Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fanka seli i zlego

Temat SeLi i Złego Męża - zapraszam kochankow i fanow

Polecane posty

no i opowiedz o bulderingu - serio zacząłeś trenować? dzielny jestes, jak na swoje 80.... zuch, można powiedzieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
dzieci mają zaj-ebisty dar czytania znaków !!!!! muszę się od nich uczyć ;) piłkarze muszą się lubić ! a Ty często kopiesz swego chłopa ???;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
trenować to za duże słowa jak mam czas - powiedzmy raz w tygodniu , jadę i łażę;) ok godziny - półtorej wystarczy !!!! i dwa razy w tygodniu inne ćwiczenia powiedzmy siłowe - tu mam karnet - szkoda kasy i się łazi - troszkę się uzależniłem ;) bieganie staram się też chociaż 2 razy na tydzień ale zimno !! taka bieżnia domowa by się przydała ;) dziś mam ćwiczenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poznałam innego w tramwaju
od dzisiaj zmieniam pseudonim ;):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
kopie ale czy kocha ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poznała innego w tramwaju
mi nie do śmiechu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a z takim rygorem Katorżnika masz wygranego jak w banku (chociaż nie wiem czy w obecnej sytuacji to jest dobre określenie) ;) a dobrze jesz? żebyś sie nie zamienił w żylastą chudzinę, bo to się minie z celem :) jakim jest atrakcyjny wygląd i dobra kondycja. będę konczyć, do kiedyś tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do poznała innego w tramwaju
nigdy Ci nic nie wychodziło. zawsze jęczałes, fajtłapo. teraz jestem szczęsliwa, kopiemy się z mężem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
a takie coś : nie powiem kogo - dziewczyna kopnęła w nogę w sklepie stojąc za nim z tyłu w kolejce ;) i mówi do niego - nie pchaj się !!! ten - przecież się nie pcham a ta do niego - wiem , masz tu mój numer tel , chcesz to dzwoń ! wyszła nic nie kupując dziś są kochankami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
nie będę żylastą chudziną bo źle się odżywiam ;) do .....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) no to jeszcze jedna historyjka to było kilka lat temu dobrych, w obcym wielkim mieście. stoje w kolejce, a za mną chlopak. zaczepia mnie i mówi, że mu się wepchałam w kolejkę. mówię mu zeby się odczepił, i ze wcale się nie wepchałam, ale jek chce to niech przechodzi. pamiętam ze byłam wtedy jakaś wkurzona, i nie chciało mi się gadać. on na to, ze zartuje, za mna ze sklepu leci, o numer telefonu prosi. ja mu na to, ze nie rozdaję numeru ludziom których nie znam. po miesiacu wpadliśmy na siebie na zupełnie innej ulicy, w innym końcu miasta. ta sama sytuacja. co u kogo słychać, fajnie fajnie, jaka niespodzianka. ale numeru mu nie dałam. powiedziałąm mu, ze jeśli wpadniemy na siebie po raz trzeci, to sie zastanowię. :) no i stało się. w sklepie z zabawkami, na trzecim piętrze. bez słowa wyjęłam kartke i dałam mu swój numer. zostaliśmy dobrymi kumplami, przegadaliśmy niejeden wieczór (to z nim byłam w kinie na horrorze o jaskiniach) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
pytała skąd te siniaki ? - nie potrafię kłamać ;) a Ty co mówisz , chyba że moich kopniaków nie odczułaś ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
po drugim razie Cię śledził ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
ja bym tak zrobił :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
w katorżniku - najważniejsza kondycja na siłowni - systematyka i dokładność wykonywania ćwiczeń bulderowanie - koordynacja i przewidywanie bieganie - wytrzymałość - dyscyplina każdy sport wnosi coś fajnego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
tak właśnie trzeba go traktować !!!!! a nie jak pańszczyznę ;) lub kartę przetargową ;) sport to zdrowie !!! miłego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nigdy nie uprawiałam pańszczyzny w swoim życiu:) a jeśli chodzi o Twoje kopanie, to jest to bardziej muskanie czubkiem bucika, niż porządne kopniaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
tak ma być ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
może wiele w życiu straciłem przez takie podejście ale mimo że mnie korci jak diabli nie potrafię na siłę się nikomu narzucać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam tak samo jak nie trafię na chłopa który wie że chce mi dać porządnego kopala to się muskam bucikami :) skrycie zazdroszczę kobietom które potrafią przejąć inicjatywę. ja nigdy nie musialam tego robić.. zawsze samo się wszystko rozkręcało, w bardzo naturalny sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
przez internet się też inaczej kopie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
takie dwustronne muskanie może się też czasami niezłą kopaniną skończyć;) nigdy nie wiadomo co komu strzeli ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
jak uprawiać sport to z sercem !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×