Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fanka seli i zlego

Temat SeLi i Złego Męża - zapraszam kochankow i fanow

Polecane posty

Gość królowa memelowa
...śniło mi się dzisiaj, że odwiedziły mnie dwie wielkie damy polskiego kina - beata tyszkiewicz oraz grażyna szapołowska. zwracał się do mnie per "moja droga", i siedziały w pozycji "noga na nogę ramię na oparcie kanapy" i rozmawiały ze mną w bardzo przyjacielski sposób. chciałam je poczęstować kurczakiem w sosie sezamowym.... ale sen mi się skończył ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królowa memelowa
poproszę o interpretację hehe ;) i oczywiście- witam herszta moich zbójów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królowa memelowa
...tymczasem siodłam konia i pędzę na polowanie. muszę ustrzelić kurczaka z sezamem, żebym miała czym poczęstować gości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) napisałem i zniknęło. jeszcze raz ale krócej :)- myślę że sen nic nie znaczy , jest tym snem w którym przedłużamy sobie życie towarzyskie do późnych godzin w doborowym towarzystwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się znów śniło że w jakimś mieszkaniu które miałem wynająć nie wiem po co podnieśliśmy dywan by go wyrzucić i okazało się że na podłodze są dziwne znaki. osoby z którymi byłem ( nie znam ich ) odradzały mi to mieszkanie ale ja jak to ja zacząłem się interesować malowidłem. zacząłem rozbierać podłogę i okazało się że pod spodem jest betonowa skrzynia - jak trumna . otworzyłem to i się zaczęło. w środku leżało jakieś paskudztwo jak by mumia całe poszarpane. wiedziałem że trzeba spieprzać bo zaraz się obudzi . później chodziłem po jakiś zakamarkach nieznanego miasta i się ukrywałem . przeczuwam że coś sprzed lat śmierdzącego mi się "przypomni " albo ktoś :) pozdrawiam - sniper :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć !!! jak tam Królowo memeli ? rysio się nacieszył śniegiem bo u nas już go nie ma :) pozdrowienia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skarby zrabowane liczysz ??? ja nic nie chcę ! moja posługa z serca :) rozdaj biednym księdzom ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SeLa -
Witajcie :) ja tam liczę wyłączniki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SeLa -
jesteście niestrudzeni zarówno zły jak i siostra lwica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej SeLa :) urlop miałaś ?, bo obstawiałem inne straszne przyczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Memelia
yhy ;) gorąco pozdrawiam, temperatura w mojej głowie dochodzi do poziomu wrzenia, inne części ciała... jakby trochę w stanie spoczynku. arrivederci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Memi - nie przesadź z tą nauką !!! utrzymuj wyrównaną temperaturę dla wszystkich kończyn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Memi
...coraz urokliwsze i..krótsze imiona dla mnie wymyślasz.... ciekawe, czym to się skończy... ...mmmmmm....? sylwester daleko. ja pewnie wezmę butelkę i zastukam w okno kolegi u którego zawsze są spontaniczne biby. bo słabo wspominam sylwestra ostatniego roku. więc na ten się po prostu planuję urznąć nie oglądając się na żadnych partnerów i ich zapatrywania na to, co kobiecie wypada, a co nie. albo zostanę w domu i ktoś może wpadnie do mnie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Memi vel ...
a ty Sajgonie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Memi vel ...
....o sory, zapomniałam z Pamelą przeciez ;) pozdrawiam Selę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej !!! Pamela - to akurat Twe imię którego ja nie wymyśliłem ;) tak to jest jak się za młodu książki pod poduszką czytało :) czyli biorę bełta w postaci mus i jadę pod Twe wrota. jak nie otworzysz po trzech walnięciach nogą idę do lasu napalić ognisko ;) jak otworzysz a się okaże że pomyliłem adres i to nie Ty ...to wtedy będę myślał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królowa Memelia
dobra! bierz bełta i zapadaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królowa Memelia
z takim pseudo czuję sie trochę jak Doda heeh :D "no, kochani, musze przyznać, że jest zajebiscie, i jeszcze, ze dzisiaj mój stosunek do wróbli jest zupełnie ambiwalentny hihihi"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królowa Memelia
u r w a , wygwiazdkowało me na stare lata. starość, nie radość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królowa Memelia
aha, dzwoneczek jest u drzwi, nie kop, bo mojego starego obudzisz ;) albo najlepiej zapukaj w okienko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królowa Memelia
....no i na dzisiaj to tyle mojego pisania, miłego weekendu i całego przyszłego tygodnia! i do rychłego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego będę kopał bo z pustymi rękami nie przyjdę ;) starym się zajmę - obudzi się na trzech króli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królowa Memelia
:) jak Ty mnie dobrze znasz. zaryzykuję teraz, puszczając ten post, jak zwykle jadę po krawędzi uwaga......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×