Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość DGRGTTH

NAZWAL MNIE GLUPIA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość DGRGTTH

moj chlopak nazwal mnie glupia ;/ wlasnie niedawno ! bo pisalismy o hm miesie heh ... napisalam mu ze moj tata przywiozl swiniee juz zabita i miso pokrojon itd.prosto od rzeznika czy tam gospodarza,nie wiem .. i mi nie smakuje .. no jakos tak wole to mieso ze sklepu ..a on do mnie ,,jaka y glupia jestes heh '' :( wkrzylam sie ! nie powinien na mnie mowic glupia prawda?wlasny chlopak .. mogl napisac ,, jaka Ty dziwna jestes';a nie od razu glupia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duell
oj przecież tak się mówi ...przecież nie zawał cie głupia w sensie ze jestes idiotką tylko głupią bo nie lubisz takiego mięsa...przesadzasz trochę...odpisz mu ze sam jest głupi i po sprawie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehahaha
Miał rację - głupia jesteś:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no głupia jestes
skoro przejmujesz się takimi rzeczami.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasfa
prowokejszyn:D a jesli nie, to serio jacys dziwni jesteście. Ja z moim chłopakiem mówimy sobie (oczywiscie zartobliwie) 'jesteś taka ładniusia głupiusia' albo 'Michał!! idź sie umyc bo smierdzisz' ja do neigo 'spieprzaj' on 'zrób mi z połykiem', ja do niego 'wyliz mnie suko' i jest dobrze:D jesteśmy ze sobą 4 lata, a kochamy sie jak nie wiem:D A te komenty są oczywiscie dla zartu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DGRGTTH
duell - ale jemu sie dosc czesto to zdarza i to o blahostki :( to co by bylo jakbym naprawde cos glupiego zrobila czy powiedziala ??chyba by mnie zabil ;( a moze przesadzam eh :( ike - mojem chlopakowi tez sie juz to zdarzylo,tak mnie nazwac;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duell
to może ten twój chłopak jakiś nadpobudliwy jest skoro mówisz że jeszcze gorzej by zareagował...z twojej wypowiedzi wnioskuję że nawet się go trochę boisz...przemyśl czy dalej tkwić w takim związku.....ja nigdy nie byłabym w związku gdzie boję się partnera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×