Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość radzio

Jak stworzyc szczesliwy trojkat

Polecane posty

Gość radziu
Tez myslalem ze obecnie najlepiej jakbysmy spedzali wspolne wekeendy poza miejscem zamieszkania, czasami jakies wspolne wyjscia. Trudno mi sie na to decydowac jesli pod wuage biore mozliwosc zbudowania swojego zycia przez kochanke i wszystkich uczucia. Z drugiej strony wiezi miedzy nami sa tak silne ze kochanka jest obecna w moich z zona fantazjach erotycznych. Nie nie jest mojej zony.W sumie ciekawe co napisalas bo jedna z obaw kochanki przed wspolnym wypadem bylo to ze jak zaczniemy sie ze soba spotykac to skonczymy we wsponym lozku. Dokladnie by do tego doszlo i mysle ze to nas by zintegrowalo. Przyznam sie ze nie mam odwagi tak do konca doprowadzic do takiej sytuacji. Naszych uczuc nie zmienimy ale mozemy zyc w okreslony sposob. Kochance postawilem ultimatom, albo zgoda na taki trojkat albo koniec kontaktow miedzy nami, bo nie zamierzam prowadzic podwojnego zycia. Zona teraz jest juz mniej chetna na cos takiego ze wzgledu na to ze widzi ze moj kontakt z kochanka sie oslabil. Zgodzila sie jedynie na wspolny seks bez wspolnego zamieszkania. Zreszta wspolne zamieszkanie odpadlo szybko, byl pomysl dzielenia czasu na dwa domy ale kochanak sie nie mogla zdecydowac i sprawa jest niebyla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale zajebiście, mi by taki układ odpowiadał, tylko w duga strone, chetnie bym zamieszkała z trzema przystojniakami- niech mnie dopieszczaja, a co tam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radziu
pani_psycholozka - zdecydowalem na calkowite zerwanie kontaktu z kochanka, wczoraj myslalem zeby umowic sie na wspolny weekend, boje sie za za jakis czas znowu to wszystko wroci i ze bede ranil tym tematem zone, co powinienen zrobic, nie twierdze ze takie zycie bylo by cudowne, doswiadczylem ze nie jest, sa inne problemy i inne radosci, ale czas zakonczyc te hustawke. Mysle ze moze kochanka liczy ze kogos pozna, ale ile lat mam czekac az sie zdecyduje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani_psycholozka
dzieki za odpowiedz myslalam, ze jestescie klasycznym trojkatem - jeden mezczyzna i dwie kobiety i uprawiacie razem seks. skoro do tego nie doszlo bo mlodsza sie bala... a zona byla gotowa na takie eksperymenty, rozumiem? wg mnie kochanka jest za mloda na ten uklad, ona prawdopodobnie cie kocha i chce zebys byl "caly dla niej" dlatego nie chciala ani z wami zamieszkac i tak dalej. skrycie liczy, ze zostawisz zone dla niej bla bla bla. jezeli chcesz zerwac z nia to zrob to teraz ale raz na zawsze, jezeli chcesz to ciagnac to bedzie sie to tak wleklo wiele lat i nic przyjemnego z tego nie wyniknie. powodzenia w rozwiazaniu tej sytuacji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani_psycholozka
juz odpowiadam na tego ostatniego posta jezeli sie zdecydowales zakonczyc zwiazek z kochanka to zrob to raz a dobrze, nie dzwon wiecej, nie spotykaj sie z nia, utnij kontakt raz na zawsze. Ona nikogo na razie nie poznala i nie pozna, bo po prostu kocha ciebie i dlatego nie szuka innego mezczyzny. jezeli pozostawisz jej klarowna sytuacje, ze to koniec i to definitywny i bedziesz konsekwentny to ona to przecierpi, przeplacze i w koncu kogos pozna, z kim ulozy sobie zycie. ale to ty musisz byc silny i trwac w swojej decyzji. wydaje mi sie ,ze masz fajna zone, wiec moze warto byc znowu tylko razem? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radziu
dokladnie, ciagle licze na to ze mlodsza w koncu sie zdecyduje ale z wlasnego doswiadczenia wiem tez ze jesli sama swojego nie przezyje to nie doceni wielu rzeczy i tego co Jej razem zaoferowalismy, potem jednak bedziemy juz za starzy i wiez sie poluzni, zeby do tego wszystkiego ponownie wracac, szkoda mi tego wszystkiego ale jesli jest szansa ze mozemy byc szczesliwi w inny sposob to uwazam ze nalezy z tego skorzystac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×