Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fanka seli i zlego

Temat SeLi i Złego Męża - zapraszam kochankow i fanow

Polecane posty

Gość zły mąż
pewnie że wymienili - warto czekać !;) co do zakupów z chłopami - idziesz ze stówą w kieszeni a wracasz z zakupami za tysiaka ;) po to chłopy !!!!!!! Paloma :) Ty masz komputer włączony podczas igraszek ????? z wierszy tak można wnioskować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
gdzieś był artykuł o tym że najlepiej przeżywają orgazm kobiety które dają duże kroki i ładnie kręcą biodrami ;) to ja poproszę o taką co uprawia skok w dal !!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
o !!!! ja też dałem ładny skok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
Paloma - pochwal się bucikami !!!! chociaż tyle daj od siebie netowemu koledze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja słyszałam, że najlepszy orgazm mają panie które chodzą na obcasach, bo taka pozycja cwiczy im potrzebne partie mięśni. a ja i na boso nie narzekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
ja już nie pamiętam ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeśli chodzi o zakupy z chłopakami i po co one laskom...to.... kurczę nie pomyślałam o tym, że mozna wyciągnąć kasę z lubego. muszę się jeszcze dużo nauczyc ;):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
to lepiej nie zakładaj szpilek do kościoła kiedyś z jednego filmu zapamiętałem : nic tak nie psuje ślubu jak erekcja u księdza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwaga, historyjka autentyczna z dzisiaj rano: dzisiaj z rana panna Kika przypaliła naleśnika. panna Kika w dymie fika: -ja bez dymu żyć nie umiem naleśniki z dymem zrobię lepsze z dymem niż z twarogiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
dziś rano wszystko było u nas białe i z a j e b i s t e słońce !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
dziś rano ;) o jednej minucie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
ja lubię przypalone !!! z danio wanilia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w siekierezadzie jest fajny fragment, jak Janek podsłuchał w knajpie rozmowę dziewczyn: "to powiedziawszy, poszedłem do ubikacji, co była w podwórzu, bo cisnał mnie pęcherz. przechodząc przez drugą salę usłyszałem w locie jak jakas tubylcza panna mówiła do swoich koleżanek siedzących przy tym samym stoliku, ze ona lubi stukać obcasami w kościele, chociaż wie, ze powinna cicho chodzić, bo to przecież jest kościół, ale ona idzie i stuka obcasami, bo to jest silniejsze od niej. -to jest silniejsze ode mnie- poiwedziała i stuknęła obcasem o podłogę. (...)" :) coś w tym jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach, te tubylcze panny w wieku rębnym, toż to sama natura, sam seks. niewinność przeplątana dzikością gdybym była facetem, tobym sobie wzięła taką dziewkę a nie miastową lalunię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy to znaczy że w mieście łodzi snieg był? czy tylko szron? u nas słońce wybitnie zimowe, ostre, a powietrze smakuje jak dobrze zmrożone martini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
ja u miastowych lalek nigdy nie miałem powodzenia ;) za dumne ! a ja za swoiski byłem ;) i nie-układny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
szron - ale bałwana byś ulepiła .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
moja - córka ogrodnika , też swojska i nie - układna konflikt interesów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taką miastową bym nie pogardziłą ...ale tylko na przelotny romans bo w domu taką mieć to człowieka zajeździ ;):):) i kup to kup tamto hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
dobre !!! za jednym łykiem martini z przekąską !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
tak się tylko gada - przelotny romans a one się zakochooyą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
za szybko ? sama do kieliszka wlazła ;) to co - e e , czy e che ??? jej znaki ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
na ostatniej imprezie podobno była wymiana koszulek - ja z koleżanką żony ;) , i się dziwić że drań jestem . szkoda że dużo martini było i mało pamiętam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×