Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość strasznie sie martwie.....

Co trzeba robić jak sie ma bardzo wysokie ciśnienie?

Polecane posty

sluchaj autorko: my Cie nie straszymy ot tak zeby sie zabawic. Niestety takie sa konsekwencje tego ze nie kontroluje sie ZA WYSOKIEGO cisnienia. Twoj tata nie ma podwyzszonego cisnienia, on ma je za wysokie. Moj szef (znow zaczynam wiem-ale pracuje w sluzbie zdrowia) jak widzi ze pacjent z takim cisnieniem odmawia brania tabletek po prostu pisze w komputerze ze pacjent odmawia brania lekow, dalejmy do podpisania forme na ktorej pisze ze pacjent bierze na siebie cala wine i nie bedzie nikogo poza soba obwinial w przypadku wylewu czy zawalu. Zaden lekarz o zdrowych zmyslach nie wysyla pacjanta z takim cisnieniem ot tak do domu bez lekow (nie mowiac o wysylaniu na badania). A badania krwi ojciec jakies mial czy jak typowy facet ucieka przed igla?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak ma taka prace to wlasnie
ma brac leki. Czy woli miec wylew i lezec jak roslinka albo umrzec do cholery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strasznie sie martwie.....
On w ogóle nie chodzi do lekarza,taki z niego twardziel,a o tym cieśnieniu wcale byśmy nie wiedzieli gdyby nie to,że był na chorobowym z pracy i co jakiś czas chodził po zaświadczenia do lekarki to ona mu kiedys zmierzyła ciśnienie,bo był czerwony.W sumie to nie jest tak,że odmawia brania leków,jak źle się czuje to sam woła tabletke ostatnio,z tego wnioskuję że albo mu się pogorszyło albo zaczął sobie zdawać sprawę z tego co mu jest.Na pewno nie będzie mi łatwo namówić go na wizytę u lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takkkkkkkk
Moja babcia też miała wysokie ciśnienie... dostała wylewu i umarla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strasznie sie martwie.....
Moja miała 3,po 3 przez 5 lat była rośliną,a potem umarła,też na wylew,nie wiem czemu,leżała cały czas w łózku i była na lekach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strasznie sie martwie.....
Może takie strasznie wysokie miał jednorazowo czy tam kilka razy ale cały czas ma podwyższone,to wiem na pewno.Dobra,jutro z nim pogadam żeby poszedł do lekarza i chyba przez cały czas będę go pilnować taką schizę załapałam :( Dziękuję wam za wszystkie rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koniecznie w takiej sytuacji trzeba iśc do lekarza. Nie ma sie co samodzielnie leczyć bo nic dobrego z tego nie wyniknie. Jesli chcesz skutecznie wpłynąć na swoje zdrowie to marsz do lekarza. Ja biore od pół roku Amlator na wysokie ciśnienie i jest wielka poprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karollllla1
A w jaki sposób miałyście zdiagnozowane nadciśnienie ? I jak lekarz dobiera odpowiednie leczenie? Bo jak wiadomo leków na tą chorobę nie brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trrrrener
Lekarz na podstawie wywiadu i podstawowych badań morfologii, moze też kilku innych dodatkowych badań, jak test wysiłkowy dobierze odpowiednie leczenie. Ale liczy sie to zeby jednak udac sie do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka66
na nadciśnienie może najpier warto zmienić nawyki żywieniowe? mniej mięsa, więcej warzyw? brokuły, kalafior? suplementy? owoce? ja piję sok z granatu doktora jacoba bogaty w polifenole, które wspomagają serce i przepływ krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ollliwkowa
Dieta owszem, ale ona wystepuje obok tego wszystkiego. Tutaj liczy sie przede wszystkim też odpowiednie leczenie, czyli jesli czujemy ze coś jest nie tak powinniśmy udac sie do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Amlator to jest rzeczywiscie bardzo dobry lek i wydaje mi sie ze na pewno pomoze skutecznie przy takich problemach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się ma bardzo wysokie ciśnienie to najlepiej pójść z tym do lekarza... Teraz na Bobrowieckiej 9 można wykonać cały pakiet badań za grosze, sam wykonuje taki za dwa dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celinka119
Dla osób starszych to bym polecała aparat Senior. Moi rodzice mierzą sobie codziennie tym ciśnienie i chwalą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renatapoluszak
Zadowolona jestem z aparatu SmartCardio, trochę kosztuje bo dałam niecałe dwieście złotych ale jest faktycznie wydajny i wygodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam SmartCardio Sanity, różni się od innych tym że jest od razu połączony z mankietem, bez jakiś przewodów, kabli itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A likoźa ani źodnygu duchtura tam ni ma u wos matko nq ten zadupiu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest jeden trzy wiorsty z tąd ale pijaniutki jak łowiecka przed zaznińcim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A widzieliśta jakie teraz duchtury są same wyzłopią calusinki bimberek i jescy mi mało .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chcesz sobie dorobić do wypłaty, to zapraszam Cię do panelu internautów Opinie Jest to ogólnopolska społeczność badawcza, w której uczestnicy wypełniają ankiety on-line i dzielą się swoimi opiniami na temat produktów, usług, kwestii społecznych. Za każdą wypełnioną ankietę przyznawane są punkty (z reguły po kilkaset pkt), które można wymienić na wynagrodzenie pieniężne (10 000 pkt to 50zł). Dlatego myślę, że może Ci się spodobać! Jeśli chcesz zostać członkiem panelu Opinie kliknij na poniższy link: http://rejestracja.opinie.pl/zapros.htm?u=76215207 i wypełnij ankietę rejestracyjną (zajmie to nie więcej niż 3 min.). Ankiety wysyłane są na adres e-mail, którego uzyłeś/aś podczas rejestracji do serwisu, tak więc sprawdzaj regularnie swoją skrzynkę mailową! Pojedyncza ankieta warta jest od 100-1400 pkt (0.50-7zł). Program nie pobiera żadnych opłat rejestracyjnych, tak więc nic Cię to nie kosztuje - możesz jedynie zyskać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weźta noźa gospodyni i upuśćta sobie juchy z aorty to wum moźe pomoże a jak nie to pajecyne z chlebem zagnieść . Wiele wum to nie pomoże ale lzyj wom będzie umirać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość dr Murek
Co to za zad***e ,źe lekarza nie ma i najstarsi górale muszą porady lekarskiej udzielać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martiasss
Mierzę ciśnienie od tego roku i automat mam na ramię SmartCardio on jest z akumulatorem więc o tyle dobrze, że baterii nie trzeba co chwilę kupować nowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poręczny wygodny jest nasz automat Smartcardio , nakłada się go na ramię, wszystko jest połączone ze sobą na styk mankiet z samym aparatem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hayley11
Nie psuje mi się nic w Senior Sanity, także jakbym miał polecać to pewnie ten model, duża pamięć, długa gwarancja też myślę że są jakimiś atutami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobacz sobie na Smartcardio + Duo control – teraz jest w zestawie w bardzo dobrej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co, ciekawym wynalazkiem jest SmartCardio, nie ma typowej rurki na powietrze ale mankiet przylega od razu do urządzenia co jest na plus moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciśnieniomierz zamawiałam polski od Sanity – Senior, jest na prezent dla dziadka bo teraz mierzy jakimś starym co nawet pamięci wynikuw chyba nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrym zakupem był polski ciśnieniomierz Senior Sanity, jakość prima sort, żadnych problemów z zacinaniem się pompki nie mamy tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×