Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość margaretti21

miłość jak w filmie PREETY WOMAN

Polecane posty

Gość margaretti21

Witam.. chciałam zapytać czy są tu jakieś panie które miały/mają podobną historię jak w filmie preety woman??? czyli kobita z ulicy poznaje pana( niekoniecznie bogatego) i żyją dłygo i szczęśliwie!!!!!!!!!!!!!!! JA SAMA JESTEM TAKĄ OSOBĄ I CHCIAŁABYM POGADAC Z INNYMI:) proszę nie krytykujcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oraz- uważaj bo może leci na twoja kasę- w końcu na dupie można podobno nieźle zarobić:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baaardzo ciekawy topik
:) Jak się poznaliscie był twoim najwierniejszym klijentem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margaretti21
u mnie to wyglądało tak: miałam wielkie rpoblem finansoweprzynajmniej la mnoie młodej kobiety bez pracy 4tysiące to ogromnie duzo. postanowiłam dać ogłoszenie ze szukam sponsora.. odezwało się wiele mężczyzn.. pierwsze spotkanie było straszne.. pierwsze kolacja spacer było dość miło... później hotel..dużo rozmawialismy facet pytała dlaczego to robie czy t pierwszy raz.. jak się dowiedział dlaczego i i ze pierwszy raz. to dał mi" moją stawkę" i powiedziła ze niemuszę tego z nim robić ze dzikuje mi za towarzystwo.. odwiózł niealeko domu... tego samego wieczoru zaczelismy smsowac...i tak się wszytko zaczeło... pomógł mi znaleźc pracę . zaczeliśmy sie spotykać jako para. o tym jak się poznaliśmy wiemy tylko my. kochamy się bardzo, po 4 laach znajomościwziliśmy ślub. 4 miesiące temu urodziłam mu wymarzoną córkę. niewracamy do tego co było..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to toleruje ale nie musi
i tak cię zdradzi, ale ciesz się kasą chociaż i dzieckiem! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margaretti21
niemam pojęcia dlaczego nazywacie mnie dziwką? czy ja to chciałm zrobić dla przuemnośji??? dla waszej wiadomośći mój mąż nienależy do mosób bogatych!!jest zwykłym facetem o przeciętnje pensji 1700zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> czy ja to chciałm zrobić dla przuemnośji?? Bo masz myslenie dziwki. Dupa za kase - nie stanowi to dla ciebie problemu. A więc jesteś dziwką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margaretti21
podnoszę. niemuszę się tłumaczyć co mnie skłoniło do takiej decyzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"dla waszej wiadomośći mój mąż nienależy do mosób bogatych!!jest zwykłym facetem o przeciętnje pensji 1700zł\" i stac go była na dziwki, hotel oraz na samochód? :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cichutka...
Nie przesadzajcie to jej sprawa!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak na marginesie - Twoj mąż ma problemy z erekcją? czy jest takim nudziarzem, że musi płacić za to, by sobie z kimś pogadać? :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musztarda
Twoja historia, jak wnioskuję z tego co napisałaś, to zupełnie inna bajka. Piszesz, że to był pierwszy raz, do niczego nie doszło, potem się znajomość rozwinęła. Co to ma wspólnego z Preety Woman, przecież Ty nie byłaś prostytutką, tylko dopiero chciałaś. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Co to ma wspólnego z Preety Woman," bo ona od 3 lat, każdemu z klientów mówiła, że to pierwszy raz :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musztarda
Nieee.... myślę, że chciała sobie dorobić ideologię do faktów i poczuć się jak cinderella. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjiii
zarabia 1700 zł,a chciał ci płacić 4tys?Z czego?Po co chciał sponsorować ?Dlaczego od razu nie szukał żony?Przecież mógł się zgłosić do biura matrymonialnego....Sama widzisz:szukał płatnej miłości.Myślisz że nie zrobi tego z nowu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musztarda
Eeeeee.... Ona tylko marzyła o 4 tysiącach, ale poznała faceta, który ją zauroczył i na tym się skończyło, a raczej zaczęło. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofe rma
"tak na marginesie - Twoj mąż ma problemy z erekcją? czy jest takim nudziarzem, że musi płacić za to, by sobie z kimś pogadać?" komiczne jest podłym, złośliwym draniem!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margaretti21
cichutka dzięki za wsparcie.. komiczne nie mój mąż niema problemów z erekcją i jest naprawdę świetny w tych sprawach.. tego dnia którego sie poznalismy dostał pozew o rozwód od swojej żony( zostawiła go dla innego) niejest również nudziarzem jest barzo inteligentnym mężczyzną z potężną wiedzą na każdy temat jest oczytany.. jedyną jego wada jest to ze jest troszkę zamkniety w sobie. musztarda.. niechodziło mi ze ma być identycznie jak w filmie chodzi mi o podobne sytuacje. niekoniecznie takie same. komiczne nigdy wiecej niemusiałam "tego " zrobic a nawet o tym pomyśleć. zaczełam wtedy pracę w sklepie. całkowicie na własny crachunek powoli oddałam dług SAMA!! niemam po co tego robić !! musztarda. wcale niechciałm sie poczyc jak kopciuszek... i niemuszę "działać wyobrażnią" to było moje życie. jjjiii . żle mnie zrozumiałaś on niemiał zapłacic mi 4 tys. tyle wynosił Mój dług.kaiedy dawałam ogłozenie "moja stawaką" było 150zł za spotkanie. mój X wytłumaczył co nim kierowało odpowaiadajac na ogłoszenie. ale wam tego napewno niebędzie siędało wytłumaczyć. Napewno niezrobi tego ponowie( wie jak to być zdadzanym ponieważ jego ex zonba go zdradzała i wie jak to boli)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margaretti21
musztarda. NIE MARZYŁAM o 4 tys. ciekawa jestem co byś zrobiła jak by matka ci zachorowała i niemogła pacować , młodszy brat musi przecież skończyć szkołe , a skąd brac na jedzienie ?? na lekarstwa dla matki?? ciekawa jestem czy jadłaś kiedś przez kilkanascie dni 3x dziennie ziemnkiaki albo makaron bo na nic innego nibyło pieniędzy???czy z tojego brata się sniali bo PRZEZ 3 LATA SZKOŁY NIEMIAŁ NOWYCJH UBRAN??? polski socjal jest do dupy co można zrobioć z 400 zł miesięcznie na 3 osobowa rodzine. ojciec odszedł jak byliuśmy mali. sorry ale jak to jest hostoraia kopciuszka to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orzeeeeeszka
ja miałam podobna historie do filmu pretty woman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty a mózg ci jeszcze
autorko komicznym śmieciem się nie przejmuj został zatrudniony przez kafeterie dostaje najniższa krajowa i musi dorabiac w biedronce układając pasztety na półkach. potępiac cię nie będę bo w sumie nic nie zrobiłas:) chciałas zdobic a to coś innego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzruszyła mnie twoja historia 😴 >> socjal jest do d**y co można zrobioć z 400 zł miesięcznie na 3 osobowa rodzine Wziąć się do normalnej uczciwej roboty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie sypiam z komiczne
to sie nazwya usilowanie nieudolne a co kierowalo Twoim lubym ze odpowiedzial na ogloszenie prostytutki? szlachetne intemcje, chcial ratowac ze z bagna? wlasnie w dzien rozwodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciasteczkowy potwórr
Tobie zaufał chociaż żona Go zdradzała? Jesteś szczęśliwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjiii
dobra,wyjaśniłaś mi,ale nie rozumiem tylko dlaczego zdecydował się na sponsoring?Chciał zemścić się na żonie ?Przecież mógł to zrobić z jakąś znajomą np.Dlaczego od razu za kasę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margaretti21
orzeszka opowiedz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! na reszte nieodpowiamam bo i tak wy zawsze bedziecie wiedziec swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> na reszte nieodpowiamam bo i tak wy zawsze bedziecie wiedziec swoje Skoro wiesz lepiej, to po chuuj tu dziwko włazisz i sie żalisz/chwalisz? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×