Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość blue-niebieski i kropka

kasa - czy czesto jest przyczyna rozpadu zwiazku ?

Polecane posty

Gość blue-niebieski i kropka
juz nikt nic nie mowi...? pewnie brak slow ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blue-niebieski i kropka
wiem nie mam nawet z czego dac :) .. najgorsze w tym ze kiedy zaczynam byc stanowcza i bronie wlasnych interesow moj facet mysli ze mi odbilo, pzejdzie i zachowuje sie tak jakbym to ja rujnowala swoimi wymaganiami nasz zwiazek buuuuuu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyno, to ty jesteś w tym związku by płacić za wszystko??? Czyli rozumiem, że w jego mniemaniu masz mu oddawać swoje ciężko zarobione pieniądze, by on mógł swoje przepuszczać, tak??? A jak on żył, gdy nie był z Tobą??? Jak płacił swoje wydatki??? Chyba pora się zastanowić nad tym, czy warto być z kimś, kto jest w stanie wydusić z Ciebie ostatni gorsz, nie myśląc o tym, za co Ty będziesz żyć. Choć trzeba przyznać, \'facet\' się nieźle ustawił, ma sex, obiadki, porządek i w dodatku kasę jeszcze dostaje. No po prostu, żyć nie umierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blue-niebieski i kropka
taaaaaaaaa wiem musze sie dobrze zastanowic co z tym wszystkim zrobic na dzis mam dosc :( przeciez to zwykle facet utrzymuje kobiete co ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blue-niebieski i kropka
dlatego kasy nie dostal , ten 1 raz musial bolec bo lazil nabzdyczony dwa dni , wczoraj juz bylo troche lepiej .... zobaczymy co dalej z tego wyjdzie dzieki ze piszecie i mi doradzacie - zastanawiam sie gdzie sie podziala moja asertywnosc ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile tej kasy mu
łącznie pożyczyłaś? czy oddał Ci poprzednie pożyczki? poza tym, co to za pytanie "czy DA SIĘ oddaś kasę..."?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smiley ma rację... tu nie chodzi o to by on Cię utrzymywał, ale o partnerstwo a u Was go po prostu brak. Nie widzę nic złego w tym, że kobieta płaci w restauracji. Ale wszystko musi być z umiarem. Gdyby sytuacja była odwrotna i to on się żalił, dostałby odpowiedź, że trafił na materialistkę, która umiała się dobrze ustawić. I by lepiej ją rzucił, bo jak pozna kogoś z większym portfelem to i tak go zostawi. Kochana, jeśli zależy Ci na tym związku to porządna rozmowa i jasne postawienie sprawy powinno oczyścić atmosferę. Miej tylko świadomość, że to co będzie dalej nie koniecznie musi pokrywać się z zakończeniem na jakie miałaś nadzieję. Ja życzę tylko więcej asertywności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile tej kasy mu
jak on z powodu kasy chodzi nabzdyczony, to nienajlepiej to wróży, moim zdaniem za bardzo mu na pieniaqdzach zależy, bardziej, niz na Tobie ale obserwuj, patrz jak się zachowuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blue-niebieski i kropka
400 pozyczki 200 za czynsz ( on placi czynsz ja zarcie) 150 kaucja za pokoj to duzo czy malo ? bo mnie sie wydaje duzo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blue-niebieski i kropka
funtow oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blue-niebieski i kropka
czyli uwarzasz ze duzo i trzeba sie bylo w koncu postawic :) co do oddawania na razie malo to polularny temat ale juz nie daje wiecej .. tlumaczac sobie ze to tez postep...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gysia
kurde,,,3 miechy to malo! To rzucilo inne swiatlo na sprawe. Nie dosc ze ma gosc tupet, to wykorzystuje Ciebie. Tu nie ma idei, ze kasa w zwiazku jest wspolna bo zbyt krotko sie znacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile tej kasy mu
uważam, że to sporo, co mu pożyczyłaś, czy myślisz, że on Ci odda te pieniądze? oddał Ci w ogóle chociaż funta z tej pożyczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co slychać
i jak autorko? dogadaliście się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myslę, że pieniądze nie tyle są przyczyną rozpadu związku, co są powodem dla zaistnienia związku dla KOBIET. Pieniądze rozumiane w różny sposób, jako pozycja, źródło utrzymania, posiadanie rodziny, ojca dla dzieci, nie bycie w samotności. Jest to ochydne wykorzystywanie i dogłębny fałsz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blue-niebieski i kropka
kurde nic sie nie wyjasnia sprawa sie przeciaga i komplikuje ... nigdy wiecej nikomu nie pozycze kasy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i pusto jest
i jak co się komplikuje? oddał Ci już chociaż trochę kasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile tej kasy mu
i co dalej? znowu chce pożyczyć od Ciebie? oddał już coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blue-niebieski i kropka
nie .... ani grosza a poprzedni lokatorzy zadluzyli nam dom i zgadnijcie kto dal kase na splate :( czekam natomiast na to az odzyska depozyt ze starego domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takajedna.....
o kurcze współczuję Ci.. źle to wygląda. Mnie udało się dogadać na szczeście i ni diabła nie popuszczę więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile tej kasy mu
a co on robi ze swoimi pieniędzmi? i z tymi Twoimi? na co on wydaje? i w ogóle co on mówi na ten temat? mówi coś? jak to motywuje? pytałaś? pytałas, czemu nie oddaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blue-niebieski i kropka
w tammtym tygodniu mielismy mala klotnie i sie powyliczalismy okazalo sie ze moze jest mi winien troche mniej ze zgdlaedu na ten council tax - ktory on placil a o ktorym ja nie wiedzialam ze jest az taki ... ale w tym tyg mam ochote go przycisnac wyliczyc dokladnie ile mi wisi i zarzadac jakiejs konkretnej sumy w czwartek ma wyplate ostatnia poszla na czynsz w tym miesiacu za nas dwoje - on zaplacil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blue-niebieski i kropka
agencja do wynajmu domu zawiadamiala starych lokatorow ze podwyzsza kaucje za dom ... oni to olalai i wrocili do polski... kiedy my ogladalismy dom - nikt o tej podwyzsze nie wspomnial ... i tak wyszlo a dodam tylko ze ci kochani znajomi zrobili tak wszystkich z tego domu czyli 4 osoby a poniewaz 1 ma urlop i siedzi w polsce to szybka splata zeby nas nie wyrzucili rozlozyla sie na 3 osoby w tym na mnie ... moj pan mial zaplacic ale szef mu nie dal kasy bo jak twierdzi nie mial gotowki tak wiem co powiecie jestem debilka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blue-niebieski i kropka
jestem debilka bo jeszcze mu ufam ... napisalam moj pan z czystego sarkazmu wiesz jak to jest w zwiazku czasem slodko czasem masz ochote rzucic swoim facetem o sciane .. wiesz to nie jest tak ze on nie pracuje bo zapiernicza po 10 h dziennie i czesto jak wraca z pracy nie mam sumienia truc mu tylka o ta kase ale musze dzis albo jutro bo to we mnie siedzi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blue-niebieski i kropka
my mamy mozg a wy penisa dlatego ja zarabiam kase a on mnie puka zadowolony i nie zapraszam wiecej do wypowiadania sie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blue-niebieski i kropka
pracuje prywatnie tak ale jak juz dochodzi do rozmowy to mnie poprostu zatyka .. ostatnio tak bylo jutro mam wolny dzien wiec pewnie jakos sie zbiore ale chcialabym zeby to on dzis zaczal temat domu i tego ile kasy z kaucji odda mu agencja .... chcialabym zebym mogla mu ufac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blue-niebieski i kropka
komisja musi obejrzec dom stwierdzic czy nic nie zostalo zniszczone wtedy oddadza pieniadze mam nadzieje ze wszystkie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×