Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kfiatosława

chcę to komuś powiedzieć

Polecane posty

Gość hffdsss
dziewczyno nie pękaj, przeciez samej jest najlepiej, po co ci facet? pobądź jakis czas sama a zobaczysz jak fajnie i bedziesz sie zastanawiac: po co ja szukalam faceta :D wystarczy miec jakąś pasję czy cos. ja ci radze rozwoj duchowy. masz dopiero 30 lat, korzystaj z mlodosci, rozwojaj sie duchowo, dojrzewaj, zacznij medytowac. naprawde nie wiesz nie tracisz zajmujac sie jakimis pierdolami i uzalając nad sobą!!!! rozowj duchowy!!! pamietaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość El Sol
Kwiatosławo wiem,że łatwiej jest pisząc niż mówiąc... no ale niestety on ma tutaj problem,bo ja już się nauczyłam,że czyny są ważniejsze od słów... ja też mogę każdemu powiedzieć kocham Cie pisać wierszyki co 5 minut... ale pytanie czy to mówię z serca? Czy w tym jest szczerze i czyste uczucie i dobra intencja? Czy zwykłe zbajerowanie laski? Może ktoś iny się jeszcze wypowie? Czekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kfatosławo - ja też mogłabym podpisać się pod tyc, co Ty napisałaś. Podobna historia i podobne teraz cierpienie, mysli, tęsknota...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula386
Nie martw sie.. ja tez. trzymaj sie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z pełną świadomością
W końcu wiedziałaś z kim piszesz, z kim się spotykasz i z kim idziesz do łóżka. "Nie prosiłam się o to?"-sama jesteś sobie winna. Wszyscy lukrują, normy moralne nie tylko są po to aby być tylko po to aby nie utrudniać życia sobie i innym. Pocieszać Cię będą ludzie które nie mają mężów, dzieci albo są słabej woli (z całym szacunkiem). Każda kobieta może postawić się w sytuacji rodziny której mąż, ojciec zdradza i odchodzi (jakby Ci się to udało, bo z tego co piszesz moge to wywnioskować). Jeśli nie macie mężów to pomyślcie jak by cierpiały w takiej sytuacji wasze matki a najlepiej siebie postawcie jako dzieci, jak wy byście cierpiały gdyby wasi ojcowie zostawili was na poczet innych dzieci, dzieci obcej kobity...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
El Sol - ja sądzę, że za wszystkie słowa (te wypowiedziane, czy te pisane) należy brać odpowiedzialność. A KOCHAM, pierwszy raz chciałabym usłyszeć a nie przeczytać. Ale oczywiście jest wielu ludzi, którzy tego słowa nadużywają, a szkoda, bo to takie piekne słowa i tak wiele znaczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfiatoslawa
macie racje ze znacznie wazniejsze sa czyny.To niezaprzeczalne!Łatwo cos napisac lubi powiedziec pod wplywem emocji i chwili a kiedy przychodzi czas zeby to udowodnic jest juz znacznie trudniej. I doskonale wiedzialam w co sie pakuje. Ale mial byc tylko milym kumplem do pogadania, ponarzekania... a stalo sie inaczej. Wiedzialam ze kiedys przyjdzie mi za to zaplacic cierpieniem. Mam co chcialam. Chyba po to jest to forum, zeby anonimowo powiedziec cos co gniecie w duszy :-( Mam zamiar byc sama. Juz zapisalam sie na kurs jezykowy i kilka innych rozrywek. Wszystko zeby tylko nie myslec... zapomniec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z pełną świadomością
powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okazuje się, że jest, tutaj na kafeterii, bardzo duzo takich ludzi, którzy cierpią, bo źle ulokowali swoje uczucia, lub w nieodpowiednim czasie spotkali swoją miłość. I dotyczy to kobiet jak i mężczyzn, czyli nie prawdą jest, że to tylko kobiety są tak uczuciowe :) W moim przypadku to chyba źle ulokowane uczucia w nieodpowiednim czasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magnum...
Też ulokowałam źle swoje uczucia tylko on jest teraz moim mężem i ciężej jest mi odejść. Wolałbym już cierpiec tęskniąc za kimś niż czuć się co dnia raniona na nowo i zawiedziona przez niespełnione obietnice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość El Sol
ehh... niespełnione obietnice skąd ja to znam... dzięki |Wam wszystkim za wsparcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurcze ale masz problem
kwiatosława naoglądałaś się za dużo filmów - " samotność w sieci " i żywcem cytujesz !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfiatoslawa
..jak cholernie ciezko i zle... :-( płacze od rana...nie mam sily wstac..i chociaz swieci slonce mi nie chce zyc... moze jutro bedzie lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 987643
sie czytalo samotnosc w sieci, co? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×