Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szukam szuykam szukam

Szukam bajki z dzieciństwa - kojarzy ktoś?

Polecane posty

Gość gość
Bajka film to był. Dziewczynka szła spać na początku filmu i jej się to śniło pamiętam że latała na dywanie w pewnym momencie i była tam czarownica która miała dużo głów z różnymi twarzami :-) mogła je zmieniać. Może ktoś kojarzy szukam już jej długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Szukam bajki pełnometrażowej pamiętam z niej że Chłopiec mieszkał z mama był geniuszem Mamę porwał kosmita w ostatnich scenach leciał naprzeciw statku kosmitów który chciał go zniszczyć i powiększył się do rozmiarów planety a kosmici się poddali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej :) Szukam bajki w której grupa ludzi leciała samolotem nie pamiętam już gdzie. I była jakaś burza przez którą samolot się rozbił na wyspie dinozaurów, ludzie zostali rozsiani po różnych zakątkach tego miejsca. Tyle pamiętam.. Kojarzy ktoś:)? Byłabym wdzięczna za tytuł xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam zna ktoś może nazwę bajki gdzie dom rodziny królików(zająców) podczas świąt został zasypany ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwyedek
Złomowisko PL S03E07 http://24filmyonline.pl?u=Zlomowisko_PL_S03E07 Opis Spotkanie z ludźmi, którzy na co dzień pracują na złomowiskach w całej Polsce. Ich praca jest ciężka, a czasami również bywa bardzo niebezpieczna. Choć dla większości społeczeństwa złom nie przedstawia żadnej wartości, oni potrafią zrobić na nim bardzo opłacalny biznes. To praca dla ludzi, którzy nie boją się pobrudzić sobie rąk i mają intuicję do ryzykownych transakcji. W tym odcinku Wyścigi wraków jest świetną rozrywką dla złomiarzy. Do rywalizacji stają tylko stare maszyny warte około 1000 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laqi
Z tą rudowłosą dziewczyną i latającą kanapą z rogami to: Uwaga.... W Krainie Czarnoksiężnika OZA - jest full na You tube. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Drasna
Witam. Gdzieś daleko w pamięci mam bajkę. Pamiętam że nie była tak stara jak np reksio. Chyba leciała na fox kids ale nie jestem pewna. W kreskówce znajdywała się farma, był tam dziadek chyba i dwie siostry. Zwierzęta rozmawiały ze sobą. Było to odcinkowe. Pamiętam dwa odcinki. Jeden o tym że była susza i wszystkie zwierzęta prosiły kota by pomachał czy podrapał się za uchem. I tak codziennie przez niego padał deszcz i stawało się to kolejnym problemem na farmie. Inny odcinek był o łabędziu... te dwie siostry pomogły chyba temu łabędziowi ponieważ był ranny. Kreska tej bajki ładna delikatna niekarykaturalna. Będę wdzięczna jak ktoś może sobie cokolwiek przypomina bo od dłuższego czasu kołacze mi się to po głowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexandra04055
Witam szukam bajki nie w odcinkach i na pewno nie Polska bajka. Tyle co pamiętam to akcja działa się w lesie. I ten las chorował na coś. Były tam dziki, jeden był taki stary brzydki i też chorował. Tą chorobę pokazano w sposób czarnej lepiącej mazi, która pokrywała tego dzika. Był tam też jakiś chłopiec, który chciał uratować ten las. Były chyba też wilki i jakaś dziewczynka. Tyle co pamiętam. Czy oglądał ktoś ją i pamięta jaki miała tytuł? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tortellini
Alexandra, może z tym dzikiem to Księżniczka Mononoke ze studia Ghibli??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexandra04055
Tortellini tak dokładnie to jest ta bajka :) tyle czasu jej szukałam i się głowiłam co to mogło być ;) dzięki wielkie teraz mogę spać spokojnie ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolekk
Mam nadzieje, ze jeszcze ktos tu zaglada. Poszukuj***ajki- pamietam, ze byla w godzinach wieczorynek/dobranocek. Jedno dziecko w nocy przechodzi przez ''domek w drzewie'', tam sa z koleji magiczne drzwi. Po ich przejsciu dziecko znajdowalo sie w lesie miedzy zwierzetami, ktore prowadzily zycie jak normalni ludzie- mowily, mialy swoje domki. Ktos cos pamieta???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzamęczony
poszukuję bajki z dzieciństwa - to było coś w rodzaju kopciuszka, główna bohaterka miała niebieskiego psa, który nazwyał się Bella lub Bela. Pomóżcie odnaleźć tytuł. Męczę się i męczę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×