Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fanka seli i zlego

Temat SeLi i Złego Męża - zapraszam kochankow i fanow

Polecane posty

Gość fanka seli i zlego

Tu miejsce dla Was...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
sina dal to mój dom jako dziecko zawsze chciałem być zorro - no i mnie ochrzcili nie chciało mi się szukać po archiwach ale pewnie miał podobny charakter pisma :))))) mięśnie barków mam od wspinania się po balkonach kochanek które uwiodłem w internecie no i oczywiście mięśnie nóg jak musiałem spieprzać bo mąż wcześniej wrócił :) nie wiem Sela czy tu zajrzysz - ja skorzystałem z propozycji naszej fanki ( wielkie dzięki ) nasza rozmowa udowodniła że w ludziach jest dużo nienawiści w moim prawdziwym życiu każdy związek był taki jak nasz internetowy nie miał sobie równych , do momentu ąż inni zaczęli nim żyć. Zwykły przeciętniak jeśli ma zajebistą dziewczynę zawsze będzie stał wyżej w rankingu u kolegów , a dziewczyna adorowana przez fajnego chłopaka zawsze będzie w centrum zazdrości i zawiści A jak fajna dziewczyna i fajny chłopak się połączą w jedności to nawet na internecie ich zabiją bo jak to tak ? pozdrawiam Cię SeLa - pozdrawiam z sinej dali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SeLa - do zły mąż
witam otulona w mglisty jesienny poranek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
przepraszam SeLa ... żona mi robi takie jazdy że niedługo chyba sam z córkami zostanę jesteś fajną dziewczyną ale życie mi wystarczająco daje popalić pozdrów wszystkich , zwłaszcza damiana - polubiłem go. może kiedyś jeszcze raz to sobie poczytam . nie wiem kiedy .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka seili i zlego
Chyba zartujecie, to nie moze sie tak zakonczyc, a co z moimi wielkimi nadziejami i fantazjami? I z Waszymi?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SeLa - do zły mąż
spoko nie narzucam się... rozumiem czasem są takie dni drugie połowy potrafią "umilić" życie znam to z autopsji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
chciałem żebyś czuła się jak królewna .. tylko moja .. w mojej opowieści jest wiedźma i dwie małe księżniczki .. brakowało tylko Ciebie :) byłaś chwilę i musi mi to wystarczyć :) pozdrawiam fankę :) .......i przyjaciół którzy się zjawili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SeLa - do zły mąż
i tak też się czułam wyjątkowo takie momenty są potrzebne by móc naładować baterie aby żyć dalej w realu pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
. tak masz się czuć nadal !!!! sina dal to jeszcze nie piekło:) kiedyś tam pewnie trafię jak każdy zły mąż ale jeszcze nie teraz ..przygotuj się bo idziesz tam ze mną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz co zly maz
jestes tchorzem jezeli dajesz zniszyc to co jest miedzy wami przez zawistnych ludzi na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
zniknąłem z uwagi na sytuację w domu nie chodziło o zawiść innych.. to nie była zawiść tylko chęć zaistnienia.. oni zachowują się jak psy w schronisku ..każdy chce być przygarnięty..mnie interesuje tylko SeLa ! ich jest mi tylko szkoda SeLa ..słowa do moich piosenek piszę sam . nic nie chcę zniszczyć ..nie chcę tu tylko przenosić gniewu z realnego świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SeLa - do zły mąż
fajny facet z Ciebie :) na koniec świata mogę iść jeśli tego zechcesz Ty a coraz ładniejsza pogoda na spacery w siną dal szkoda że tak daleko od siebie ale cóż... może to i lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SeLa - do zły mąż
a gdyby się okazało że psujemy do siebie? za bardzo bardzo... tak żeby dla siebie zwariować i zburzyć układane dotąd puzzle i co wtedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
dlatego właśnie nie napisałem na maila :) pocierpimy z niespełnionej do końca miłości , nie dając cierpieć dzieciom ...moje puzzle są zbite jak wieczny lodowiec na antarktydzie. ..choć nowy wrzechświat powstał od eksplozji :) i nie jest taki zły. ja na swój sposób już zwariowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SeLa - do zły mąż
jeszcze nie było zbyt wielu powodów żeby zwariować a jednak coś mi każe wracać na tę stronę jakaś tęsknota nie zakochać się może to i lepiej może tak jest łatwiej mała gra słów, kilka pieszczot... słownych i już ech działasz na wyobraźnię oj działasz ciekawe czy na wszystkie zmysły podziałałbyś tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
nie wiem w jakim typie lubisz facetów :) ani ze mnie blady wielki rudy wiking ani mały zwinny latynosik :) ale pewnie bym podziałał :)na te zapomniane zmysły .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SeLa - do zły mąż
stanowczo jesteś w moim typie lubię inteligentnych ;) wiesz kiedyś koleżanki kochały się w koledze z pracy zastanawiałam się co ewentualnie mnie w nim pociaga i stwierdziłam że mózg głośno powiedziałam że chetnie przeleciałabym mózg Rafała dla błyskotliwych tekstów, ciętych ripost czas pokazał że nie tylko mózg ma fajny... rozpisałam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
niezła jesteś :)..ale to prawda ..gdybyś mnie chciała posiąść w damsko męski jednoznaczny sposób też byś musiała mi mózg porządnie przelecieć , sam zgrabny tyłek nie wystarczy ..choć nie powiem ...że nie zerkam :).łatwe lale nigdy mnie nie interesowały przed i po trzeba coś przecież robić prócz zapalenia papierosa,jak ktoś lubi palić....papranie (spodobało mi się ) samo w sobie pozbawione burzy mózgów jest do dupy..zostawiam to nawalonej młodzieży ...romanse biurowe też nie dla mnie , są gorsze od forumowych ..nienawiść w czystej formie na żywo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie wiem o co
o co chodzi? Gdzie mogę przeczytać początek? (nikomu żle nie życzę...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
nic ważnego :)- dobrzy ludzie wypieprzyli nas z szerokiego forum a nasza fanka tu nam gniazdo uwiła .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
SeLa - dzisiaj się dorwałem do komputera ale nie zawsze tak będzie zaglądaj czasami z tęsknoty lub innych przyczyn :) dla których zaglądają kobiety , ja będę zaglądał z tęsknoty lub innych przyczyn :) dla których zaglądają faceci ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika bryka
Jestem Waszą drugą ,a może pierwszą Fanką. Zastanawiam się jak wyglądacie, ile macie lat i czy w realu też jesteście tacy... mniam Zaglądam do Was, z niecierpliwością SeLa, zgadzam się z Tobą w zupełności,że najseksowniejszy jest w mężczyznie mózg! Pozdrawiam wszystkich namiętnych mózgowców:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
pewnie że jesteśmy mniam :)... innej opcji nie ma , a wyglądamy tak że nasze spotkanie okrzyknięto by pierwszym znakiem apokalipsy.. szatańskim wybrykiem a zawiść ogarnęła by cały wszechświat. Tylko my byśmy przetrwali dając początek ludzkości mądrzejsi by nie próbować tych cholernych jabłek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika bryka
hmm , ale skoro mózg masz seksowny, to jestem prawie pewna że tak samo jest z resztą, tak z reguły jest:) Wyobrażam sobie że wyglądasz jak Jude Law, kojarzysz? SeLa? ktoś widział?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
pamiętam go , jak by się kręcił przy Seli nie obawiałbym się niczego z jego strony :) - ale lepiej niech się nie kręci :) czasami mnie nachodzi gorszy nastrój i przestaję być uprzejmy :) on nie za wątły Monika troszkę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika bryka
Nie mogę tylko wyobrazić sobie SeLi:( Nie wydaje mi się żeby to był typ Cameron Diaz, szalonej kobietki w średnim wieku, prędzej skłaniałabym się do skromnej, wywarzonej i delikatnej.... ciekawe jak jest naprawde? ponoć ciekawość to pierwszy stopień do piekła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika bryka
Nie wydaje mi się by był wątły.... Ale, może jeszcze mało widziałam:) Zły mężu, My kobiety lubimy szorstkich a nie uprzejmych. To przyciąga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
skromna , wyważona i delikatna :) do tego szczupła, wysportowana i długie włosy do pasa :) są takie kobiety - rano wieczór we dnie w nocy bądź mi zawsze ku pomocy :) nie mogą istnieć bo apokalipsa stała by się prawdą :) ale zawsze jakaś subtelna wypadkowa tych wszystkich cech z domieszką kociej krwi ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika bryka
Zostawiam Was, i już nie przeszkadzam bo to miało być miejsce kochanków;) Lece szukać Pa Pa, będę zaglądać Powodzonka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
a Ty SeLa , jak sobie wyobrażasz SeLę ? :) dobrej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×