Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Mirek004

Rezonans magnetyczny

Polecane posty

Gość Softie0
Jeśli nie możecie bezpośrednio zapisać się do specjalisty na rezonans to można zrobić to internetowo. Tutaj np. http://www.rehabilitacje.org/ rejestrujesz się do wybranego gabinetu specjalisty w Krakowie, gdzie przeprowadzane są rehabilitacje i własnie takie nmr najtańsze w całej małopolsce. Być może też przyjeżdżają ale trzeba się z nimi skontaktować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inezzka
ja praktycznie bez problemu z dnia na dzień zapisałam się na rezonans w Lux Medzie, na NFZ miałam czekać 3 miesiące a tutaj wszystko poszła sprawnie, na wyniki też czekałam chwilę, czy nie można takich standardów przenieść do szpitali państwowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
inezzka dziś A co ma szpital państwowy do rezonansu pi_rdolona spamerko ? Przecież większość pracowni rezonansu jest obecnie prywatna. To właśnie przez pierwszeństwo komercyjnych klientów, czeka się tak długo na badanie z NFZ-u.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli o Bydgoszcz chodzi to na pewno dobre miejsce to http://bonus-diagnosta.pl/ Cenowo nienajgorzej, ale jak nie jest to pilne to przyjmują na NFZ. Trafiłem na miłych lekarzy, ogólnie miejsce mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SelenkaPe
Z tego co się orientuje to rezonans magnetyczny jest najtańszy w Krakowie. Przez tą stronkę http://www.rehabilitacje.org/ można się spokojnie zarejestrować na wizytę bez kolejek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najszybciej rezonans magnetyczny zrobisz chyba w Lux MED Diagnostyka. Tam na badanie czeka się max. 48 h i nie trzeba mieć skierowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aklusia
Jeśli na skierowanie jamę brzuszną to najlepiej robić w Pabianicach koło Łodzi w pracowni Wizja V . Mają spoko terminy i dobry sprzęt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zofia

w Krakowie polecam na Zachodniej, mają najniższe ceny w mieście i szybko się dostaje na rezonans. Na opis czeka się też krótko, można dostać nawet zaszyfrowane wyniki na maila, więc już w ogole wygoda. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delia

szukałam rezonansu kolana na już i udało mi się na Zachodniej wG&R. A opis dostałam w kilka dni, więc jeśli chodzi o czas to tam można ekspresowo wykonać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grefka

sprawdzałam w kilu gabinetachi  i rzeczywiśćie w G&R mają najtaniej rezonans. Więc poszłam do nich na rezonans nadgarstka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena

grefka dzięki za wpis, dzwoniłąm do G&R i mają tam wolne terminy, więć się wybiorę. A i rzeczywiście cenowo wychodzi bardzo tanio. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indis

Ja się będę zaraz umawiać. Jak piszecie że w G&R na Zachodniej tak tanio to też tam się wybiorę. Nie ma co przepłacać, jak można dużo taniej zrobić rezonans. A te gabienty G&R kojarzę, bo tam keidyś chodziłam na rehabilitację 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seppa

ja robiłam wczoraj rezonans w G&R na Zachodniej za jeden staw zapłaciłam 350 zł więc chyba taniej już ni da się znaleźć w Krakowie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mejka

seppa to bardzo tanio jest w tym G&R. Kojarzę ich gabinet n Zachodniej ,muszę się tam też wybrać bo bardzo dobra cena. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badanie

W sekwencji DWI -EPI w zakresie mozgowia nie uwidoczniono obszarow ograniczonej dyfuzji mogacych odpowiadac swiezym zmianon niedokrwiennym . W sekwencji SWI w obrebie mozgowia i opon nie wykazano niskosygnalowych depozytow hemosyderyny po potencjalnych przebytych krwawieniach .
Widoczne czesci zatok obocznych nosa i piramidy kosci skroniowych sa prawidlowo powietrzne 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejra

najlepije konsultować wyniki z lekarzem. A co do gabinetu to ja poszłam z polecenia do G&R na Zachodnią, bo koleżanka tam robiłą i mówiła, że szybko można się umówić i tanio. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako, że od dawna leczę się w Medical Magnus w Łodzi to i rezonans robiłam tam. Polecam, bo nie wjeżdża się do tej okropnej tuby, tylko jest to rezonans otwarty 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Warszawie polecam udać się dohttps://radiomedica.pl/  Wysoki standard, bardzo dobre podejście do pacjenta, czułam się bardzo komfortowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem 2 tygodnie temu robiony rezonans - na pocieszenie jest to całkowicie bezbolesne i bezpieczne. Nie obciąża organizmu ani nie powoduje interakcji z przyjmowanymi lekami. Musiałem działać ekspresowo - chodziło o podejrzenie raka gruczołu krokowego. Na szczęście skończyło się na strachu. Badaniem miałem robione w Warszawie, w Multimed. Wizytę miałem tydzień później, po telefonie. Oczywiście wszystko na godzinę. Na miejscu mili ludzie, bez wyczekiwania w kolejce, prosto do gabinetu. No i wrażenie robi sprzęt - nie znam się, ale widać, że to coś, co jest wykorzystywane od niedawna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×