Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość suzy zuzy

błagam WAS potrzebuję ściemy IDEALNEJ, pomóżcie mi coś wymyślić...

Polecane posty

Gość suzy zuzy
pisałam już, że na 2 tyg przed muszę wpłacić zaliczkę więc dzień przed mogę pożegnać się z kasą a na niej najbardziej mi zależy. gdybym powiedziała prawdziwy powód osoby organizujące imprezę zabiłyby mnie żywcem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzy zuzy
jestem dziewczyną, wojsko odpada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmmm
wyjeżdżasz z rodzicami do chorej babci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybym byla na Twoim miejscu, to bym powiedziala prawde, podalabym prawdziwy powod. A jezeli to taka tragedia, to powiedzialabym, ze mama przeczytala moj pamietnik i moje wybryki/szalenstwa/oszustwa/wagary/seks, np, ze oszukiwalam rodzicow, i ze wtedy rodzice dali mi szlaban i nigdzie nie moge jechac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzy zuzy
i mam to zaplanowane 3 tygodnie na przód?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale suzy jest za głupia
ale kłamstwo, że ciotka umarła to chciała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tzn. że nie idziesz z powodu pieniedzy? Czy cos jeszcze za tym stoi? Bo jesli "osoby organizujace " nie moga sie dowiedziec, ze nie idziesz z powodu kasy to jakis totalny bez sens...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmmm
tee mayor z pamietnikiem to moj pomysł :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzy zuzy
wiem! 60-lecie ciotki wyjeżdzam tam w piątek zapro dostałam na 2 tyg. przed ale, ale powiedzcie mi, czy takie imprezy organizuje się w piątek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmmm
no wypada w piątek, to organizowane jest w piątek. co za problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość np powiedzze brat czy ktos
mial za ciebie wplaccl,zapomnial i po ptokach, za pozno. ze musisz pilnie wyjechac- chrzciny, pogrzeb, wesele (i wyjedz faktycznie byle gdzie) ze bedzie jakis facet z ktorym nie mozesz sie spotkac Ale najlepsze faktycznie jak ktos poradził, ze nie mozesz a mowienie o tym dlaczego, jest dla ciebie trudne i bolesne, mozesz sie poplakac ale nie musisz mowic o co chodzi, kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość traktorka
A czemu nie w piatek? Pewnie! i nawet pojedz do tej ciotki, zrob kilka fot... Nikt wtedy nie powie, ze sciemniasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale suzy jest za głupia
ile masz lat i czemu nie mogą się dowiedzieć prawdy? przecież skoro to nie są twoi przyjaciele to na chustek cię zapraszają i jeszcze 'łeb ci urwą' paranoja przeciez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale suzy jest za głupia
a z 6tym 60leciem to nie musi być w piątek, tylko w sobotę, ale musicie tam dojechać, jest bardzo daleok i musicie wyjechać w piątek, proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość np powiedzze brat czy ktos
a powodem jest kasa? No to powiedz.,ze jej nie masz. za co by cie mialy zezrec zywcem, nie rozumiem. Chyba ze jest jakis jeszce powod-jaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość western
pracujesz? byc moze za dwa tygodnie bedziesz miala mega wazne szkolenie na ktory absolutnie musisz sie pojawic. Wlasnie dzwonili pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieGrzecznaAga24
kuzynka zaszła w ciąże i robi ślub na gwałt...szybkie przygotowania itd...Ciebie na oczach rodziny tez poprosila o pomoc w przygotowaniach...a najgorsze jest to że jej ślub bedzie w ten dzien...w dzien imprezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albo ze...
to powiedz tutaj powód dla którego nie mozesz tam isc.... my Cie nie zabijemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzy zuzy
nie organizują jej przyjaciele tylko inni ludzie, nie chcę tam iść bo: po 1 chodzi o kase, szkoda mi tyle na taką imprezę, po 2 wypada iść z osobą towarzyszącą, ja jej nie mam, nie chcę iść sama, mimo, że znajomi zachęcają (a same cwaniary idą z facetami), wiem jak to jest głupio wszyscy są w parach a tu sie bede bawić SAMA, po 3 nie lubię tych osób i mam jeszcze kilka powodów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzy zuzy
naprawdę mam większe wydatki niż taka impreza :o i kase ztego mogłabym przeznaczyć na rzeczy z których cieszyłabym się o wiele dłużej, a i jeszcze za tą kase moge iść na dyskoteke i wybawić się z przyjaciółmi, poznać nowych ludzi i mieć lepsze wrażenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmmm
eee ja uważam że najmniejszym problemem byłoby powiedzenie, że masz szlaban przez rodziców. a tak zaplączesz sie w ściemy, że niby wyjeżdzasz, a ktoś Cię zobaczy tego dnia i co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale suzy jest za głupia
a może jesteś z show-biznesu? skoro ludzie, których nie lubisz namawiają cię na imprę. jakie to wszystko fałszywe, ja przede wszystkim bym się z takimi ludźmi nie zadawała, a ty piszesz, że widujesz się codziennie. a może z pracy to są ludzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzy zuzy
nie, ze szkoły, jaśniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmmm
suzy zuzy, w ogóle dziwna jest ta Twoja sytuacja. ja, kiedy nie chcę gdzieś iść, mówię, że nie mogę i tyle. a jak ktoś pyta o powód, odpowiadam, że to moja sprawa. wychowaj sobie znajomych dziewczyno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×