Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poszukiwaczjej

gdzie taką znaleźć?

Polecane posty

niestety:O ale ostatnio zrobilam przesiew i jest juz troche lepiej, pozbylam sie takich kolezanek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukiwaczjej
a co do czytania ksiazek... madrosci nie da mi hary potter, wladca pierscieni, kod leonarda, zaden kryminal, choc moge sie mylic bo przeciez nie czytam.... wole obejrzec cos ciekawego w tv, poczytac gazety, pogadac z ludzmi. Nad skladnia myslec mi sie nie chce, uwazam, ze moja polszczyzna jest zrozumiala. Wole rozwiazywac znajomym zadania, niz czytac ksiazki, wole udzielac korepetycji, rozwijac sie w kierunku liczb nie liter :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK, OK, cenne jest i to, ale wymagania jakieś masz, więc pytam - co z kolei Ty masz do zaoferowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety///
tv na pewno da Ci mądrość :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech zgadnę... te dziewczyny, co się z nimi do tej pory spotykałeś... nie myślały przpadkiem o sobie, że są niewiadomokim i że są takie wyjątkowe i w ogóle, a tak naprawdę po czasie okazywało się, że to średnio inteligentne pustaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukiwaczjej
Ixcuina - nie mowilem o niezwyklej twarzy ale o MILEJ... dla mnie mila = sympatyczna... Ktos pytal, czy boje sie inteligentniejszych dziewczyn... nie, nie boje sie... naprawde nie. Nie rozmawiam o calkach i macierzach z dziewczynami :D Skromny nie jestem na tym forum bo mnie nie znacie a ja pisze to, co uwazam. Na codzien nie mowie o mojej inteligencji, sredniej itd... niestety/// tv madrasci mi nie da, ale moze dac choc troche wiedzy, nie ogladam nic poza discovery... Ixcuina pytasz co ja mam do zaoferowania... napisalem juz czym sie interesuje, a do zaoferowania mam siebie, milosc, wiernosc, szacunek, rozmowe, towarzystwo i wiele pomyslow.... i wiele poswiecenia :P nie wiem co mam odpowiedziec na to pytanie.... jaka odpowiedz bylaby najlepsza? tak dla mojej wiedzy odpowiedz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdiTTTTTa
wiem chyba o co ci chodzi...Dla mnie najwiekszym problemem jesli chodzi o facetów było to ze wszyscy ktorych poznałam, spotykałam sie, byli dla mnie za mało inteligentnii, a zauwazyłam ze faceci nie lubia inteligentnych kobiet...smiac mi sie chce jak sobie teraz o tym myśle ale jesli facet mi sie podobał to lepiej wychodziłam na udawaniu głupiej lolitki niz na byciu po prostu sobą ( wiem, to żałosne )...mam faceta który moze nie jest bardzo mądry ale przynjmniej jest zabawny...po prostu stwierdziłam ze na inteligentnego, takiego jakbym chciała nie trafie juz i przestałam szukac takiego, a zaczełam dostzregac inne dobre cechy np. zaradnosc, i poczucie humoru...nie wiemn czy inteligencja rozkłada sie w populacji wg krzywej Gaussa ale jesli tak to z niej wynika ze ludzi inteligentnych, tak samo jak bardzo głupich jest mało...najwiecej jest przecietnych..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety///
ależ poczucie humoru świadczy o inteligencji. czyż nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety///
to do magditty było jakby co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukiwaczjej
kiedys bylem z dziewczyna, ktora odpowiadala prawie wszystkim moim kryteriom... poza jednym... nie szanowała się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdiTTTTTa
do niestety/// - nie bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukiwaczjej
nie, nie przyprawiala mi rogow.... chodzilo o jej przeszlosc.... wiem, ze nie ocenia sie ludzi po ich przeszlosci, ale ona przesadzila.... ciagle opowiadala o swoich bylych, co z nimi robila, a najbardziej poruszylo mnie to, jak powiedziala, ze gdy jej kolezanki bawily sie lalkami, ona jak to nazwala "bawila" sie z chlopcami.... Mając 14 lat... z chłopcami lat 20 ;] a byla naprawde wspaniala. Moze powiecie, ze jestem niedojrzaly, ze patrze na przeszlosc.... ale nie potrafilbym z nia byc po tym co mi powiedziala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akurat to jestem w stanie zrozumieć... To co nam jeszcze dzisiaj powie, ten nasz poszukiwacz?:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdiTTTTTa
a ja ze wzgledu na to ze moje jedyne kryterium było tak trudno osiągalne w rzeczywistosci, zrezygnowałam z innych, uwierzcie, facet mogł byc nawet..hmmmm... ogolnie mało wyjsciowy, ale jesli by mnie zainteresował, zaskoczył swą mądrościa ( bo naprawde to sie udało tylko jednemu, ale on mnie, niestety , mnie chciał, ha ha - gorzki smiech ) to naprawde wiem ze mogłabym sie zakochac, wpasc w otchłan ze hej...ale niestety :] dlatego, moze opusc kilka kryteriów to, jak wiesz, prawdopodobienstwo sie zwiekszy ;] a co do tego gdzie taką znależć to ciężko stwierdzic, ludzie znajduja swoje połowy w roznych miejscach ...;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukiwaczjej
moze powiem jeszcze raz, ze do desperacji mi daleko... Czasem tylko popadam w taka zadume i poszukuje odpowiedzi na pewne pytania :D jak macie jakies pytania to piszcie, chetnie odpowiem :P a gdyby ktos sobie pomyslal "co student lat 21 robi w piatek wieczor na tym forum?" to odpowiadam, ze balowalem wczoraj, dzis odpoczywam, a forum to jedna z metod pozyskiwania owej inteligencji uczuciowej jak ktos to nazwal :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukiwaczjej
i tak w ogole, to nie zaczalem tego tematu w nadziei, ze wskazecie jakies miejsce, a ja tam pojde i rozpoczne podryw :D po prostu mi sie nudzi i zaczalem taki ot temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdiTTTTTa
skoro twierdzisz ze nie jestes głupi to raczej cie o to nie podejrzewałam...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdiTTTTTa
a zanim pojde spac to napisze ze po prostu masz pecha ( nie ze złosliwosci, bo złosliwosc to cecha małych ludzi ) bo jesli ma sie wysokie poczucie wartosci, to i ma sie wysokie wymagania...a mało kto j spełnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukiwaczjej
MagdiTTa a o co mnie podejrzewalas? :P Ixcuina... to na tym forum można czymkolwiek Was zaskoczyc? ja juz tu wszystko widzialem i mysle, ze nic nikogo nie dziwi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukiwaczjej
maly element zaskoczenia mam tu czarny nick i niektore osoby piszace w tym temacie widzialy moje zdjecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, no widzisz, z tą Twoją kreatywnością nie jest tak źle, jak myślałam...:-P Powiedziałabym nawet więcej- właśnie wprowadziłeś do tego wątku pewien element tajemniczości...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukiwaczjej
Teraz będziecie zachodziły w głowę :D albo i nie będziecie bo macie mnie gdzieś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukiwaczjej
temat mi umiera ;( moje 5 minut na kafe minelo :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×