Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wyfryzowana

jego reakcja na fryzurę

Polecane posty

Gość wyfryzowana

Chcę się z wami podzielić moim spostrzeżeniem :) Mam w pracy kolegę którego lubię i któremu się podobam. Do pracy zawsze chodzę z włosami upiętymi w kok. W pracy razem ze sobą normalnie rozmawiamy, śmiejemy się , żartujemy i wygłupiamy się. W poniedziałek przyszłam do pracy wyjątkowo w rozpuszczonych włosach. W tym dniu zachowywał się prawie tak jakby mnie nie widział - pomyślałam, że może ma jakiś gorszy dzień, obraził się na mnie lub nie wiem co jeszcze. We wtorek ponownie przyszłam w rozpuszczonych włosach i sytuacja była taka sama. No nie! - pomyślałam i w środę przyszłam do pracy w koku...i wszystko wróciło już do normy :) Zastanawiam się tylko czy ja mu się aż tak nie podobam w rozpuszczonych włosach, że nie może ze mną nawet rozmawiać, czy aż tak mu się podobam ;) Niezależnie od odpowiedzi i tak z powodu tego co mnie spotkało ;) będę chodzić do pracy w koku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkjhbnm
hmm, nie mam pojecia czy sie podobasz czy nie. jak ja kiedys przyszlam w rozpuszczonych a zwykle chodze w banalnym konskim ogonie to kolega jeden ktory zreszta mi sie podoba ciagle sie czerwienil jak burak, na moj widok, wiec faceci sa dziwni niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drobny komentarz
większych zmartwień nie masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozpuszczone włosy budzą męską fantazję, nic dziwnego ,że był chłopak spięty ( martwił się czy juz zauważyłaś jego wzwód ;P ) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancz this time
wzwód na widok włosów? pierwsze słyszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyfryzowana
szczałka to się uśmiałam :) pomarancz this time no ja też nie wiem bo nie jestem facetem ;) ale mam akurat takie włosy, które mogą pobudzać wyobraźnię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drobny komentarz
fakt, czasem nawet staje jak jest ciepły wietrzyk:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za bzdura... tylko baba może wymyślić podobną \"intrygę\"- tak, tak, on nie gadał z tobą bo miałaś rozpuszczone włosy :P idiotka :O to że akurat miał dużo pracy, co innego na głowie, jakieś zmartwienia albo po prostu nie miał ochoty na gadanie ze znajomą z pracy to już jest mniej oczywiste, tak? no śmiech ogarnia jak się czyta takie tępoty :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfasdfas
moze cie nie poznał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyfryzowana
dsfasdfas a wiesz, że też tak na początku pomyślałam :) potem coś tam jednak gadaliśmy, ale nie tak jak zwykle :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×