Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość suzy zuzy

błagam WAS potrzebuję ściemy IDEALNEJ, pomóżcie mi coś wymyślić...

Polecane posty

Gość suzy zuzy

chodzi o pewną imprezę, na ktróej OBIECAŁAM że będę, ale NIE chcę być. nie chcę iść to sie kłóci ze wszelkimi moimi zasadami mam powody by NIE iść. ale za te powody, osoby które tą imprezę organizują zżarłyby mnie żywcem. już myślałam, aby wymyślić śmierć jakiejś ciotki, ale na 2 tyg. przed muszę wpłacić zaliczkę, więc do dnia imprezy mogę pocałować się w D... bo kasy nie dostanę, a na niej najbardziej mi zależy. Myślę by wyjechać z informacją, że tego dnia wyjeżdzam z bratem. ale gdzie? po co? na co? i czemu akurat w dniu imprezy? musi to być kłamstwo IDEALNE!! Proszę pomóżcie! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzy zuzy
a i pewnie zapytacie czemu muszę się tłumaczyć - muszę, przed koleżankami i znajomymi, nie powiem po porstu NIE idę bo nie. bo będzie widać że kłamię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sciemniej ze masz ciekawa wycieczke do miasta Prypeć na ukraine...z tym ze jak wrócisz z tej wycieczki to gwarantuje ci ze bedziesz juz innym człowiekiem niz do tej pory :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzy zuzy
a są to osoby, z którymi jestem blisko (ale nie jest to żadna przyjaźń) BŁAGAM WAS... proooszę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzy zuzy
no nie, bez sensu... a jak znajomi poproszą o zdjęcia z tego miejsca? jak było? bla bla bla... no kurde... musi to być ściema IDEALNA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biały kot
powiedz, że masz problemy rodzinne i nie chcesz o tym rozmawiać bo to dla ciebie takie trudne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmmm
problemy zdrowotne, zabieg w szpitalu tego dnia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzy zuzy
koleżanki będą dusić w końcu czy siak czy siak widuję się z nimi co dnia... :o coś związane ze sprawą nieodwracalną ech... :o pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość earten
Powiedz, że następnego dnia masz termin na kolonoskopię 48 h godzin wcześniej trzeba pościć i przyjmować środki przeczyszczające co się równa uziemieniu. Powiedz, że masz problemy gastryczne i musisz zrobić to badanie, a wiadomo państwowa służba zdrowia, terminów się nie wybiera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzy zuzy
będą chciały mnie odwiedzić w szpitalu... mówie, trudne musi to być ściema IDEALNA :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albo ze...
masz wesele na drugim koncu polski i głowe bys dała ze ono jest tydzien po imprezie ale okazało sie ze akurat wtedy... no chyba ze impra nie w sob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość earten
Poczytaj trochę na ten temat. Kupią to, bo nie będą wiedzieć tak do końca, o czy mówisz. Pożal się, jakie to paskudne badanie, dasz mi pożywkę do idiotycznych dowcipasów i odwrócisz uwagę od sedna sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzy zuzy
biały kot, dobre dobre, tylko moi znajomi wiedzą że mam ZA DOBRE stosunki z rodzicami :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość earten
W jakim szpitalu? Idziesz na badanie i wracasz. Poza tym możesz im powiedzieć, ze w ostatniej chwili w szpitalu padł system i odwołali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzy zuzy
impreza jest w piatek :o niewypał jak nic, szpital odpada na bank będą chciały wpaść... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość earten
To jest BARDZO DOBRA ściema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale suzy jest głupia
i "myśli", że po badaniu będzie musiała leżeć w szpitalu parę dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość earten
Jezu, żaden szpital. Dobra, to w sobotę masz, też się zdarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzy zuzy
mieszkam w małym mieście... proszę Was wymyślcie jakiś wyjazd... wtedy mogę powiedzieć, że WOLĘ wyjechać niż iść na imprezę bo to ważniejsze, bo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biały kot
no to powiedz że rodzice naoglądali sie programów typu uwaga i że się boją Cię puścić na nocną imprezę ( gwałty, zabójstwa< porwania i takie tam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość earten
Ona chyba w ogóle jest za głupia na dobrą ściemę, tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albo ze...
to może po prostu tam pójdź..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzy zuzy
nie znam się na tym badaniu :o nie chcę w nie nawet wnikać i wymyślać niczego związanego ze zdrowiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzy zuzy
earten nie masz prawa mnie oceniać bo mnie nie znasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmmm
powiedz, że wróciłaś pijana do domu, że przeczytali twój pamiętnik w którym opisujesz swoje przeżycia seksualne, ze dowiedzieli się, że wchodzisz na kafe :D i i że się wkurzyli na ciebie i masz szlaban. dżizas no! a sciema ze szpitalem najlepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzy zuzy
ale sie uwzieliście na ten szpital....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×