Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość scrool lol

co oznacza poszczegolne zachowanie kobiet w takiej sytuacji?

Polecane posty

Gość scrool lol

zalozmy ze chlopak idzie chodnikiem, z naprzeciwka idzie dziewczyna i: a) widzi go z daleka, ale gdzy sie mijaja kompletnie go ignoruje, jakby nie istnial b) widzi go z daleka, ale gdy sie mijaja ona ucieka wzrokiem, nerwowo przechodzi c) gdy sie mijaja, ona patrzy mu w oczy i wytrzymuje dlugie spojrzenie niby sprawa jest prosta, a jednak z doswiadczenia wiem ze nie tak calkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scrool lol
nie. duzo wiecej. i co z tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a) nie podoba jej sie b) moze sie go boi albo podoba jej sie c) na bank jej sie podoba ;) ja tak robie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scrool lol
dzieki jintao. jak zbiore jeszcze troche opinii to powiem o co mi chodzi. wiem pytanie na pozor banalne, ale potrzeba mi troche waszych opinii a wszystko wam wyjasnie. cierpliwosci :) kto uwaza temat za glupi niech sie po prostu nie wpisuje i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfngdshnbgudasbnvg9ufpbvgupfds
oznacza to ze idą w przeciwnych kierunkach, ze jest tłok na chodnku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieciekawy z pozoru temat
ale zobaczymy o co chodzi autorowi. Ja mysle tak samo jak JINTAO wiec nie bede sie wpisywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co w sytuacji....
gdy dziewczynie się podoba facet, ale jest nieśmiała i odwraca wzrok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieciekawy z pozoru temat
jesli facet to wyczuje to super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam majtek
a)ja tak mam jak się zawstydzę albo ktpś mi się nie podoba a sie natarczywie patrzy b)wstydzi się c)podoba jej się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scrool lol
jem kupy z makiem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a) widzi go z daleka, ale gdzy sie mijaja kompletnie go ignoruje, jakby nie istnial b) widzi go z daleka, ale gdy sie mijaja ona ucieka wzrokiem, nerwowo przechodzi c) gdy sie mijaja, ona patrzy mu w oczy i wytrzymuje dlugie spojrzenie Ad a) Jest zajęta własnymi sprawami; właśnie myśli co zrobi na obiad i przyszla jej do głowy pieczeń. A ze facet byl strasznie chudy i zylast to uznala ze sie nie nadaje i zaczela sie zastanawiac gdzie znajdzie bardziej utuczoną ofiarę. Ad b) Mam pryszcza, mam pryszcza. Pewnie go widzial i zaraz bedzie sie ze mnie smial. Nie patrz! Ad c) No co? No co chcesz ty parszywa męska świnio? Na moje cycki ci sie zachcialo gapic, tak? Mam dzisiaj spierdolony dzien bo mi poszlo oczko w rajstopach wiec nawet nie próbuj mnie wkurwiac bo tak ci walne ze bedziesz mial guza na glowie o rozmiarze DD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scrool lol
spadaj podszywie. mamy 3 opinie... czekam na kolejne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak mam...
a) widzi go z daleka, ale gdzy sie mijaja kompletnie go ignoruje, jakby nie istnial b) widzi go z daleka, ale gdy sie mijaja ona ucieka wzrokiem, nerwowo przechodzi c) gdy sie mijaja, ona patrzy mu w oczy i wytrzymuje dlugie spojrzenie a)nie podoba jej się/ jest jej obojętny b) krępuje się go / boi / jest zawstydzona c)podoba jej się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość // //
alamakota... LOL :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tererenia
a) jest zajęta własnymi sprawami albo nie zwrócila na niego uwagi b) podoba jej się, ale uważa, że wygląda koszmarnie c) uważa że wygląda dzisiaj świetnie i może śmiało spojrzeć mu w twarz, bo nie ma żadnych kompleksów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scrool lol
juz koniec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×