Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ja pierdziu

dlaczego warszawka nienawidzi Krakowa??

Polecane posty

Gość gradd
jestem z krakowa a od kilku lat mieszkam w warszawie, w ciagu mojego pobytu w stolicy tylko raz spotkalam na swojej drodze warszawiaka ktory wysmiewal sie ze mni tylko dlatego ze jestem krakowianka, z drugiej strony nie jest lepiej pewna krakowianka wysmiala mnie ze siedze w stolycy wiec uwazam ze jest remis :) natomiast jesli chodzi o kluby pilkarskie to TYLKO WISLA :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"papiery skarobowo-zusowo-upierdiliwe masz obowiazek trzymacz 4 lub 5 lat " ale tu mamy stosunek niezwiązany z daninami na rzecz panstwa, kotre podelgaja przepisom karno-skarbowym, lecz stosunek zobowiązaniowy powmiedzy pomaranczka a jakims przedsiebiorstwem... zainteresuj sie przepisami art 118 kodeksu cywilnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkurzona bardzo zona (w_b_z@gazeta.pl) brat ze slaskiego sa najfajniejsi ale wogole najfajniejsi z najfajniejszych sa w czestochowie i jezdza nissanami zona🌻:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"natomiast jesli chodzi o kluby pilkarskie to TYLKO WISLA" nie bede sie sprzeczał... w Krakowie i tak nie macie życia :P bo tam rządzą pasy, wiec nie kopie leżącego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komiczne mogę mieć
Komiczne, zaliczkę wydałam na to, na co była przeznaczona. Faktury wysłałam do księgowości. I nie wiem, czemu nie upominali się o nie przez 2,5 roku, na samym początku, kiedy wiadomo było, że człowiek jeszcze trzyma te papiery. A teraz nagle, po takim czasie każą to dokumentować. W takiej sytuacji jest mnóstwo osób, niektórzy mają jeszcze starsze zaliczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"W takiej sytuacji jest mnóstwo osób, niektórzy mają jeszcze starsze zaliczki" i jak przypuszczam, podpadaja one juz pod dyspozycje art 118 kc :) Zapewne do Ciebie odezwali sie wlasnie ze wzgledu na zblizajacy sie 3 letni okres... A co do przeznaczenia tej zaliczki na wlasciwe cele - nie jest wazne czy to zrobilas czy nie, wazne jest to, co potrafisz udowodnić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moim zdaniem to
"w Krakowie i tak nie macie życia bo tam rządzą pasy, wiec nie kopie leżącego" - zdania tego typu, włąśnie powodują, że warszawa ma złą opinię- ja np. 100 x wolałabym mieszkać w Krakowie :P przynajmniej jakiś klimat to miasto ma i własny charakter, a Wawa, to właśnie taki zlepek nie wiadomo czego, który jeszcze ma się za nie wiadomo co :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gradd
no wlasnie ... jakbym chciala byc zlosliwa napisalabym cos o legii ale po co? zaczynam sie gubic komiczne nie lubisz tylko kibicow wisly czy wszytkich krakowiakow??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
debilny temat, o poziomie autora wypowiadac sie nie bede. warszawka z malej krakowek z duzej, co to jest warszawka w ogole? Jestem z Warszawy, nigdy z Warszawki. przynajmniej w Wawie nikt nie ginie od noza czy siekiery, dlatego ze ma inny kolor i napis na szaliku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zamierzam tego lata po prostu odwiedzić warszawę w celu jej poznania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" zdania tego typu, włąśnie powodują, że warszawa ma złą opinię" tzn Warszawa ma złą opinie, bo w Krakowie jest fajny rynek, kilka uliczek a reszta to blokowiska w stylu wczesnego Gierka, na których w sile mniejszej niz 30 uzbrojonych ludzi nie ma co wychodzic po zmroku, bo dorwą Cie bandyci z Cracovii? :D:D:D Ps to nie moja opinia, tylko kolegów, mieszkancow Krakowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"no wlasnie ... jakbym chciala byc zlosliwa napisalabym cos o legii ale po co?" ale ja tylko skomentowałem to, że w Krakowie przyznajac sie do kibicownaia Wiśle masz przejebane - mam sporo kolegów kibicow wisly, ktorzy przemykaja sie ukradkiem... "zaczynam sie gubic komiczne nie lubisz tylko kibicow wisly czy wszytkich krakowiakow??" kibiców Wisły nie lubie tyle o ile kibicuje przeciwnemu klubowi... a mieszkanców Krakowa - NORMALNYCH lubie jak wszystkich innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"przynajmniej w Wawie nikt nie ginie od noza czy siekiery, dlatego ze ma inny kolor i napis na szaliku." no własnie - w Warszawie rządzi Legia, kibice Polonii nie robią dymu, bo jeden sie zestarzał, a drugi sam nie bedzie na ustawki chodził :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkurzona ja też dość często swojego czasu bywałam w warszawie- ale w celach załatwienia interesów- teraz zamierzam po prostu jechać w celach czysto urlopowo- rekreacyjnych- na zasadzie cudze chwalicie- swego nie znacie- zakochałam się w stolicy anglii- marzę o stolicy francji- chcę zobaczyć stolicę polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moim zdaniem to
komiczne ja tam mam odwrotne wspomnienia, to w Wawie bałąm się wieczorem wyjść na ulicę, Kraków ma wiele fajnych miejsc oprócz rynku- tylko trzeba się znać :D....a Warszawa cóż.... popatrz jak wygląda jej centrum ps ja nie mieszkam w Krakowie, żeby nie było- mam tam rodzinę, podobnie z resztą jak w Warszawie, we Wrocku studiowałam, a w Poznaniu pracowałam- więc jako taki mam obraz większości większych miast w Polsce- w sumie najlepiej czuję się jednak w swoich rodzinnych stronach :P poza zgiełkiem, korkami, wyścigiem szczurów, smogiem, przetworzonym żarciem i lansem.... gdzie za cenę twojej kawalerki mogę wybudować willę z basenem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gradd
nigdy nie mialam problemow z przyznaniem sie komu kibicuje , moze dlatego ze jestem dziewczyna... a jesli chodzi o kibicow legii - hmm kiedys poszlam na mecz legia-wisla z takim jednym i co legia przegrala 1:3 i jakos problemu nie mial :) a ja bylam jedyna osoba na sali kibicujaca wisle i bardzo sympatyczne bylo to ze wiele osob po meczu podeszlo do stolika i mi pogratulowalo wygranej tyle w temacie kibicow legii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas się teraz Arka z Lechią tłuką od nowa. Jak nie byli w tej samej lidze to był spokój, a teraz znowu lepiej do miasta nie wychodzić jak jest mecz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamietam ten mecz. nigdzie nie ma tak chujowej widocznosci na sektorze gosci jak przy R22. a zlosliwa zapytajcie czy widziala kiedykolwiek kibica Legii na zywo.(chociaz moze lepiej zapytajcie czy w realu, ajk to ona pisze) jak to jedna znajomosc przez gg moze wypaczyc swiatopoglad ;> i teraz cos ciekawego. piszecie o lansie Warszawiakow. jak dla mnie najwiekszym lanserem jest Paweł Deląg(Jarosław Psikutas bez "s") wchodze na wikipedie i skad jest Paweł D? szkole ukonczyl w krk ale w teatrze to juz gral w wawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sissy - ale ktorego miasta z trojmiasta? ;) wychodzic to mozna, tylko trzeba unikac okolic stadionow i dworcow. brat n. - Arka miala fajna ekipe, ale po grabiszynskiej to sie troche rozpadlo. ale nie o tym topik. topik jest o obecnej stolicy i tej bylej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gradd
R.. jesli to bylo do mnie to ja mowilam o kibicach a nie o kibolach i w tym sie chyba roznimy.... a gg?? w realu?? nie wiem a co biega...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"..Czasami lepiej jest nie wiedzieć. Czasami lepiej nie rozumieć. Żyć sobie w hermetycznym świecie, jak dobrze urodzeni ludzie...." ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gradd
thaa ja o zupie a ten o dupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkowicie czarny kot
pan Deląg zmienił nazwisko na Delong:-) żeby było łatwiej za granicą wymówić:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie o tym pisalem psikutas z niego i tyle. zamienic golonke na zabie udka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam zniknąć z forum ale ten temat ... Lubie Warszawiaków,miasto Warszawa mi sie nie podoba ale kibiców Legii nie cierpię...2 razy byłam tylko na meczu Wisła _-Legia i juz raczej nie pójde bo żaden kumpel mnie już nie zabierze :O WRRRRR prowkują Legionisci spiewaja wredne piosenki nigdy mi Żaden kibic Legii nie pogratulował wygranej.gdzies Ty była na tym meczu?:O Jestem kibicką Wisły taką prawdziwkową z szalikiem:classic_cool: i kibice Legii mnie nie lubią,chociaż są facetami:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha wlacz sobie transmisje jakiegos ligowego meczu Wisly cZy Lecha i wsluchaj sie ile poswieconych jest piosenek Legii, mimo iz ta gra na drugim koncu Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×