Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość I kto by nie uwierzył

Do starych wyjadaczy...co się już życia najedli.....ZŁOTE MYŚLI.

Polecane posty

Gość I kto by nie uwierzył

...proszę napiszcie jak zmieniło się wasze myślenie wraz z nabieraniem doświadczenia życiowego, jak wcześniej i teraz spostrzegacie świat oraz teraźniejsze Wasze motta życiowe, czy też co Wami kieruje ... ..ot takie złote rady, jakimi mogliby się kierować troszkie młodsze pokolenie ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drobny komentarz
zasada ograniczonego zaufania - ludzie tylko czyhają zeby Cię dorwać ze spuszczonymi gaciami i dobrac Ci się do tyłka. Więc jak Ty sie komuś dobierzesz nie gryź się tym, zadziałałeś prewencyjnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak podpisujesz umowe na robote z jakąś instytucją- to wszystkie ustalenia, potwierdzenia musisz miec na piśmie, bo potem sie wszyscy wyprą co gadali :) beda trzesc gaciami i kłamać jak z nut! pracownicy instytucji w streesie to honoru nie mają za grosz :D trza na nich gromadzic dowody na piśmie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I kto by nie uwierzył
drobny komentarz - eh właśnie już jestem na etapie, że moja dziecięca naiwność/ szczerość została brutalnie wykorzystana :o Nie ma co być za otwartym bo przecież "człowiek człowiekowi wilkiem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofe rma
LASCIATE OGNI SPERANZA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drobny komentarz
niestety:) taki juz jest ten świat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak widzisz ciężarówkę z naczepą, która skręca na sąsiednim pasie - dawaj na hamulec, A NAJLEPIEJ HAMULEC I NA WSTECZNY :D i NIGDY NIE DODAWAJ GAZU bo taka naczepa jak nic Ci pomnie fure :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I kto by nie uwierzył
szczałka - zapamiętam, dzieki Wam :) czekam na inne ... ...zależy mi na takich radzach, których udzielibyście swoim dzieciom, gdy wstępują na "Dorosłą" drogę, aby uchronić je przed różnymi sytuacjami ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drobny komentarz
ja od tego zacznę jak kiedyś będę miał dzieci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drobny komentarz
inne to tylko pochodne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak Ci sie kończy umowa OC - musisz ją wypowiedzieć na piśmie inaczej naliczą Ci kolejne OC automatem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy nie ma nic "na pewno" i "na 100%" nawet swojego zachowania w pewnych sytuacjach nie można być pewnym, a co dopiero zachowania innych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I kto by nie uwierzył
Myervin - dobra mniejsza czy 18 lat czy nie byle rady były życiowe ;) Narazie bym powiedziała, że stąd ofe rma jest najstarszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I kto by nie uwierzył
sorry, Myrevin *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy nie inwestuj kasy w coś, co nie jest Twoją własnością- do czego nie masz tytułu prawnego- bo to forsa wywalona w błoto. nie rób interesów z przyjaciółmi ani z rodziną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drobny komentarz
tytuł prawny nie jest potrzebny. Wystarczy kontrola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdy idziesz na pobranie krwi, do dentysty itd. ŻĄDAJ by pielęgniarka miała rękawiczki jednorazowe- dezynfekowała dłonie przed zabiegiem i ubierała te rękawiczki przy Tobie, odpakowywała igły przy Tobie itd. jest olbrzymie ryzyko zakażenia HCV w takich sytuacjach, gdy nie sa przestrzegane podstawowe zasady antyseptyczne. W szpitalu nie pozwól sobie przepłukiwać wenflonu strzykawką tą samą co sąsiadce na łóżku obok!!!!!!!!! Rób badania anty hcv przed przyjęciem do szpitala. W razie czego- będziesz miec argument w sądzie. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I kto by nie uwierzył
szczałka - interesy z rodziną...wiem coś o tym :o:o A jeśli chodzi o spostrzeżenia takie tylko w obrębie naszego światopoglądu, mechanizmów kierujących życiem, ze coś zrpozumieliśccie, że to nie tak jak sie mogło wydawać jak byliście młodsi ... idealistyczni ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I kto by nie uwierzył
o rany szczałka to aż takie brudasy w szpitalach ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obecne motto : życie jest teraz, tu w tej chwili , przeszłość odeszła, przyszłosć jest niewiadomą... Nie ma na co czekać, trzeba żyć teraz- najlepiej jak sie da :) może to motto ani nie jest odkrywcze, ani bardzo składne, ale za to moje własne :) poprzednie brzmiało : "moje motto- wygrać w lotto" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drobny komentarz
że kasa nie jest potrzebna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsksksskkskskkssk
Zawsze licz na siebie. Z innymi bywa róźnie. Nie ma takiego układu, który nie zawiedzie (miłość, przyjaźń), nie wierz w to. Stój zawsze na własnych nogach i troszcz się najpierw o siebie, a potem o innych. Za idealizm, altruizm i naiwność płaci się słono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I kto by nie uwierzył
Ostatnio naszły mnie myśli odnośnie ludzi, którzy się ze sobą wiąrzą - mam wrażenie to jedna wielka ściema, tylko nieliczni wytrzymują ze sobą tak na dobre i złe...człowiek to za wielka zagadka, żeby mogła się "dogadać" z inną zagadką .. W zasadzie nie wierzę w altriustów - za każdym dobrym uczynkiem ze strony kogoś duzo starszego stoi interesowna, egoistyczna pobudka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stary nie jestem, wyjadacz też ze mnie średni. Za to mam myśl na dziś. "Życie trzeba przeżyć tak, żeby wstyd było opowiadać, za to przyjemnie wspominać." :P A na poważnie. Im starszy jestem tym bardziej potrafią mnie bawic te wszystkie sentencje życiowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×