Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poszukiwaczjej

gdzie taką znaleźć?

Polecane posty

Gość poszukiwaczjej

mam takie pytanie..... gdzie znaleźć normalną, szanującą się, dziewczęcą dziewczynę? może opiszę dokładnie o jaką chodzi... zacznę od tego, że chodzi o osobę, która ma poukładane w głowie, potrafi rozmawiać i słuchać... Ma poczucie humoru, dystans do siebie i szanuje się. a poza tym: wygląd: niewysoka, drobna, z miłą buzią... nie jakaś miss, nie interesuje mnie wielkość piersi, po prostu, żeby miała buzię, na którą mógłbym patrzeć bez przerwy. Makijaż tylko i wyłącznie delikatny lub jego brak, naturalny kolor skóry, lekka opalenizna, lub jej brak - solarium ala Lepper odpada... długie włosy.. proste/kręcone aby długie ubiór: ubierająca się kobieco, nieprzesadzająca z różem, dekoltami, krótkimi spódniczkami... tak aby nie wyglądała na taką, która może zaimponować tylko cyckami i tyłkiem. Gdzie znaleźć taką osobę? Bo już tracę nadzieję... dodam, że mam 21 lat, ideałem nie jestem, ale znam swoją wartość... no i bywam nieśmiały :s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm.............
jestem tylko za stara dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaJemioła_Krowlkd
hehe :)) jestem,ale mam 17lat i 173cm :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sambrita
a ty daj fote ocecie cie czy na taką zaslugujsz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukiwaczjej
nie proszę o swatanie tylko o podpowiedz gdzie takie ludki się podziewają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety///
jestem wysoka i mam dość duży biust... i jestem nienormalna.cholera no.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszkukiwaczka_jego
Ale nie podałeś żadnej granicy wiekowej. :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszkukiwaczka_jego
A najlepiej nie szukać, wówczas ONA nadejdzie z nienacka... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukiwaczjej
Sambrita nie dam fotki bo szału nie ma, ale myślę, że brzydki nie jestem a to czy na taką zasługuję raczej po czym innym stwierdzam... jestem inteligentny to podstawa :P poczucie humoru mam niczego sobie nudny nie jestem niezłe rokowania co do przyszłości zawodowej jestem zaradny kulturalny bez nałogów nie jestem ciapą mameją ciepłym kluchem czy co tam wysportowany zwinny złota rączka ;> :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety///
a może z nacka nadejdzie? i w krótkich włosach na dobitkę. ech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety///
a czym się interesujesz?niewinnie spytam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukiwaczjej
@wyszłam z kąpieli pewnie masz rację... mają wyje*ane z tłumu za bardzo się nie wyróżniam, bo inteligencji po twarzy generalnie nie widać, chociaż jest dużo rzeczy, w których jestem lepszy od innych lub w czołówce wśród rówieśników. Jako student nie jestem bogaty, nie mam samochodu, chociaż na brak pieniędzy nie narzekam... Nie żeruję na rodzicach, na własne potrzeby zdobywam pieniądze sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukiwaczjej
wzrostu jakies 185 moze mniej waga ok 75 przedział wiekowy poszukiwanej osoby 17-21 lat xD ale nie szukam tu broń Boże :) tak tylko wpadłem pogadać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o losie łosie
Mary Shelley Powtarzasz się, a skoro jesteś zajęta to po co się odzywasz?chcesz żeby ktoś Ciebie za to pochwalił? czy żałował że nie może z Tobą być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyoip
ja tez spełniam ale mam 16 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszkukiwaczka_jego
A może po prostu wyjdź gdzieś do ludzi... rozejrzyj się, a gdy już zauważysz obiekt, okaż lekkie zainteresowanie :) ja też jestem nieśmiała, ale lekki uśmiech może często zachęcić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sambrita
takch jak ty to w kosciele mozna znalesc teraz różnacowe to mozesz chodzi moze ona tez bedzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukiwaczjej
185/75 to moje parametry oczywiscie ktos pytal czym sie interesuje... pilka nozna moja wielka pasja, nie ogladanie w tv, tylko granie... amatorsko grafika komputerowa kiedys rysowalem, teraz "nie mam czasu" muzyka, lubie tez spiewac co kompletnie mi nie wychodzi ale jest smiesznie :) czesto wychodze do ludzi, puby, imprezy itd plywam sobie tez nie czytam ksiazek generalnie ogladam duzo filmow no i studiuje, interesuje sie tym co studiuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszkukiwaczka_jego
To interesujące z Ciebie stworzenie. Po prostu kiedyś znajdzie się taka, która to doceni. 🌼 niekoniecznie na kółku różancowym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukiwaczjej
do wymagan dodam jeszcze, ze niepalaca i mowiaca po polsku nie lacina :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukiwaczjej
@sambrita do kościoła nie uczęszczam z nosem w książkach też nie siedzę... moja inteligencja jest wrodzona, nie nabyta :D i nie wywyższam się, mało kto z moich znajomych pozaszkolnych wie, jakie mam wyniki. A to co napisalem w tym temacie, to po prostu prawda :P zastanawiam się co ze mną jest nie tak, że nie mogę znaleźć takiej, jaką bym chciał mieć koło siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukiwaczjej
a co ja mam zmieniać? podpowiedz mi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×