Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

autorrrrkaaaaaa

INTERNET PLAY

Polecane posty

Gość barakudaaaa
sory za smieć powyżej nie moja wina tylko internetu. a propo narzekania na internet to: >>> entuzjasta play " osobiście jestem załamany prędkością, (mam rzekomo pełen zasięg), teleobsługa jest totalnie zła, nawet jeśli przyjmą zgłoszenie - nic więcej się z tematem nie dzieje. Mówią na "Ty" przez telefon co mi osobiście średnio pasuje. Ale jest plus - umowa jest na rok i to" ja rownież bardzo nie polecam bezprzewodowego internetu bo to jest jakaś pomyłka na calej lini. jak mozna w dzisiejszych czasach tak rozwinietego internetu wprowadzać limity na ściaganie danych- nocomennts

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie, wiec po co komu ten bezprzewodowy net, ??? toz to jeden wielki szpan i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barakudaaaa
tez tak uwazam. to nawet zaden szpan tylko nerwy wrrr bo to takie wolne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonanzina
właśnie pisze z laptopa z iplusem i zeby odnaleźć ten wątek i odpisać na niego musiałam się spoooro namęczyć... jesli ten play chodzi tak samo to za nic nie polecam! dodam, ze taki słaby zasieg mam w centrum miasta i to na 7 pietrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonanzina
>>> mala.dama (mala.dama@o2.pl) no wlasnie, wiec po co komu ten bezprzewodowy net, ??? toz to jeden wielki szpan i tyle nie no przesadzasz z tym szpanem, u nas w kaju mimo tego, ze podobno przestępczość spada to malo kto sie nie boi obchodzic z laptopem w miejscu publicznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez net
Miałam wziąć internet bezprzewodowy play lub jakiś inny bezprzewodowy, ale widzę że to bezsensu. Mam problem ponieważ mieszkam w wynajętym mieszkaniu, a właściciel lokalu nie zgadza się na podłączenie Internetu. W dzisiejszych czasach bez Internetu żyć się nie da, przynajmniej ja nie mogę. Może wiedzie u jakiego operatora można mieć net z kabla bez jakiegoś powiązania z tym lokalem ( nie mam umowy najmu, mieszkam po znajomości i wszystko jest na gębę). Pomóżcie…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piorex
A ja nam internet w play i jestem z niego zadowolony ,filimik do którego jest link na forum ładuje sie błyskawicznie i nic nie przycina ,pobiera pliki z prekością ok 120 KB/S więc jest całkiem dobrze .Za tą cenę 45 zł i 10 gb limitu jest świetny . Odnośnie braku możliwości założenia netu w lokalu ,sprawdź czy nie masz czasem niezabezpieczonej sieci wifi lub spróbuj dogadać się z sąsiadem który takowy ma i może Ci za opłatą udostępnić .Istnieją także hotspoty dzieki którym możesz uzywać netu . Ja osoboście polecam play bo jest naprawdę dobry za rozsądną cenę porównując konkurentów . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierotka8893281
Hej! Nie rozumiem dlaczego ceny tych wszystkich przewodowych i bezprzewodowych internetów się aż tak cholernie różnią.. ;] Wszystkie oferty są przecież praktycznie identyczne. Miałam blueconnect przez DWA LATA i były to dwa lata spłacania 50 zł miesięcznie za dosłownie GÓW**. Limit transferu 0,5 GB :) Wyobraźcie sobie, na ile może starczyć? Mi, na maksymalnie jeden dzień. Wyszłam na tym tak, że płaciłam 50 zł miesięcznie przez dwa lata mając internet raz w miesiącu!. Ciesze się, że w grudniu skonczyła mi się z ERĄ umowa. Postanowiłam zrezygnować z internetu moblinego i przenieść się na osiedlowy kabel gdzie za 2 MB płace 40 zł, bez żadnych limitów i haczyków. ;) Chcicałabym dodać coś dla tych którzy piszą tutaj że internet bezprzewodowy jest tylko dla szpanerów lub, że jest "zbędny." czy też "bezsensowny".. Kochani! Każdy ma inne potrzeby. Mobliny internet jest świetny dla osób które potrzebują z niego korzystać poza miejscem zamieszkania. Zaliczałam się do nich np. ja Mam 3 domy w różnych miastach, i powiedzcie mi chyba lepiej wychodzi mi cenowo płacić za jeden net mobliny niż za 3 internety stajonarne? W tym wypadku router nic by mi nie dał. Poza tym pracuje na komputerze i potrzebuje internetu, a z racji że często wyjeżdzam w różne miejsca Polski nie mogę być od niego odcięta! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam w play
płacę 45 zł miesięcznie, umowa na rok, bo miałam własny modem, 10GB - działa bez zarzutu Przedtem męczyłam się z 1 GB w iplus (za 60 zł) tragedia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGAGGA
INTERNET KIEPSKI WOLNO DZIAŁA (CENTRUM KRAKOWA) załacznik do maila dołacza sie 15 minut (z predkością 5 kb/s) ponadto trzeba uwazac na podstępną umowę umowe trzeba rozwiązać ponad 2 miesiące przed konczem umowy. umowa jest tak napisana ze określają to na 30 dni przed OSTATNIM CYKLEM ROZLICZENIOWYCH 30+30 .... i w ten sposób oszukują ludzi i naciągają na dodatkowy okres płatności złodziejstwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krecik21
a co z waszymi telefonami w play ?? wszystko w porządku czy też nie ?? bo ja ostatnio bardzo często tracę zasięg i nie mam pojęcia czym to jest spowodowane ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na playa nie narzekam, choć zauważyłam, że ostatnio sieć jakby mi przywiesza możliwość wysyłania wiadomości. sporadycznie, ale jednak się to zdarza. internetu w playu jako takiego nie mam, ale często korzystam z telefonu jak z modemu, i za jego pośrednictwem mam internet w laptopie - działa bez zastrzeżeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×