Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jan... serce

Kto zgubil swoje serce?? znaleziono ok.22.19.

Polecane posty

Gość kobieta bez serca
mówiłam że mewa to tylko ptak...dobrze że serce mądrzejsze od doradców....szczęsliwe jest, kocha i jest kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre intencje
..odfrunęła z wiatrem..to dobrze,bo trochę tu namieszała..,te jej intrygi.. Nic to..najważniejsze że serce jest znów szczęśliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jak tam
Znalazl sie wlasciciel serca? Wybaczcie, ale nie sledzilam wszystkich wpisow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre intencje
Chyba tak,chyba się odnależli.Bo serce już nie płacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I jak tam
Szczesciarze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje kochane serce
...wiem smutno Ci znowu....tylu tu niedelikatnych... nie zważaj serce..zapomnij... jutro znowu wstanie dzień.. posłuchaj serduszko.. tu już dawno przed tobą byly serca tak podobne do tych dziś... http://www.youtube.com/watch?v=hsdifcrAdM8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twoje serce...
..taki urok tego miejsca..ale to nic.To nie dla nich pisałam.. Dobrze,że jesteś, serce...Jutro znowu wstanie dzień..ale ja jutro moę nie mieć aż tyle czasu.. Dobranoc..ale zostań jeszcze,jeśli możesz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twoje serce...
Wiem.,póżno już..pewnie śpisz.. A ja słucham piosenki na dobranoc..od Ciebie.. Ojj,serce... Spij spokojnie,śnij swoje piękne sny... To nie był dobry dzień.. ..jutro znowu wstanie dzień.,a właściwie już dzisiaj..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwyczajny ktoś.
Demony odeszły..i wrócić już nie mogą..! Przed wami przecież jeszcze Himalaje... Dobrze,że serce się ukryło.,bo mogłyby je wystraszyć.. Serduszko,uśmiechnij się,gdziekolwiek jesteś..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwyczajny ktoś.
..serduszko uśmiechnęło się i poszło spać... I to już koniec bajki.... "..nikną ułudy mgliste kraje, rzeczywistością jest jedynie to,co po w3szystkim pozostaje...." (L.Staff) :) xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miło
dlaczego miło???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miło.....
...bo mozna ogrzac serce cieplem muzyki innego serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miło
..to rzeczywiście miło..wszystkiego dobrego życzę . Miała być miła zabawa a wyszło... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serce pyta.....
.....nie zawsze jest tak jak się wymarzy,... czasem bywa bardziej, czasem MNIE miło...sercu trzeba czasem wybaczyć niezręczność, spontaniczność, często nie idącą w parze z logika..ot i co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale zostaniesz serce.....
....tak, ..nie potrafię przestac byc sobą, wtedy serce bardziej boli... nikt inny nie musi tu bywać ze mna, nie chcę czyjegos niezadowolenia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jan.....serce
...serce..ja jeszcze jestem nie zapominaj!..zaraz porozmawiamy o czymś przyjemniejszym niż narzekania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwyczajny ktoś.
Janie ,sytuacja serca nie jest dla niego normalna.naturalna..I może ktoś mu otworzył oczy..może torzeczywiście samo zło ..? serce tak nie sądziło,ale teraz boi się..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwyczajny ktoś.
janie,może chociaż Ty mi wierzysz..to nie zabawa..ale rozżalone serce rożne rzeczy mówi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jan.....serce
....tak Serce, czuję Twój lęk...wiem też co czuje serce, gdy jest mu zimno...masz rację, ale nie bój sie odejsć ,jeśli mniej bedziesz sie bało ...kochane Serce... Najważniejsze jest Twoje dobro, może rzeczywiscie gdzieś zaczaiło sie zło, nie wiem, ale skoro jest lęk, to znaczy,że ..tak. Wiesz serce, ja też muszę odejść, ale to nic, tak pewnie ma byc... boję o Ciebie, bo kto wie..tyle jest zła...wszędzie...wiesz.. nie wybaczyłbym sobie gdyby ktoś Cię zranił, oszukał,itp. ale gdy bedzie Ci smutno, zawsze mozesz wrocic....Bóg kocha dobre serca, nie pozwoli im pobładzić..dlatego cokolwiek zrobisz, i gdziekolwiek bedziesz, bede myslal, aby było Ci dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powariowali
Nie Janie ja nie odejdę,nie mógłbym żyć bez Was... Ale Ty mnie bardzo niepokoisz,Janie..odejdziesz.?zostawisz nas..? Nie..to niemożliwe . Tak nie może być..!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twoje serce...
widzisz,Janie,żli ludzie są wszędzie.Wykorzystali mój lęk i przypisali sobie moje słowa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twoje serce...
Tak bardzo się boję,Janie.. Spotkała mnie dzisiaj przykrość,chciałem uciec ,wpadłem w panikę..jeszcze drżę na myśl o tym...Na szczęście wszystko skończyło się dobrze.. Myślałem,że już nie spotka mnie nic złego..ale Ty mnie niepokoisz Janie..wybierasz się wpodróż..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jan.....serce
Naprawdę Serce, zostaniesz tu?! wspaniale....! ...nie martw sie o mnie, ale przyjdzie dzień, w ktorym będzie mi potrzebna Twoja dobra energia ciepło mysli, już za kilka dni....będzie mi Ciebie brakowało... Wierzę, że o mnie wtedy pomyslisz i wszystko bedzie dobrze..... trudno mi wierzyć, że nie będe mógł tu bywać...ale kto wie, może cos sie odmieni....nie wiem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jan.....serce
Moje Serce..co się stało?, skad panika, co to za przykrosć powiedz prosze...martwię sie ..bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twoje serce...
..nic takiego,Janie..nieporozumienie,które mogło skończyć się bardzo żle..Moglo mnie nie być z Wami.. Jestem jednak glupim sercem..Ale nie wracajmy do tego.. Bardzo boję się Twoich słów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jan.....serce
....ja też sie boje ..nie tylko słów....ale trudno...co ma byc...być musi....gdyby ktoś potrafił zabrac lęk serca..... ?? Moje Serce życze Ci spokojnej nocy, i słonecznego poranka. Dobranoc http://pl.youtube.com/watch?v=hXd2TCqBGUg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jan.....serce
...i pamiętaj, że jestes mądrym ,kochanym Sercem. Dla nas, wyjatkowym, jedynym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twoje serce...
Dobranoc.. Nie możesz jeszcze trochę zostać? Będzie mi Ciebie brakowało..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×