Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fanka seli i zlego

Temat SeLi i Złego Męża - zapraszam kochankow i fanow

Polecane posty

ja myślę, ze o ile nie udajesz młodego i pełnego wigoru faceta, a w rzeczywistosci jesteś stetryczałym 80latkiem, to szanse na układanie mozaik i realizacje innych ciekawych pomysłów jakie masz, są jak najbardziej do zreralizowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
jeden z mieszkańców domu pod aniołem robi witraże widziałem jeden - malowany na półmacie piaskowanym z użyciem ołowianej taśmy ;) ja robiłem dół - płytki i kamienie on górę - witraż ;) wcale nie tak stare czasy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
chcę taką fontannę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio natomiast, w miare jak moja rozbuchana wyobraźnia jest przeze mnie brana w karby, marzy mi sie rzeźbienie w kamieniu. proste, organiczne formy, ekspresja wypływająca z wewnątrz kamienia, a nie z faktury. takie kamienie do medytacji w samotności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
to nasza znajomość już jest stara ? !!!!! zgadłaś - mam 80 lat i udaję - piszesz dalej ? już Cię widzę jak bombki dmuchasz !!! ze śmiechu byś nie mogła ust do dmuchania ułożyć spróbuj teraz !;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
stara znajomość ze starym dziadkiem nie mdły obrazek ??? ;) tylko jednorożca brakuje chociaż nie wiem co by miał tu robić ? kaczkę wynosić na rogu !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
z tymi kamieniami chodziło Ci o takie ich nnaappiieerrddaallaanniiee dla samego nnaappiieerrddaallaanniiaa ? i co wyjdzie to wyjdzie byle dusza miała ucztę a ciało pokutę ??? ;) ;) ;) idę na to !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
jak będziemy tak szaleć to 100 wypadnie na początku grudnia i Kazimierz jeszcze w tym roku !!!!!!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napieeerrrdalannie heeh ... bardziej o wyłuskanie z kamienia ukrytego w nim spokoju ;) zwał jak zwał, moze być napieeerrrrdalanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....a ja kiedyś przeżyłam fascynację bardzo starszym mężczyzną... byłym ułanem, wysoki, postawny, piękny. po wojnie był inżynierem, wyjechał do indii, wrócił satmtąd wegetarianinem, którym do końca życia pozostał. mieliśmy jakąś więź między sobą. i pomyślałam sobie, ze czas czasami płata figle... zmarł rok temu ale do końca życia chodził wyprostowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
wyłuskanie z kamienia spokoju !!! kamień sam w sobie jest spokojny ;) to jest bardziej jak szlifowanie diamentu nadanie spokojowi kształtu dobre ;) podoba mi się Twoje postrzeganie wnętrza kamieni !!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
niestety prócz moich babć nie znałem pięknych staruszek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wiesz, taka niesamowita historia. miał dziewczynę w mlodości, mała, na kaczych nogach, taka brzydula. ale zapewne nadrabiała temperamentem i osobowością, bo się w niej ulan zakochał na zabój. z wzajemnoscią. na drodze ku szczęściu z pewnych przyczyn stanęła rodzina. oboje po jakimś czasie sie pożenili, dzieci, domy, rodzina. ich współmałżonkowie zmarli przed nimi, wiec zaczęli sie spotykać znowu, na herbatkę.. oboje zachorowali w tym samym czasie. w dniu pogrzebu pana Eugeniusza zmarła Ona. (...) jak tu nie wierzyć w przeznaczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
piękna ułańska historia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
uspokoiłaś mnie , bo już się wystraszyłem że się spotkamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
ja też mam fajną historię z dalekiej rodziny ona miała narzeczonego była wyznaczona data ślubu , wesela , goście zaproszeni na dwa tygodnie wcześniej poznała innego w tramwaju ślub był ale z innym panem młodym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z historii miłosnych: Mała przyszła do domu i powiedziala, ze Andrzej zakochał się w Wice. a skąd wiesz - pytam. -A, bo ją ciągle kopie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
już widzę jak kumple go pocieszają w barze wychodzą ...i rżą na całe gardło !!!!!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×