Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fanka seli i zlego

Temat SeLi i Złego Męża - zapraszam kochankow i fanow

Polecane posty

Gość zły mąż
...a oglądałaś ostatni odcinek włatców ? :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość memelek
mama ? tata ? kulwa - dzie jesteście ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość memelek
o kulwa hyba cos popsulem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość memelek
wpieldolom mi plosie o usuniecie plosie , plosie - psie pana !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość memelcia
ojeju, naplawde popsułeś folum. uciekaj blacisku, bo tatus ci da wpieldol jak ostatnim lazem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość memelcia2
mówiłam gówniarzu żebys tegonieruszał teraz bendziemy mieli pszejebaane przez ciebie ide zapalić gnojek mały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość memelcia3
ty mały****************** jak ci************************* to**************************************************** i ******************************* *********************************************************************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość memelcia4 i 5
my psecies kohamy blata baldzo. nie uciekaj blatu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniper
nadszedł mój czas ;) powitać !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a od jakich mnie już tu nie wyzywali? teraz się sam oczernię jak Ty i niech tak zostanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przesadziłem wczoraj z bulderowaniem ;) do tej pory nie wiedziałem że w palcach u rąk jest tyle mięśni !!! teraz czuję każdy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cześć snajper
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwielbiam poniedzialki ! :) sama w domu, Mała poszła grzecznie do szkoły głośniki chodzą same ;) no i te naleśniczki...:) za chwilę biore się do pracy, nauki etc etc ale jeszcze nie teraz......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak łatwo i przyjemnie jest kogoś oceniać i oczerniać po słowach . nie powiem - ja też lubię się podroczyć !!! ;) ale fakt - zły mąż nawet jako memel da się rozpoznać tym bardziej że memel ma dwie osobowości innej płci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na paluszki okład z bitej śmietany ;) najlepiej kup 10 rurek i nałóż je na paluszki. na pewno poczujesz się lepiej!!!!!!! (chociaż nie ręczę że to pomoże na bóle mięśni) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeśli chodzi o największe wyzwania kulinarne... ......to dla mnie jest to trafienie w odpowiedznią, odgórnie wymyśloną twardość, tudzież miękkość. Mała już wie, że są na to marne szanse, dlatego moje jajeczka to danie z niespodzianką ;) czas po prostu zbyt często mi się zawija w jakieś dziwne wzorki....kiedy przechodzę z kuchni do pokoju, i z powrotem nie wiem, czy minęło 2 minuty czy 5...... czasami kiedy spojrzy się za okno to już w ogóle - inny wymiar.... przecież nie będę stać i gapić się na wskazówki - strata czasu :) a na to, żeby nastawić czasomierz jeszcze nie wpadłam :):):) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macie tam śnieg u Was? zaraz wywale kota rysia do ogrodu, niech pierwszy raz w zyciu połazi po tym zimnym i białym CZYMŚ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spadło troszkę u nas :) kto by się przejmował czy na miękko czy twardo ? choć ja akurat wolę na twardo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..kiedyś, kiedy byłam małą dziewczynką marzyłam o tym, żeby być dorosła. nie było nic bardziej fascynującego niż świat dorosłych... moje starsze cioteczne siostry które chodziły na nielegalne fajki na tyły ogrodu mojej babci, gadały o chłopakach, słuchały maanamu i kombi...i ja, ciągajaca się za nimi wszędzie, paląca papierosy ze slonych paluszków, przed lustrem, gadająca o chłopakach ze swoim odbiciem...... zapachy perfum i papierosowego dymu, rozmowy o pocałunkach, zakazane tematy, tajemnice...... nie wiem dlaczego, ale kiedy słucham tej piosenki czuję się jak dziecko zaglądajace do swiata dorosłych ... ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie świat dorosłych nigdy nie fascynował jesień mi tak uszkodziła psychę :) ciągle czekam na swoją osiemnastkę!!! jak by tego nie odczytać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×