Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poszukiwaczjej

gdzie taką znaleźć?

Polecane posty

Gość niestety///
jak można nie czytać książek?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety///
ja też palę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukiwaczjej
nie jestem desperatem bo tu nie szukam.... tylko poszukuję wskazówek :P nie wszystkie cechy, które wymieniłem są koniecznym warunkiem... konieczne są inteligencja, szanowanie się, miła buzia i niepalenie :D pozostałe cechy przybliżają do ideału

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszkukiwaczka_jego
a ja nie :P :P zainwestujcie w plastry :D żartuję 😍 Słuchaj kolego, a może ty po prostu onieśmielasz płeć przecwiną? :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brak poczucia własnej wartości - aż razi od Twoich postów. Jakieś kompleksy - pewnie całkiem sporo, bo za każdym razem zamaskiwane są "inteligencją" i porównaniami z innymi. Pisanie o pieniądzach i zaradności - na pieniądze chcesz złapać wartościową dziewczynę? Postawa roszczeniowa wobec świata (czemu nie mogę znaleźć takiej dziewczyny, jaką sobie tam ubzderałem) - źle rokuje na przyszłość. Tak, to z Tobą jest coś nie tak, inaczej nie musiałbyś szukać - sama by Cię znalazła. Pozbądź się tych kompleksów i nabądź wiary w siebie, ale nie takiej sztucznej jak tu nam serwujesz. Dlaczego sam siebie nie lubisz, a wymagasz od innych, żeby Cię polubili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponoć same się znajdują, ale ja jakoś nie mogę \"mojego\" znaleźć:O Po prostu nie widać wymienionych przez Ciebie cech (poza wyglądem) zobaczyć na pierwszy rzut oka. A co do wyglądu to dużo jest takich dziewczyn, ładne, naturalne. Sama taka jestem, ale póki co nic mi to nie pomaga🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukiwaczjej
@sarah nie chodzi o to, że żadna na mnie nie patrzy, że nigdy nikogo nie mialem itd. po prostu zawsze okazywalo sie, ze to nie to... dlatego pytam w tym temacie gdzie znalezc taka dziewczyne na ulicy nie bede podchodzil do kazdej i przeprowadzal ankiety :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie mieszczę się w kryteriach, o ile 170 to niewysoka, a długie włosy nie są warunkiem niezbędnym, bo są raczej średnie w kierunku krótszych:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety///
autorze drogi. widać, że nie wiesz czego chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukiwaczjej
wyszłam z kąpieli brak poczucia wlasnej wartosci... to nie do konca to.. jestem niesmialy to fakt, ale potrafie zagadac, ostatnio udalo mi sie "poderwac" dziewczyne, ktora wygladem pasowala do moich kryteriow, jak ze stanem umyslu to nie wiem bo okazalo sie miala 26 lat wiec nie dla mnie ona, zrezygnowalem z dalszego poznawania, ale po studiach byla ;P co moze byc problemem moim jak mysle to po 1 owa niesmialosc czasem, a po 2 mysle ze niestety jestem "zbyt inteligentny" albo za takiego sie uwazam, ale czesto wystarczy chwila rozmowy, zebym wiedzial, ze z ta dziewczyna nie moglbym spedzic 1 calego dnia, chyba ze z zatyczkami w uszach... przez to tez odrzucam "zaloty" mojej fakt faktem ladnej i majacej duze powodzenie kolezanki. Dla niej wymyslilem moj typ dziewczyny zupelnie odbiegajacy od prawdy, tak aby nie pasowala do opisu, bo przeciez nie powiem jej ze jest dla mnie uhmm... za glupia :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukiwaczjej
niestety//// wiem czego chce.... normalnej osoby, z ktora mozna pogadac i na ktora lubi sie patrzec, nie szmaty, nie idiotki, nie rozowej plastikowej pustej panny z tona makijazu i blyszczyka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszukiwaczjej, kurczę, a ja jakoś o tę niezwykłego poziomu inteligencję jakoś Cię akurat nie posądzam...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyyhuhuhhuhu
diss diss :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukiwaczjej
Ixcuina polonista ze mnie kiepski, za to dobry matematyk myslec nad skladnia mi sie nie chce po czym jeszcze wnosisz, ze inteligentny nie jestem? zaraz mnie pewnie zjedziecie, ze tak napisalem :s @wyszlam z kapieli Ty nie szukasz wedlug kryteriow? Rozumiem, ze mozna poznac i zakochac sie w kims innym niz sie zakladalo, ale wszystko ma swoja granice. Napisalem 4 podstawowe kryteria, reszta nie jest warunkiem koniecznym, aczkolwiek byloby milo. Inteligentna osoba bo z debilem sie nie dogadam MIla buzia bo na inna nie chce patrzec Niepalaca bo sam palilem i przestalem Szanujaca sie bo ze szmatami nie chce miec nic wspolnego Za trudne to do ogarniecia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukiwaczjej
rozumiem wyszla z kapieli, ze dla Ciebie nie ma zadnych kryteriow... moze byc idiota, dziw*arz, morderca byleby mial to cos? :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety///
nie najeżdżajcie na chłopaka. może zna swoją wartość, czy to źle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety///
matematyk. czyżby polibuda? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staram się nie oceniać kogoś na podstawie używanej składni itp, ale czasami to silniejsze ode mnie, wybaczcie, takie moje małe zboczenie.:P Poza tym właśnie poprawny język wskazuje na dużą ilość pochłanianych książek, a ta - na szerokie pojmowanie świata i życiową mądrość, choć owszem - nie zawsze... Ciebie oceniam głównie zapoznając się z tymi Twoimi kryteriami, strasznie podkreślasz, że musi być inteligentna, ale normalna, a za chwilę piszesz o niezwykłej twarzy, w którą mógłbyś cały czas się wpatrywać... To ma być normalna czy niezwykła? I w ogóle na jakiej postawie chcesz tę inteligencję oceniać, skoro - wg Ciebie - tyle już kandydatek nie dorównało Ci w tej materii i zwyczajnie Cię sobą nudziły? A nie boisz się przypadkiem inteligentniejszych dziewczyn?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż, nikogo nie skreślam. Inteligencja a inteligencja emocjonalna to dwie różne rzeczy. Jeśli narzekasz, że trafiasz na "nie te" dziewczyny, to znaczy, że takie do siebie przyciągasz. Zacznij od siebie, dobrze Ci radzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukiwaczjej
tak polibuda a wartosc swoja znam, moze troche ja zawyzam, ale kto mnie zna ten wie... Często ludzie traktują mnie jak encyklopedię, słownik, komputer, jak policzę coś w pamięci wytrzeszczają gały, od podstawowki po studia najlepszy w klasie, grupie, jedni mnie lubia, inni zazdroszcza, jeszcze inni sie mnie boja. Moj indeks jest ciekawostka na moich "domowkach". Wiec tak... inteligencja to moja dominujaca cecha... pozwala mi zarabiac pieniadze bez wysilku. Dlatego wymieniam ja zawsze jaka moja glowna ceche i nikt mi nie wmowi, ze tak nie jest :D Mozecie po mnie jechac, robcie co chcecie, przez tyle lat przyzwyczailem sie do nienawisci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łał poszukiwaczjej! zaskoczyles mnie, ja zylam/zyje w przekonaniu ze wiekszosc facetow poleci tylko na wytapetowane solary ktore na kazdym kroku rozkladaja nogi:O serio...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety///
ciotella, to fajnych masz znajomych, nie ma co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×