Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

c.r.e.a.m

szukam pani creamikowej

Polecane posty

wiek 20-22 lubiąca mecze :classic_cool: lubiąca czasami wyjsc do kina , albo na jakis koncert inteligentna, niezależna finansowo , skromna wysoka, szczupła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jubelka
szukajcie a znajdziecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma chętnych
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cream :) od słów do czynaó brawo!:classic_cool: znajdę ci taką:) najpierw określę grupę docelową: - wiek 20-22 - czyli studentka - lubiąca mecze - czyli zawodniczka akademickiego klubu sportowego - wysoka, szczupła - czyli siatkarka - inteligentna - czyli rozgrywająca - - skromna - hmmm.... każda dla ciebie będzie za pewna siebie - to kryterium sobie odpuścimy - niezależna finansowo, lubiąca czasami wyjsc do kina , albo na jakis koncert - czyli po treningach zarabia jako kelnerka w klubie muzycznym mieszczącym się w kompleksie rozrywkowym Teraz przeleć się po wszystkich sportowych klubach z drużynami siatkarek i spisz wszystkie zawodniczki grające na pozycji libero.... potem do kazdej pytanko, gdzie pracuje... i już jesteśmy w domu:) I wysyłamy cię na randkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukanie dziury w całym ..... dzięki ale bardziej mi chpodziło o laskę co np lubiła by wybrac się ze mną na mecz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłeś na 1 meczu i juz się
kibic zrobiłeś? Na następnym cię sklepią albo wiatr zwieje cię z trybuny i już będziesz miał inne wymagania :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja lubię mecze
ale nie wiem, jakiej drużynie kibicujesz, a to kluczowe. Bo ja Kolejorzowi... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i kto tu mówi że kobiety to
materialistki, jak sam jesteś materialistą. Skąd 20 letnia np. studiująca dziewczyna ma być niezalezna. Idiota z Ciebie i skąpy pasożyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja lubię mecze po prostu
nie spełniam innych kryteriów niestety... :P ale będę Cię wypatrywać na stadionie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i kto tu mówi że kobiety to
a co niby mam po zawodówce? Pisałeś, że ma być inteligentna, więc teraz nie pisz głupot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja lubię mecze po prostu
szczęściarzu... ja niestety nie jestem z samego Poznania, tylko z okolicy, więc nie zawsze mogę :( Ale i tak Cię kiedyś spotkam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama mówisz że kobiety to
materialistyki bo w końcu z twojej wypowiedzi wynika że ta 20 letnia studentka to szuka tylko i wyłącznie sponsora - nie pasożyta żal.ru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i kto tu mówi że kobiety to
a z jego wypowiedzi, to niby co innego wynika. To samo/ żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GBstar
a Ty crem to student jesteś?..dziwne,bo jakoś mi to do Ciebie nie pasuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×