Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sonia13

Jak nie czuc glodu

Polecane posty

czy znacie jakies sposoby jak nie czuc glodu.....ja czuje glod jak tylko wstane z lozka i pozniej przez caly dzien do godz 16-17 caly czas cos jem....jestem non stop glodna naprawde!!!!jem przez kilka godz non stop...nie moge sie opanowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOZE SA JAKIES SKUTECZNE TABLETKI NA TO??????? kiedys byl chitosan czy cos ale chyba mi nie pomagal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalona-aguska666
wiesz ja też się zawsze budzę głodna,ale jak wypiję na czczo kawę albo dwie to głód mi przechodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kompleksiarka
Pij duzo roznych niecukrowych napojow i kup sobie blonnik w tabletkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorsze jest to ze mam to zarcie pod reka i az mnie skreca...wczesniej mialam inna prace i nie objadalam sie bo nawet nie moglam i nie czulam glodu ani nic a teraz koszmar!!!!jak nie jesc jak wszwszystko lezy w zasiegu reki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka13
Ja ugotowałam sobie sporo warzyw na parze i podjadam w czasie kiedy jestem głodna,lekko je podgrzewam i dzieki temu dostaraczam blonnik ktróy nie powoduje uczucia głodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ax2
kup adipex, na 100% Ci pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomagaja tabletki z blonnikiem....dlugo je stosowalam, ale w koncu stwierdzilam, ze warto zazywac naturalny blonnik, wiec jem teraz duuuzo warzyw (gotuje je na parze w garnkach indukcyjnych i nie obieram ze skorki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola_pola
Piszecie o tych garnkach indukcyjnych a mozna widziec gdzie je kupujecie ? hmmm???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość picie nie pomaga
a przynajmniej mi ;) Nie slodze zadnych napojow - herbata, woda... I przy wcinaniu warzyw to wrecz czuje jak mnie bardziej ssie nawet ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja na swój sposób się...
trzeba odróznić głód od rozkoszy podniebienia... Jak Cie czasami najdzie ochota na coś to się zastanów czy tak naprawde czujesz głód czy pragnienie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uwazam, ze ciezko jest oszukac glod - po prostu organizm daje nam znac, ze potrzebuje \"paliwa\". Warto cos zjesc - najlepiej niskokalorycznego - takie warzywka z pary sa idealne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motylej 2
MikaV a jak Ty robisz te warzywka ? gotujesz na rondelku czy masz jakieś inne naczynia do gotowania na parze? ja przyznam ze jeszcze w nic takiego nie zainwestowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylej, ja kupilam te naczynia na allegro, lepiej sie w nich gotuje niz za pomocna sitka. Zapycham sie blonnikiem ze swiezych warzyw:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×