Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poszukiwaczjej

gdzie taką znaleźć?

Polecane posty

\" mam takie pytanie..... gdzie znaleźć normalną, szanującą się, dziewczęcą dziewczynę? może opiszę dokładnie o jaką chodzi... zacznę od tego, że chodzi o osobę, która ma poukładane w głowie, potrafi rozmawiać i słuchać... Ma poczucie humoru, dystans do siebie i szanuje się. a poza tym: wygląd: niewysoka, drobna, z miłą buzią... nie jakaś miss, nie interesuje mnie wielkość piersi, po prostu, żeby miała buzię, na którą mógłbym patrzeć bez przerwy. Makijaż tylko i wyłącznie delikatny lub jego brak, naturalny kolor skóry, lekka opalenizna, lub jej brak - solarium ala Lepper odpada... długie włosy.. proste/kręcone aby długie ubiór: ubierająca się kobieco, nieprzesadzająca z różem, dekoltami, krótkimi spódniczkami... tak aby nie wyglądała na taką, która może zaimponować tylko cyckami i tyłkiem. Gdzie znaleźć taką osobę? Bo już tracę nadzieję... dodam, że mam 21 lat, ideałem nie jestem, ale znam swoją wartość... no i bywam nieśmiały :s\" Jakbys pisal o mnie, tylko, ze ja mam 19 lat wiecej ;), ale powodzenia, takich dziewczyn nie szukaj na sobotnio-niedzielnych imprezach do rana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Mam 167 cm. Nie wiem, czy to według Ciebie niewysoka... Sorry, ale szczerze mówiąc uważam, że jesteś idiotą. Początek? Ok. Brakuje Ci fanych lasek, które mają coś w głowie. Jednak jak zacząłeś z opisem wyglądu - trzy razy dłuższym od opisu poszukiwanych cech charakteu - no to sorry... Gdzie ją znaleźć? Na portalu randkowym. Ogłoszenia tylko ze zdjęciami. Jesteś takim samym pustakiem jak byle dresiarz, po prostu masz inny ideał urody. Sam ideałem nie jesteś, ale "swojej" kobiecie nawet odcień skóry wymyśliłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@bleeeeeeeeeeeeee haha opanuj się gdybym wypisał więcej cech charakteru jakie lubię, to żadna dziewczyna by nie pasowała. A to, że niewysoka to generalnie, żeby w szpilkach nie byla wyższa ode mnie. Przecież centymetry to akurat najmniej istotna sprawa. A do opisu wyglądu, jaki podałem pasuje wiele dziewczyn. Nie wymagam koloru włosów, oczu, nie podaję wymiarów, wagi. Tylko wzrost, ale tu Ci przyznam rację... jestem idiotą :) jak ja mogłem o takim czymś napisać? :o Miła buzia? chyba oczywiste Ubiór - nie lubię strachów na wróble Naturalna skóra - nie znoszę makijażu i wydawania fortuny na solarium Co tu jest idiotycznego? aaaa wiem... pewnie lubisz się tapetować, solarium, złote świecące ciuchy i różowe dresiki ze złotym napisem "I AM HOT" na tylku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Sorry, nie trafiłeś w czuły punkt. Nie rozgryzłeś mnie. Widocznie nie jesteś tak inteligentny jak Ci się wydaje. Opis, który podałeś, pasuje do wielu dziewczyn? Ojej, to dlaczego piszesz na babskim forum, że tracisz nadzieję na znalezienie takiej kobiety? Bo nie wierzę, że największym problemem jest brak takich, które mają poczucie humoru i trochę dystansu do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tych z poczuciem humoru i dystansem może i nie ale tych z inteligencją to taaaak :) i już wiem, czemu tak się wkurzyłaś :D aaa i jeżeli uważasz, że jestem debilem, bo nie rozgryzłem Cię po 1 durnym poście jaki napisałaś to współczuję :) a piszę na babskim forum bo jestem mameją, nie radzę sobie z życiem i tylko pisanie mi wychodzi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Nie, nie wkurzyłeś mnie. Po prostu uważam, że jesteś idiotą i Cię po tym poinformowałam. Z każdym swoim postem robisz z siebie coraz większego idiotę, więc papa i miłego życia w iluzji, że Twoja oszałamiająca inteligencja skazuje Cię na życie samotnika:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Nie 'apropo', tylko 'a propos'. To jakie studia kończysz?:D Sorry, musiałam, już sobie idę, Panie Wspaniały Mózg pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiodę życia samotnika :o a moja inteligencja oszałamiająca raczej nie jest, ale daje radę :D i nie jedź tak po mnie bo zamknę się w sobie :( Dziękuję, że napisałaś szczerą opinię o mnie :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@bleeeeeeeeee jak już poprawiasz to rób to dobrze à propos ale dzięki za tę nieudolną lekcję języka francuskiego :) Na moich studiach takie rzeczy się nie przydają jeżeli o to pytasz. Jakbym ja czepiał się humanisty, że całki potrójnej nie potrafi policzyć :D żegnam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romantyczna-idealistka
Daj już spokój, ;) nie rozumiem takich ludzi...oceniają Cie przez pryzmat paru postów....heh....łatwo kogoś oceniać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romantyczna-idealistka
Oj tak...niestety wadą internetu jest to,że ludzie czują się, jakby byli Panami Świata i mogli wszystkich oceniać....aby przez to czuć się lepiej....chyba poszła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzieś trzeba wyładować stres i frustracje dnia codziennego :D ja wolę basen i piłkę. Tu jestem spokojny :) no chyba, że ktoś na mnie wjeżdża :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romantyczna-idealistka
Cóż....niektórzy muszą pokrytykować innych, nie ma się co przejmować takimi ludźmi, tylko się nerwy traci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to dobrze... zrobi nam kolację jak mnie zaprosisz do siebie :D .... taki głupi niewinny żart.. powiedz mi, przeczytałaś mój temat i co sobie pomyślałaś? Że szukam tu takiej dziewczyny? :P bo nie tak miało to wyglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@romantyczna mi jest ciężko nerwy popsuć :) musiałaby się o wiele bardziej postarać, chociaż wątpię, żeby komuś, kto wie o mnie nic, a ja mam go w "głębokim poważaniu" potrafił :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romantyczna-idealistka
;) no i bardzo dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomyslalam, ze po prostu chcesz zobaczyc czy takie normalne dziewczyny jeszcze są. Nie dziwie Ci sie, ze pytasz tu na forum bo jak sie wyjdzie na ulice i miałoby sie ocenic po wygladzie, to ma sie wrazenie, ze wszystkie normalne dziewczyny zniknely a króluje kicz i tandeta, viva la Jola, viva lachociągi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×