Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AngeLsss

palcówka

Polecane posty

Gość uhm
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koncepcjon
a ja mojej robiłem palcówke przez 2h, zwijała się bez końca.. niestety trzeba było kończyć, bo czas gonił.. warto było sie wysilić dla tych dwóch słow "było cudownie".. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha ha ha ha dobre
karla19 słonko, dziewictwo sie traci jak zaczynasz uprawiać jakikolwiek seks, a nie przez stosunek, bo TO JEST PODJĘCIE AKTYWNOŚCI SEKSUALNEJ :) zamiast tu innych nazywać głupimi sama się dokształć :classic_cool: dziewictwo masz w głowie a nie miedzy nogami my dear:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arcy mistrz
OSTATNIA ODPOWIEDZ TO PRAWDA! reszty nie czytajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przejmujcie się dziewczyn i tak kiedyś ją stracicie,ale mówię wam to jest przyjemność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cham prostak antychryst
Błona nie błona nie ma co się zastanawiać. Dziewictwo jest jak żałoba-stan zarówno fizyczny ciała jak i psychiczny jednocześnie. Stwierdzenie że podjecie jakiejkolwiek aktywności seksualnej to utrata dziewictwa to błąd. Bo co ? Jak cię za piersi złapie to już nie jesteś dziewicą ? :D Nie ma co tu gadać, sprawa jest prosta. Członek spenetruje pochwe i dziewictwa nie ma. To czy jest błona dziewicza nie wpływa na możliwosc zapłodnienienia więc moim zdnaiem to nie ma najmniejszego znaczenia czy ona jest czy nie. A sama "palcówka"... no błagam XD prostrze od rozpięcia stanika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cnota to balast do pozbycia się jak najwcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×