Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ja pierdziu

dlaczego warszawka nienawidzi Krakowa??

Polecane posty

karierowiczami sa wlasnie przyjezdni - oni nie maja dokąd wracac, wiec wpadaja w spirale fabryki szczurów... i w takich przypadkach sa w stanie nawet włamać sie do piwnicy by ukraść darowany wczesniej rower, byle tylko nie stracić odrobiny swego majątku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komiczne od którego pokolenia
jesteś Warszawiakiem, tak w ogóle? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkowicie czarny kot
widzisz komiczne - i właśnie tu jest wyszło jaki jesteś malutki nie można Cię traktować ani z sympatią, ani z uśmiechem mnie Twoj komentarz nie bawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moim zdaniem to
ale mama mojego znajomego wykłada na uniwerku, on się w Wawie urodził i wychował, a "hajtną" się z córką sąsiadów naszych rodziców, która w wawie studiowała.... stąd kontakt.... więc komiczne- nie trafiłeś :D i żebym została dobrze zrozumiana- nie czepiem się wszystkich, na pewno są też normalni ludzie w Wawie, jak z resztę wszędzie... chodzi o takie drobne niby pierdoły, ale jednak świadczące, o tym, że wielu z tzw warszawki uważa się za lepszych od reszty kraju- dla mnie to jest po prostu śmieszne.... ale to robi właśnie tą złą opinię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"jesteś Warszawiakiem, tak w ogóle?\" na pewno moja rodzina mieszka w Warszawie od początków XIX wieku... wczesniejszych danych nie mam... a do kotka :) czemu uważasz, ze Ty mozesz kogos atakowac? robiąc to, powinnas się spodziewac odwetu :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to szlachectwo
i jeszcze połowa rodziny wymarła w Powstaniu, ri-spekt i jesteś spokrewniony z pewna inteligencką rodzina z Żoliborza? pozdrów Alika 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pick up the coin
a i tak nalepsze zdanie mają o sobie Wrocławianie, tak im się w głowach poprzewracalo od tego ich NAJNOWOCZEśNIEJSZEGO MIASTA POLSKI, że nie moga wyjsć z zachwytu. Większość nie była ani w Warszawie, ani Krakowie, ale za to o Wrocławiu wypowiadaja się jako o niebo lepszym miescie niż te dwa. nie byłam w Warszawie, bo mam dużo blizej do Pragi i do Berlina, dlatego nic na ten temat nie moge powiedzieć, natoomiast Wrocław jest trochę rozdmuchany, przereklamowany i w ogóle korki takie że szkoda gadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkowicie czarny kot
'na każdym tego typu topiku najgłośniej krzyczy komiczne' jeśli uznałeś to zdanie za atak - jesteś przewrażliwiony zamykam z Tobą dyskusję, jedyne co możesz zrobić, to mnie przeprosić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"i jesteś spokrewniony z pewna inteligencką rodzina z Żoliborza" Nie, jestesmy z Mokotowa... Moj dziadek walczyl w Powstaniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie..
W Warszawie w święta, kiedy prowincja pojedzie do domu jest luźno. Jadący samochodami przepuszczaja sie wzajemnie...panuje grzeczność i uprzejmość. Nie wszyscy są od zawsze warszawiakami, ale kiedyś przyjezdni musieli sie dostosować do obyczajów miejskich, a teraz buractwo narzuca swoje chore wyobrazenia o karierze w mieście, a głównie "handlowcy od siedmiu boleści". A czym się różni motloch w Krakowie od motlochu w Warszawie? Normalni ludzie z Krakowa i Warszawy zawsze sie porozumieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie... bardzo mądrze mowi... i czarny kocie - przepraszam Cie, że związałaś się z idiotą i bandytą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdziu
dla komiczne kazdy co popiera jego poglady jest madry a ten co ma inne zdanie jest glupi :?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"warszawiak+ samochód = chamstwo na drodze" uważaj na nr jesteracyjne na WWL :D:D To Wołomin i przyległości - najgorsze bydło z podwarszawskich wsi, taka bazarowo-wieśniacka hołota... a najgorsza wiocha wozi sie firmowymi samochodami z numerami na W i to najczesciej sa ludzie spoza Warszawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"dla komiczne kazdy co popiera jego poglady jest madry a ten co ma inne zdanie jest glupi :?" oczywiscie - i Ty postepujesz identycznie - nie lubisz mnie, podbonie jak wiele osob z tego forum, bo mysle inaczej niz wy :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ale zona ja mowie o kulturze jazdy....nie o prowadzeniu auta" dla przecietnej pizdeczki, kotra wlecze sie 70 km/h lewym pasem kazdy kto jedzie dynamicznie i zdecydowanie, wykazuje sie chamstwem na drodze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komiczne mogę mieć
do Ciebie pytanie nie związane z tematem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdziu
ja Cie nie lubie bo jestes glupi i tyle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brak kultury:) oznacza zajezdzanie drogi, brak ułatwienia właczenia sie do ruchu,wyzwiska jak nie daj boze nie lecisz 180/h lewym pasem i nie mozesz akurat zmienic pasa ruchu....tego doswiadczyłem od kierówców na warszawskich rejestracjach:O..i nie tylko ja:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy zaściankowa szlachto;p Dawniej wasze babki i dziadki pole orały a jak sie przeprowadziliscie do miasta pewnie 2,3 pok.myslecie ze jestescie zajebisci;p WIEŚNIOKI;p i pleśnioki;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierdziu i po to zakładałaś/łes topik gdzie Warszawa Krakowowi wydziera oczyska i odwrotnie ?? tylko po to żeby komikowi powiedzieć, że go nie lubisz? nie prościej było założyć topik" nie lubię komicznego"?? czego się boisz??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×