Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fanka seli i zlego

Temat SeLi i Złego Męża - zapraszam kochankow i fanow

Polecane posty

Gość Monika bryka
Jeśli SeLa i Zły to jedna osoba to proszę napisz kiedyś powieść, kupię pierwsza :) Jeśli zaś jest tak jak piszecie, to szczerze zazdroszczę Wam siebie... A tak na marginesie Zły jesteś strasznie pewny siebie a to czasem gubi, nie rozwija nie uwarzasz?:) Pzdrówki raz jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SeLa - do zły mąż
goście przyszli mój miły czym ich poczęstować? wina nie dam jest dla Ciebie.... masz kilka grzybków? pal sześć mogą być halucynogenne z tym poczęstunkeim to dowcip znałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SeLa - do zły mąż
ja tu czwarta stronę naszej księgi piszę a Ty gdzie ??? pojechałeś już do tej Hiszpaniji????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika bryka
Sela goście? Ja już jak swój... Dziękuje, jestem na diecie a głównie karmię się waszym gadu-gadu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
cześć !!!..Sela :))) nigdzie się bez Ciebie nie ruszam że niby kolor samochodu ??????? jaki ??? czarna perła cabrio corvette . pewnie że jestem pewny siebie Monia !!! przy takiej kobiecie jak SeLa każdy facet tak by się poczuł :))) no może troszkę mam to w genach :)).. przecież nikomu krzywdy nie robię :) dziewczyny chyba lubią troszkę wygody , jak się czasem , nie za często za nie decyzję podejmie dając czas na dopracowanie fryzury :))))) postawimy koniaczek SeLa :) po kieliszeczku i do tego przystaweczkę Monika to już faktycznie przyjaciel rodziny :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
co takiego SeLa nierzeczywistego w naszym pisaniu że niby jesteśmy jednością ? :) ja nie wiem a Ty ? :))) dla mnie jesteś super dziewczyna z którą do hiszpanioli bym chciał pojechać z uwagi na kobiece i zdrowe podejście do życia :))))) a zresztą po cholerę takie pisanie samemu dla siebie ? na forum szerokim to jeszcze rozumiem ale tu tylko my i Monia :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
chyba nie na nas taka wkurzona ? :)))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka seli i zlego
i zalozycielka Waszego gniazda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chcecie zdążyć na kasztany z Pigalle, to ostatni dzwonek. zawsze jesienią czuję nieodpartą potrzebę podróżowania, pruć samochodem szosami europy, wśród wirujących liści.... miłe to Wasze gniazdko, zajrzałam dopiero dzisiaj, bo niestety czasu ostatnio mi nie zbywa, ale za to dzisiaj miałam aż 4 strony romansu do poczytania. a jak wygląda zły mąż? to bardzo proste: ma wielkie bary z wytatuowaną kotwicą (jak na ulissesa żeglarza przystało), i oczy koloru morza. pozdrawiam Was oboje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odyseusz i penelopa tristan i izolda sela i zły mąż wielkie pary fikcji literackiej :)) pytanie konkursowe: która z tych par ma szansę zmienić literaturę w życie? rozmarzyłam się. dobrze napisana literatura ma to do siebie że niezwykle mocno działa na wszystkie zmysły. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
bary wyrzeźbione , nie wielkie :) tatuaże niepotrzebne - całą rzeźbę by spaskudziły :) oczy , powiedzmy kolor morza gdy sztorm ! :) ..i tym autem to prawda , uwielbiam jeździć byle gdzie i byle nie zawodowo :))..witam gości :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak, miałam na myśli nasz piękny bałtyk ;) a w samochodzie klasyka, najchętniej pod karajanem, ale to już moje osobiste zboczenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SeLa - do zły mąż
goście na diecie to spoko nie trzeba ich niczym częstować A w tym dowcipie to było jakoś tak że wraca mąż po długiej nieobecności do domu patrzy a tam niemowlę pyta żony jak to się mogło stać a ona na to że wpadł jego dobry kolega z wizytą i nie miała go czym poczęstować....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SeLa - do zły mąż
mój drogi zrób sobie małą przerwę w pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SeLa - do zły mąż
paloma pod "karajanem"? przejęzyczenie czy tez nazwa urokliwego miejsca gdzie oddajesz się rozkosznym igraszkom w samochodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
witaj skarbie - kochanka masz ????????? :)))))))) wystarczyło że miałem więcej pracy a Ty nie miałaś czym poczęstować ? :)) ..ok , ja też nie jestem święty :) cześć PalomaPaloma , też się muszę odświeżyć :) bardzo zły mąż może będzie ok ???:) laski na forach znów ogniem zioną - za to je lubię nudy nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
z tym rżnięciem to one już wyobraźnią były dalej od nas :) zazdrośnice :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SeLa - do zły mąż
eche o rżnięciu nie było mowy myśmy tacy wulgarni nie mogli być ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SeLa - do zły mąż
spoko :) miałam nadal mam lajkoniki podjudzają mnie judaszki z forum i tyle podroczyć się chciałam ale mi przeszło jeszcze mi palną kazanie i znajdę swoje sumienie a przecież zgubiłam już dawno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SeLa - do zły mąż
zioną ogniem piekielnym a kazania prawią jak na sumie omal sie nie rozpłakałam :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
nie wierzę z tym Twoim sumieniem :) porządna kobitka na pewno jesteś:) te bez sumienia inne książki czytają :) SeLa - złego męża nie oszukasz , ja jestem wykolejeniec większy niż Ty :) taki wilk mieszczański , łażę po ulicach , nie boję się ludziom patrzeć w oczy i uśmiechać do nich , nikogo się nie boję i mam gdzieś co ludzie mówią:) pozdrawiam Cię moja damo bez sumienia !!! :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SeLa - do zły mąż
drogi panie wilku na baby i nie tylko... niech Cię nie zwiedzie książka o harcerzach przeczytana w jeden wieczór zapewniam Cię że moje sumienie już dawno wymówiło mi posadę i poszło precz a książka to przypadek wylosowałam ją niechcący z jednego z 4 pudeł jakie moje dzieciska odziedziczyły po wujku wiarusie czytam, połykam i pochłaniam wszystkie te których tytuł niewiele mi mówi bo lubię obecnie czytam Kolebkę rzecz dzieje się za czasów Napoleona Wielkopolska pod zaborami, trochę historii, trochę seksu a Ty? lubisz... czytać ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SeLa - do zły mąż
a dzisiaj dzień nauczyciela dzieciska w domu rozrabiają trzeba by zobaczyc co a w ogóle to zbiera się na deszcz pewnie grzyby w lesie będą a nie opowiedziałeś jak było w lesie, dużo grzybków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
w lesie bardziej za ochroniarza dzieciątek robiłem :) grzyby z doskoku :) ale sporo było !!!:) jak na twardziela przystało czasami podejmuję się wyczynów extremalnych tzn pilnowania dzieci w lesie z czego 50 % ADHD :) cztery potworki :) czytam , czytam !!!! ale czasu nie mam:) ostatnio częściej czasopisma focusa czy takie tam sportowo-podróżnicze :)podobno Ci bez sumienia mają łatwiej :) moja obecna-była żona bo kiedyś tak się musi stać nie ma sumienia co mnie uratowało. gdyby nie to do dziś moja pierwotna prawdziwa natura nigdy nie ujrzałaby świała dziennego . ok ! dorobiła mi rogi ale uratowała duszę :) nie mszczę się , a nawet ciągle ją w jakiś sposób lubię bo ja na kobiety się nie wkurwiam :) faceci mnie bardziej przerażają a zwłaszcza ich głupota. dziewczyny są groźniejsze dla dziewczyn :) ale się rozpisałem :) a gdzie przyjaciele ???????????????????? by SeLa !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
niedługo czeka mnie domowy grunwald :) znów melancholia i nostalgia siostry moje mnie odwiedzą :) jak się długo nie będę pojawiał tzn że mnie odwiedziły i muszę się nimi zająć, ale to jeszcze troszkę ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×