Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość summer time

Czy znacie tajemnice swoich facetów i co robicie w domu kiedy Oni idą do pracy ?

Polecane posty

Gość summer time
widac Tobie też się nudzi , hmmmm....skoro siedzisz na forum i czytasz takie pierdoły !! A może ugodziło w twoją dumę to pytanie ? Każdego tak zaczepiasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego \"oni\" piszesz z wielkiej litery? To jest błąd. Czy znam tajemnice, nie wiem. Skąd miałabym wiedzieć, czy znam, jeśli coś jest tajemnicą. I dlaczego zakładasz, że tylko mężczyzni chodzą do pracy? A kobiety zostają w domu. Ja Ci odpowiem tak: nic nie robię w domu, kiedy mąż idzie do pracy, bo mnie...po prostu w tym domu nie ma. Tez jestem wtedy W PRACY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfmngdbxcv
kiedy jest w pracy ja tez jestem w pracy. i nie wiem czy znam tajmenice :O skad mam to wiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość summer time
załóżmy,że to pytanie skierowane jest do kobiet, które nie pracują !! Oni napisałam z dużej litery niechcący... czy wy nie macie już do czego się przyczepic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie jesteś nowy :P To wiedz, że tu siedzą w większości frustratki i inne tego typu przypadki. A jak kogoś nie interesuje pytanie to niech nie wchodzi proste :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc ja, kiedy byłam w domu z dzieckiem, to kiedy mój mąż szedł do pracy, po prostu żyłam. Ro biłam to, co zawsze, to samo co robiłam, kiedy on był w domu. I nie widziałam różnicy pomiędzy tym, czy on był w domu, czy nie. Zawsze to samo było do zrobienia. No może, jak on był to wtedy robiłam mniej, bo część obowiązków mąż brał na siebie wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×