Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

autorrrrkaaaaaa

INTERNET PLAY

Polecane posty

Gość teff
znajoma właśnie zwróciła iplus'a bo nie było odpowiedniego zasięgu a to 5km od Wrocławia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakie sa Wasze opinie........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoline25
a taka reklama, ze niby w pociagu, nad jeziorem, i w osmosie prawiem bezprzewodowy net zawsze bedzie, a juz za wrocl go nie ma, porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teff
w pociągu to może i jest ale na dworcu głównym... bez kitu 5km od wrocławia i to na tym dobrym modemie iplus... jeśli naprwdę ta wygodna zabierania internetu ze sobą nie jest wam niezbędna to nie ma się co pakować w taki net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krykh
porazka kiedys bylo takie nieudane wejscie na rynek internetu dosatrczanego przez taleze satelitarne, i on mial dzieki satelita byc dostepny wszedzie, ale cena byla zaduza i sie nie przyjelo, wtedy net mial odbierac talez o sred prawie metra a teraz modemik nie wiekszy jak zapalniczka, albo mamy mega postep technologiczny albo to logiczne ze ta zapalniczka nie zalapie wszedzie sygnalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teff
kombinujesz. jakoś malutki router moze wysylac sygnal na cale mieszkanie a komórka odbiera zasięg prawei wszedzie albo GPS który jest równie mały a odbiera sygnał z satelity...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonanzina
internet od operatorów komórek- nie polecam. miałam i dzieki bogu już umowa sie skonczyla. teraz mam dla porownania dialnet 2mb/s w tej samej cenie i jest nieporownywalnie szybszy bardziej niezawodny. jedyny minusik to taki, ze w pksach nie sprawdze poczty (w sumie zawsze to trwalo zeby sprawdzic, zasiegu nie lapal itp. i jakos podroż mijała. polecam internet z kabla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teff
>>>bonanzina internet od operatorów komórek- nie polecam. miałam i dzieki bogu już umowa sie skonczyla. teraz mam dla porownania dialnet 2mb/s w tej samej cenie i jest nieporownywalnie szybszy bardziej niezawodny. jedyny minusik to taki, ze w pksach nie sprawdze poczty (w sumie zawsze to trwalo zeby sprawdzic, zasiegu nie lapal itp. i jakos podroż mijała. polecam internet z kabla pksy- najbardziej znienawidzony środek transportu przeze mnie, chociąz zdarza mi sie pare razy w miesiacu korzystać... ale nie korzystałem z neta nigdy w podroży- zazwyczaj poprostu śpie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonanzina
>>>teff pksy- najbardziej znienawidzony środek transportu przeze mnie, chociąz zdarza mi sie pare razy w miesiacu korzystać... ale nie korzystałem z neta nigdy w podroży- zazwyczaj poprostu śpie teraz ja tez i sie okazalo ze wcale mi ten bezprzewodowy internet niepotrzebny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exlibrisart
Niestety prawda jest smutna - internet w Play jest bardzo kiepski i nie jest to moja odosobniona opinia. Pierwszy tydzień (chyba na zachętę) był całkiem niezły, później z tygodnia na tydzień było coraz gorzej. Mam go od kilku miesięcy i jestem zażenowana - podstawowe strony otwierają się od 2 do 5 minut!!!! i nie ma dużej różnicy między rankiem i wieczorem (rano jest źle, wieczorem beznadziejnie). Raz zmieniałam kartę, bo jakoś szybko się uszkodziła, z 10 razy instalowałam program. Dzwoniłam wielokrotnie do obsługi, za każdym razem twierdzili, że tak, odnotowali problem, a później cisza. Później zadzwoniłam ja, podawałam swoje dane, wchodzili na moje konto (niby wszystko mieli odnotowane) a oni zaskoczeni - w czym problem? - więc opowiadałam im wszystko od początku, a oni mówią, że tak, odnotują to i sprawdzą, a potem znowu cisza, więc dzwonię - i jest dokładnie tak samo - "pytają - a w czym problem?", po 9 dniach ktoś dzwonił by powiedzieć, że u nich nie ma żadnej usterki. Może modem mój jest niedobry? Może sobie go wymienię? Więc wymieniłam i jest tak samo, jednak to nie modem, czas przy otwieraniu stron płynie, nic nie mogę zrobić, nie mogę pracować, a energetyka się bogaci. Ale obiecują, że niedługo będą coś udoskonalać. Od miesiąca jednak nic się nie zmieniło. Mogę sobie podzwonić. I czego się czepiam? To taka trendy firma. Tymczasem Play zbija kasę i łapie kolejnych nieświadomych tej beznadziei naiwniaków. Może przydałby się rzecznik praw konsumenta zanim znowu zrobią kogoś na fioletowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teff
>>>bonanzina teraz ja tez i sie okazalo ze wcale mi ten bezprzewodowy internet niepotrzebny no widzisz- przereklamowany ten internet ''wszędzie'' lepiej zasiąść kulturalnie przy biurku a w miejscach publicznych siedząc przed laptopem wiele ciekawych rzeczy moze cie ominąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teff
>>>exlibrisart smutna historia ale taka prawda niestety. ta usługa jeszcze nie jest przygotowana dobrze, za dużo wad i usterek. może kiedyś ale dzisiaj poprostu się nie opłaca... umowe masz pewnie na 2 lata co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonanzina
wczoraj sie okazało, że jeśli założyłabym internet z playa pare dni wcześniej to miałabym jakąs promocje i przez pare miesięcy mniej bym płaciła. bo się okazało, że sąsiad tak zrobił. no ale co tam. i tak nie żałuje. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonanzina
powracajac do moich problemow z iplusem w trakcie trwania umowy zmienilam komputer, poniewaz stary byl juz przestarzaly i pojawil sie kolejny problem z internetem- stary modem nie pasowal!! oczywiscie nie bylo mowy o zalatwieniu tego zplusem, musialam kupic modem na allegro za prawie 300zl, pozniej problem z instalacja wszytskich programow, koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggggggggg
>>>>>>>>>>> bonanzina wczoraj sie okazało, że jeśli założyłabym internet z playa pare dni wcześniej to miałabym jakąs promocje i przez pare miesięcy mniej bym płaciła. bo się okazało, że sąsiad tak zrobił. no ale co tam. i tak nie żałuje. pozdrawiam to tak jak ja z abonamentem w plusie, po 3miesiacach umowy okzalo ze nie wykorzystje w pelni pakietow, a i tak doplacam przez sms, a w teraz simplus wszedl z promocja ktora mi bardzo by odpowiadala, i jestem zrobiony w jajo ciezko jest miec dobra umowe z kimkolwiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinkaaaa
ja mam neta w play i umowe na 12 miesiecy i 45 zl miesiecznie i jest oki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki12343
mam play internet ,co 15 20 minut sie rozlancza ,nie polecam chodzi wolno ,nadaje sie do przegladania poczty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek231
play robi ludzi na fioletowo chodzi wolniej niz internet w telefonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonanzina
i właśnie tak jest z atrakcyjnymi umowami- nie dajmy się! nastepnym razem jak się wpakuje w umowe to będę wybierać do skutku, dopóki nie znajde najtańszej a zarazem najlepszej oferty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonanzina
>>>miki12343 mam play internet ,co 15 20 minut sie rozlancza ,nie polecam chodzi wolno ,nadaje sie do przegladania poczty teraz to ja mam taki internet, że ten komórkowy to był jak pojazd flinstonów przy nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawlicki
ale no po co wam ten internet bezprzeodowy, nie jestesmy jeszcze tak ybetonowani jak niemcy czy usa, i u nas infrastruktura na bezprzewodowy internet sie dopiero buduje, wiec obecnie jesli sie mieszka poza miastem to to nie ma najmniejszego sensu a jakosc jest ponizej krytyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawlicki
ale zastanowmy sie chwile, niewazne jaka firma, do czego mozna wykorzystac bezprzewodowy net, ?! zeby z laptopem usiasc w parku i sprawdzic poczte, - trzeba bylo to w domu zrobic, a i tak bateria pada max po 2h jesli jest nowa, moze w biurze, ale po co skoro wszedzie sie wtyczki do neta z sieci itd itp nowoczesnosci sie niektorym zachcialo a potem placa grube pieniadze za to i marudza ze jakosc slaba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonanzina
>>>pawlicki "ybetonowani jak niemcy czy usa" was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonanzina
>>>pawlicki ale zastanowmy sie chwile, niewazne jaka firma, do czego mozna wykorzystac bezprzewodowy net, ?! zeby z laptopem usiasc w parku i sprawdzic poczte, - trzeba bylo to w domu zrobic, a i tak bateria pada max po 2h jesli jest nowa, moze w biurze, ale po co skoro wszedzie sie wtyczki do neta z sieci itd itp nowoczesnosci sie niektorym zachcialo a potem placa grube pieniadze za to i marudza ze jakosc slaba no gościu masz rację, ale trzeba było mi mieć tego neta, żeby do tego dojść- nie polecam tej ścieżki poznania! szkoda czasu i kasy, zaufajcie obcej osobie na forum i uwierzcie, że o wiele lepszy net z kabla ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teff
>>>bonanzina >>>pawlicki "ybetonowani jak niemcy czy usa" was?? przetłumacze Ci kolege: chciał napisac ''zbetonowani'' ale nie wiem co to znaczy :) heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teff
>>>bonanzina no gościu masz rację, ale trzeba było mi mieć tego neta, żeby do tego dojść- nie polecam tej ścieżki poznania! szkoda czasu i kasy, zaufajcie obcej osobie na forum i uwierzcie, że o wiele lepszy net z kabla ! no a po co sie wchodzi na fora? poczytac jakie bledy inni zrobili zeby ich nie powtarzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>> teff >>>bonanzina >>>pawlicki "ybetonowani jak niemcy czy usa" was?? przetłumacze Ci kolege: chciał napisac ''zbetonowani'' ale nie wiem co to znaczy heh wytlumacze to wam ja chcial powiedziec "wybetonowani", w sensie duzo betonu i asfaltu, autostrady, koryta rzek itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja takze nie jestem zwolenniczka bezprzewodowego internetu i tez niestety przekonalam sie o tym na sobie kupilam nikie e51 z wifi, i nigdzie gdzie mam czas nie moge wejsc do tego neta, bo go nie ma, a w pasazach czy galeriach jest z haslem wiec na co mi to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość entuzjasta play
osobiście jestem załamany prędkością, (mam rzekomo pełen zasięg), teleobsługa jest totalnie zła, nawet jeśli przyjmą zgłoszenie - nic więcej się z tematem nie dzieje. Mówią na "Ty" przez telefon co mi osobiście średnio pasuje. Ale jest plus - umowa jest na rok i to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×