Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość onasmtna

nielubia mnie bo jestem ladna spokojna usmiechnieta poprostu za dobra

Polecane posty

Gość onasmtna

mam problem. nie chce zeby zabrzmialo nieskromnie.jestem ladna-taka zwyczajna poprostu nie wysoka zadbana cera, wlosy paznokcie...zawsze usmiech na twarzy i chec pomagania.zawsze mialam powidzenie u facetow. moj problem polega na tym ze zmienilam prace.zaczelam pracowac min z ''przyjaciolka''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onasmtna
€tyle napisalam i czemu dodal sie tylko kawalek tekstu?:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haaaaaaaaaaaaaaaaaa
ale pisać nie potrafisz, cóż , nie jest to najważniejsze, jesteś ładna, miła, pomocna... pozdrowienia dla przyjaciółki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onasmtna
jestem mądra jestem zgrabna wiotka, słodka i powabna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika1988
nie przejmuj sie , kazdy ma trudno na tym świecie niestety polacy słyna z narzekania,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika1988
to ci jednym słowem ZAZDROSZCZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha2232
widzisz, nie jestes taka fajna wcale,nie jestes za madra osoba, jak masz starsznie długi tekst głupolu, to ci sie nie wmiesci, jest jakis limit, nie wiem ile znakow, ale musisz, podzielic tekst na mniejsze kawałki i wklejac po kolei, PANI CHWALIPIETO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oasoby pomocne, ladne i usmiechniete sa lubiane:-O w dziwnym srodowisku sie obracasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala miiiiiiiiii
No dziewczyno!ale masz problem!zazdroszcze i zycze, zebys tylko takie miala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hvfhgf
tez znam taką...milutka,ładniutka,drobniutka....a tak naprawdę ''wielka pani'' :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha2232
KOBIETY I NIE TYLKO KOBIETY NIKT NIE LUBI CHWALIPIęTOW, ale zeby chociaz faktycznie było tak, jak mowisz, ale skoro nawet tekstu wkleic nie potrafisz, to widze, ze to wychwalanie sie jest takie na wyrost a po czym swteirdzasz ze masz powodzenie"po tym, ze faceci z Tobia sypiaja?bo jesli tak, to po tym tego nie stwierdzisz, lecz cos innego, ze jestes łatwa i puszczalska ,a takie kobiety, chocby były brzydkie jak noc zawsze beda miały"POWODZENIE"HEHE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha2232
"osoby pomocne, ladne i usmiechniete sa lubiane w dziwnym srodowisku sie obracasz" zgadzam sie, tu nie chodizo srodowisko, ale autorka mowi to na wyrost, nikt naprawde pomocny, ładny, usmiechniey nie wchodzi na forum i nie pisze o tym, tylko po prostu spedza miło czas ze zanjomymi,autorka na pewno nie jest dokonca szczera z nami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onasmtna
ojej, nie czepiajcie się chodzi o to, że tej koleżance z pracy bardzo mocno hmmmm... no cóż - po prostu cuchnie z odbytu stwierdziłam, że nie można tego tak zostawiać i powiedziałam o tym problemie szczerze na spotkaniu integracyjnym prezes coś tam jej powiedział, ona się popłakała ale przeciez chciałam jej pomóc! od tej pory zresztą u niej bardzo się poprawiło, ale mnie wszyscy omijają jak powietrze :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha2232
do ona smtna wklej ten tekst, albo napisz jeszcze raz , bo nie napisałas wszystkiego z tego co widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haaaaaaaaaaaaaa
dobre.... jesteś śmierdzącym odbytem dla wszystkich w pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamarko - sa lubiane oficjalnie... ale nieoficjalnie, kazdy marny polaczek ucieszy sie, gdy takiemu sie noga powinie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może chcesz być na siłę lubiana i twoja chęć pomocy jest odbierana jako lizusostwo, a słodki uśmiech jako nieszczery - stąd brak zaufania ludzi i niechęć do zacieśniania z tobą relacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kondrtas
NIELUBIA CIE BO JESTES ZADUFANA W SOBIE, BO tylko taka osoba, zalozy taki denny topic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieciepie komicznego
a tu sie z komicznem zgodze:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komiczne ale ja nie jestem marnym polaczkiem:P nie lubie zadufanych w sobie suk i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieciepie komicznego działasz wbrew swojemu nickowi :P jest sie ze mna zgadzasz, moglas po prostu nic nie pisac, bo w tym temacie Twoje niecierpienie wypada mało autentycznie :P w tym kraju nie jest dobrze odbierane, gdy dobrze sie człowiekowi dzieje... gdy dobrze zarabiasz, mało pracujesz i masz fajne szefostwo, kazdy wilkiem na człowieka patrzy... nalezy narzekać na zarobki, na prace... wtedy jestes ziom :D wracasz z urlopu - nie mozna powiedzieć "pogoda była super, hotel lepszy niz zapowiadano i jeszcze darmową wycieczke wygrałem" - o nieeeeee :D nalezy opowiada,c ze pogoda była fatalna, hotel smierdzący i jeszcze mnie okradli wtedy jesteś ziom :D masz fajny samochód - nie mozna mówic, że jest szybki, wygodny i bezawaryjny... należy narzekac, ze duzo pali, psuje sie i jeszcze cześci drogie to też oznaki zioma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe a ja lubie ludzi optymistycznych a od narzekania uciekam nawet chyba skonczyla sie moja wieloletnia przyjazn bo mialam dosyc wiecznej narzekaniny przyjaciolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkowicie czarny kot
'jestem ladna spokojna usmiechnieta' o Boze! Kasia Cichopek na forum! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×