Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość weron12984

jak zapomniec o dziewczynie ktora jest dla mnie wszystkim

Polecane posty

Gość weron12984

witam.zwracam sie do was z prosba o pomoc, a mianowicie chodzi mi o to ze roztalem sie z dziewczyna, z ktora bylem 7 lat. Rozstalem siie poniewaz ja zdradzilem i jej o tym powiedzialem, to było juz jakis czas temu, ale to nie chodzi o to chodzi mi zeby o niej zapomniec.kocham ja bardzo,ale byc z nia nie bede bo ona juz nie chce- rozumie normalne, ale ja bez niej nie umie zyc.nic mi sie nie chce itd.pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weron12984
nikt mi nic nie powie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weron12984
mi nie chodzi o to wiem ze uznajmy jak napisalas glab, ale nie potrafie sobie z tym poradzic, nie bede juz jej meczyl zeby wrocila do mnie, ale chodiz mi jak mam sie pozbierac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozbierasz sie. A jak poznasz kolejną kobietę, zastanowisz się dwa razy, gdzie wsadzasz swoje plemniki. Masz nauczkę.. wierz mi, minie Ci. Czas leczy rany. A kto uleczy jej rany, Twojej byłej? Jej mi szkoda, Sorry, ale płacisz za grzechy. Swoje przecierpieć musisz. pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weron12984
to nie jest takie proste, tyo było rok temu pozniej bylismy chwilke ze aoba i ja wyjechalem,ale dla nas a nie dla siebie,ale sie rozstalismy przed wyjazdem.ona juz sie pozbirala,a ja cos nie moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×