Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fanka seli i zlego

Temat SeLi i Złego Męża - zapraszam kochankow i fanow

Polecane posty

Gość zły mąż
załapię się ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, o nic więcej nie pytam, nie moja rzecz. na pewno świetnie gotuje. moja mama na przykład zapomina czasami zupę posolić, wisi jej to kompletnie, a ojciec mimo to na zabój w niej zakochany ;) wiec nie ma reguł jak to jest z tą miłoscią zoładkową. dla mnie gotowanie to frajda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..jeszcze tylko na momencik wrócę do Juliana, ja do dzisiaj nie miałam zielonego pojęcia co robi, czy skonczył to asp...a tu proszę, zaskoczenie... taki był z niego niepozorny chłopak, fakt, dziwny był już wtedy ;) dlatego fajnie sią nam razem łaziło. dziwne jest tez to, że utkwiło mi jego imię i nazwisko. to juz prawie dziesięc lat ;) a znaliśmy się raptem jakis tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
mojej nieźle idzie ;) czasem ja coś zrobię , a najczęściej ona zaczyna - ja kończę rano tak jest z obiadem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chwalić Boga ;) za taką żonę... ...która daje dotknąć czegokolwiek w kuchni. a na deser zagadka: po czym poznajemy prawdziwego mężczyznę? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
człowiek wtedy sam dostaje skrzydeł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
odpowiedź na zagadkę po napisie na nagrobku :tu leży prawdziwy mężczyzna bo wśród żywych już ich nie ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
miłe tak sfajnieć :) ja też chcę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
pa !Ola! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
a Twoja odpowiedź na zagadkę jaka jest ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leszek miller
no co ty, zły, nie wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leszek miller
"ona zaczyna - ja kończę rano tak jest z obiadem " tak mi się skojarzyło ;) moja siostra powiedziała kiedyś, ze jak ktos mnie nie zna, to trudno jest nadążyc za wątkiem, po prostu robię podwójny zakręt akcji a tym samym czasie ;) nauczysz się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leszka millera
widziałam kiedyś w warszawie, w jednym z butików koło teatru wielkiego. straszny z niego macho. serio, zrobił na mnie wrażenie. popatrzył, uśmiechnął się, w drzwiach przepuścił szarmancko i dyskretnie... pół godziny póxniej patrze, a w podcieniach stoi jakiś chlor zaniedbany, z kimś gada, a w ręku trzyma wyczesaną komórkę. spojrzałam na twarz.... gajos ;) którego uwielbiam za rolę w Łagodnej chociazby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a o leszku co sądzę
...pozostawiam bez komenta ale mimo wszystko - aurą mnie powalił na kolana ...no niedoslownie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez dwa dni mnie nie będzie pozdrawiam wszystkich kryptofanów, wróbelki, SeLę oraz Pana, nie mój zły mężu. "prawdziwego meżczyznę poznaje się nie po tym, jak zaczyna, ale po tym jak kończy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika bryka
Bry! W końcu przestaliście wierszem gadać;) Zima chłód przywiała i apetyt rośnie, może macie jakieś sposoby na pozbycie sie go? Kiedys słyszałam ze anorektyczki piją ocet. Podobno faktycznie odchodzi ochota na jedzenie, ale ten sposób to jakaś masakra jest...bleah Pozdrawiam wszystkich dobrych i złych psełdo dobrych i mylnie złych:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
prawdziwego mężczyznę poznaje się po czynach. tutaj na naszej stronie słowa mogą wszystko leszek jest tego typowym przykładem - niski głos , piękne słowa - urodzony showman i gentelmen . pod tym płaszczem socjotechnik do bólu działający tylko pod siebie ! dlatego w pewnym sensie nie lubię internetu , tutaj by zapięknieć nie trzeba się za dużo starać , można żenić kity ile się da. a ja lubię jak czasami ktoś mnie doceni za to co zrobiłem a nie powiedziałem . Paloma - nie chciałabyś mi pokazać swoich obrazów , nie tylko o nich pisać ? Monika - co za radocha że napiszesz że w małej czarnej wyglądasz fajnie - fajniejszy jest błysk w oku faceta który Cię w niej widzi . a ja pozdrawiam tych co dobrze kończą , ciekawe jak ja skończę ? ;) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
napił bym się z wami dzisiaj i pośmiał :) jak byśmy dużo pili to może mało jedli ??????? jest sposób !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po ogień i sól zachodzę ;) internet to niezwykła wistość rzeczy. zgadzam się. wybielić i zaczenić można jedno jest pewne - w każdym z nas walczą żywioły, a każdy żywioł ma moc dawania życia, i moc uśmiercania. granica między dobrem a złem jest tutaj nie do uchwycenia trzymajcie kciuki za mój dzień, nie bedzie łatwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
nic co dobre nie jest łatwe trzymam kciuki !!! ognia i soli u nas pod dostatkiem - bierz strudzony wędrowcze ;) wody nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
miało Cię nie być a jesteś lepiej tak niż odwrotnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ocho, woda to się tu przelewa strumieniami ;) moze dzisiaj się jej napiję zamiast ją lać ;) lecę, teraz już naprawdę znikam, ale chciałam choć na moment zajrzeć, czy wszyscy zdrowi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
zdrowi , zdrowi !!! ;) powodzenia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
Paloma , powiedz jak Ci poszło !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×