Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gocha 39

faceci - NIENAWIDZĘ WAS

Polecane posty

Boże jakie to okropne i niesprawiedliwe. Dlaczego tak jest, że faceci zostawiają swoje zony po 20 albo 30 latach małżeństwa i znajduja sobie młode kobiety. Jakie to niesprawiedliwe, kobiety w tym wieku nie maja praktycznie szans na znalezienia np. kogoś młodszego od siebie. Wiem, Są przypadki, ale to jedynie przypadki. Z facetami zas to reguła. Wśród swiata showbiznesu to w zasadzie norma, wśród moich znajomych także to samo. Znaczna większość wymienia sobie żony. Faceci mają łatwiej, nikt nie potepi takiego związku, co najwyżej inne kobiety. Młodszy facet u boku starszej o 10 albo 20 lat kobiety rodzi niesmak. A czym się rózni facet od kobiety w swoim wieku? No czym? Jasne, może mieć dzieci do poznej starości, nie ma cellulitu, ale przeciez chyba na tym konczą się różnice, a zaczynaja podobieństwa. Mnie mąż zostawił 5 lat temu i związał się z 24-latką. Widze, że zostawianie kobiet dla młodszych to już norma nie tylko na zachodzie, ale i u nas. Coraz częściej myślę o tym jaka to szkoda, ze nie urodziłam się facetem. Szmaciarze zostawiający żony dla młodszych tyłków – NIENAWIDZĘ WAS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napalony zbokkk
powiem tobie kobieto że nie masz racyji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napalony zbokkk
jesli chcesz młodszego to dziś twuj dobry dzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie generalizuj. kobiety rowniez zostawiaja mezczyzn dla: - mlodszych - bogatszych - sprawniejszych w sypialni - etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam takie tematy :classic_cool: Już spieszę z odpowiedzią: >> Dlaczego tak jest, że faceci zostawiają swoje zony po 20 albo 30 latach małżeństwa i znajduja sobie młode kobiety Dlatego, że starzejecie się, tyjecie, marszczycie i wasze ciała przestają być dla nas atrakcyjne. Powszedniejecie i sie nudzicie. >> kobiety w tym wieku nie maja praktycznie szans na znalezienia np. kogoś młodszego od siebie. A mężczyźni wręcz przeciwnie, wystarczy, żeby mieli troche kasy i ZAWSZE znajdą sobie młodsza :classic_cool: >> Znaczna większość wymienia sobie żony. To normalne, nie wiem czego się dziwisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampka polnocna11
eeeeeeeeee tam a ja ich uwielbiam :) o jakis tam glupich rybach potrafia gadac godzinami - wiem bo kiedys podsluchiwalam - po 1,5 godz mi sie znudzilo ...ale oni tam stali dalej i prawili pewnie o tym samym... zdradzaja nas z mlodszymi??????? eee niekiniecznie bo ze starszymi tez - i na dodatek tak urzadzili sobie ten swiat ze nikt nie ma im tego za zle :) malo tego - jeszcze rzadza tym swiatem! nie umiejac najczesciej gotowac prac sprzatac i opiekowac sie dziecmi :) a takie cudowne zycie zawdzieczaja nam - glupim babom:) i jak tu ich nie lubic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampka polnocna11
aaa zapomnialabym - to co pisze kolega powyzej to kolejna prawda:) marszczymy sie, cycki zaczynaja nam zwisac i na dodatek mamy celulit:) bez makijazu z domu ani rusz a oni??????? to ze jestem kobieta tlumacze sobie tym ze w przeszlym zyciu musialam byc niezlym chujem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> jednak jest to, ze zostawia takiej byłej żonie sporo majątku Świetny dowcip :) Facet, jeśli jest kumaty, to zanim doprowadzi do rozwodu, zdąrzy tak zakombinowac, żeby żona zbyt wiele nie dostała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> Niby co zakombinuje skoro rozwód z jego winy? Hehe nawet nie wiesz jak mozna zakombinowac :) Dlatego to my jesteśmy cwansi od was :classic_cool: W momencie rozwodu moze nagle sie okazac, ze mąż nic nie ma, firma w stanie upadłosci, konto z debetem i w zasadzie nie ma za co żyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość racyja
jest po dwóch stronach, ale to nie wina płci, lecz charakteru, genów, temperamentu...moja prababka ponoć była zamykana przez pradziadka, gdy ten wychodził do pracy:D dlaczego? dlatego, bo miała większy temperament, była pękna, inteligentna i czarująca, a dziadek barszo jąkochał:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> prababka ponoć była zamykana przez pradziadka, gdy ten wychodził do pracy I pewnie się nie skarżyla, bo wiedziała, że mąż ją kocha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampka polnocna11
"Hehe nawet nie wiesz jak mozna zakombinowac Dlatego to my jesteśmy cwansi od was " nie nie nie... tu sie akurat mylisz:) na szczescie to my jestesmy cwansze od was i to sporo :):):) chociaz tyle zostalo nam na pocieszenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> Potrzeby mam normalne, a dom plus wyposażenie to chyba tylko dla niewielkiego procenta ludności nie jest dużo Co ci z domu czy samochodu, jak będziesz sama? :o A jesli będziesz po 40. to bez szans na faceta :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość racyja
nie wiem, czy sie skarżyła, że ją zamyka..wiem że wymykała się z domu z użyciem sobie znanych sposobów i tajemnicą poliszynela jest fakt, że dziadziusia, niestety zdradzała, no i nie przejmowała się jakimś tam gupim celulitem:D szła kobita na całość:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampka polnocna11
07.10.2008] 20:04 Santo Subito >> Potrzeby mam normalne, a dom plus wyposażenie to chyba tylko dla niewielkiego procenta ludności nie jest dużo Co ci z domu czy samochodu, jak będziesz sama? A jesli będziesz po 40. to bez szans na faceta ... i wlasnie dlatego twierdze ze jestesmy od was cwansze... bo choc rzadzicie swiatem ... to jest to tylko wasz wyimaginowany swiat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"... i wlasnie dlatego twierdze ze jestesmy od was cwansze... bo choc rzadzicie swiatem ... to jest to tylko wasz wyimaginowany swiat " dobre :) faceci maja tendencje do myślenia, że kobieta czuje sie już zupełnie bezwartościowa. jeżeli nie ma przy niej "samca" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe i dlatego to forum jest pełne tematów typu "zostawił mnie dla młodszej, jestem taka samotna"; "dlaczego nikt mnie nie kocha?", "jestem sama i nie mam dla kogo żyć, chce sie zabić", itp :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampka polnocna11
20:09 Santo Subito Hehe i dlatego to forum jest pełne tematów typu "zostawił mnie dla młodszej, jestem taka samotna"; "dlaczego nikt mnie nie kocha?", "jestem sama i nie mam dla kogo żyć, chce sie zabić", itp ... to fakt... jeszcze gorzej jest na erotycznym :D ... z drugiej strony od takich problemow nie pada sie na zawal :) - i wlasnie dlatego zyjemy dluzej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samotność nigdy nie jest dobra, ale jaki sens ma zamartwianie się tym, że kobieta z wyżej wymienionych powodów ma gorzej? Co to da? A w razie czego jakąś godność trzeba mieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość racyja
Santo>>>nie czytaj tyle kafee, bo zwariujesz od tych małolat zakładających właśnie te tematy, podobnie jak ten na którym teraz piszemy:D a może autorem tego tematu jest facet?:p🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 36 lat i szczerze powiem: wolałabym byc facetem. Lepiej sie pracuje z facetami, i zarówno faectom jak i kobietom, zero intryg, chichotania za plecami, plotek, zazdrosci. Faceci czesto więcej zarabiają, choć robią to samo co kobiety. Najbardziej zazdroszczę facetom, ze są zdolni do przyjazni. U kobiet jej nie ma, choć jest duzo gestów, teatru, pierdolenia o szopenie. Faceci są dowcipni i zabawni, kobiety rzadko. Mówia wprost, nie gadają niedomówieniami i zagadkami, Po rozwodzie prawie zawsze mają lepiej. I niech mi nikt nie gada o szansach na związek kobiety okolo 40stki albo 50tki. Poszczególne przypadki nie budują reguły. Nie przyznałabym sie w realu niekomu, ale tutaj powiem: żałuję, ze nie jestem facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sztandar w błocie
Jak ja uwielbiam takie narzekania, takie tematy. ""faceci zostawiają swoje zony "" Ciebie też zostawił jakiś "facet", autorko topiku ? Trzeba było zadawac się z CHŁOPAKAMI a nie z FACETAMI (co to za porąbane słowo, kto wymyślił ten wyraz "facet", skąd to się wzięło, wie ktoś? ) Było trzeba stawiac na moralnośc przy wyborze kandydata na mężą, a nie na jakieś pierdoły. Teraz płacz. Możesz sobie nienawidziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×