Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie toleruje obłudy u kobiet

Najpierw mnie nie chciala a teraz sie do mnie klei - skad ta obluda u dziewczyn?

Polecane posty

Gość nie toleruje obłudy u kobiet

Zaczne od tego ze od zawsze mi sie podobala. Starałem sie ją poderwać, umówić się z nią ale zawsze mi odmawiała. Chwilami wręcz szydziła ze mnie że jestem ciota :-o Przyznam że jestem normalnym spokojnym facetem, ale ją kręcili zawsze takie mięśniaki z kasą itd. No i jakoś tak sie stało że wpadła z takim z którym była dłuższy czas. On oczywiście ją zostawił i ona od jakiegoś czasu podwala sie do mnie i wręcz narzuca a jest zdziwiona że ja jej nie chce skoro wcześniej chciałem. Usłyszałem że jestem chamem i sam nie wiem czego chce :-o Jak można być tak obłudnym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abrakadabra19999777768543322
szuka naiwnego, który ją będzie w tym stanie finansował ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k.u.r.w.a. m.a.ć
jedna tak postąpiła wobec ciebie - i już czemu DZIEWCZYNY? czemu,czemu - bo jest wyrachowana i tyle! miała nadzieję,że skoro tak jej chciałeś to teraz przyjmiesz ją z dobrodziejstwem inwentarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mialem podobnie olej ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcześniej była w komfortowej sytuacji, że wzbudzała u Ciebie zainteresowanie, łechtało to jej ego. A teraz jak sobie odpuściłeś, to ona o to zainteresowanie \"walczy\" - nie dlatego, że je odwzajemnia, tylko żeby się lepiej poczuć. Jako ta pożądana itp. Lepiej mieć adoratora, niż go nie mieć, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauuula
Jasne ze powinienes sie nia zajac. Skoro kiedys chciales to teraz tym bardziej powinienes chciec skoro ona zdecydowala sie na ciebie. Nie mozesz byc takim egoista i skoro kiedys jak byla bez dziecka ja chciales to teraz z dzieckiem powinienes tym bardziej jej pomoc i zaopiekowac sie nia. A najlepiej bylo by ozenic sie i zaadoptowac dziecko zebys mogl w pelni byc za nie odpowiedzialny. Proponowalabym rowniez nie ubiegac sie o alimenty bo to moze byc dla niej pomizajace, a ty napewno bedziesz w stanie utrzymac cala trojke. Badz mezczyzna i wez odpowiedzialnosc za kobiete za ktora latales jak nie byla w potrzebie a jak potrzebuje to nie mozesz sie wypiac. Jest lub bedzie nowy czlowiek ktorym trzeba sie zajac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak mam racje
a jak ta kobieta ma na imie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym takiej powiedzial zeby spieprzala na bambus sie tam pozywic. miej swoja godnosc chlopie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu tacy sa ludzie? Znam podobny przypadek z tym z dziewczyna oszukala przyszlego meza mowiac mu ze to jego dziecko. Wyszukala podobnego wygladem. Wyobrazacie sobie? ale to jest tylko kreska na SKALI! Wyobrazcie sobie mamy skale, jedna jednostka, 10siec, 100 i takie opisane zachowanie to np. 100 jednostek na skali ale np. chec bycia z kims dlatego zeby nie byc samotnym to 5 jednostek, cecha ta sama, rozne natezenie, jedno potepiacie z drugim sie zgadzacie a to tylko prawdziwa natura kobiet sie ujawnia, przede wszystkim milosc wlasna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oni to w ogole oboje sa niezli jezeli to jest prawda :P ja bym na jego miejscu teraz bral kase za spotykanie sie z nia :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×