Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

GRUBA KASIA

głodówka 30 dniowa..o ile dam rade

Polecane posty

dziś 1 dzień głodówki narazie zapowiada się że dotrwam do końca dnia narazie wypiłam 1 szklanke wody super ) waga;88kg masakra ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dotrwasz. Jak byś naprawdę chciała to byś powiedziała \"dam radę i koniec!\" a Ty już pierwszego dnia mówisz \"jak dotrwam\"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głodówkaaaaaaaaaaaaaaa
życzę Tobie jak najlepiej :) ciężko będzie ,tym bardziej jak się ma rozepchany żołądek :( Mój dziś jest 1 dzień i wypiłam już mnóstwo szklanek wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głodówkaaaaaaaaaaaaaaa
lat 25 waga 75 kg ja na pewno nie wytrzymam 30 dni :) Byłaś już kiedyś na głodówce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam już na głodówce 30 dniowej i schudłam 20 kg ..ale było to 4 lata temu wtedy wazyłam 73 i schudłam do 53kg... A teraz moja waga wynosi 88kg wiem ze bedzie ciezko ale trzymam sie swojego postanowienia głodówka 30 dni ;)zobaczymy ile schudne ;) najlepiej jak najwięcej ogólnie moja wymarzona waga to 62 kg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głodówkaaaaaaaaaaaaaaa
Kasia-o rany ale jesteś zdesperowana :D Ale to idzie na Twoją korzyść :) Pijesz tylko wodę czy pozwalasz sobie na małe oszustwo w postaci herbaty,kawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narazie pije samą wode ale jak mnie naprawde głod dosięgnie to zrobie sobie kawe inke oczywiście bez mleczka bo za duzio kalorii ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jezuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!! Podziwiam Cie.......oby Ci sie udalo....!!!!!!!!!! Ja tyle razy probowalam ale zawsze predzej czy pozniej poleglam i tyle co schudlam to przytylam + jakies 2 kg..... Moja wina nie umialalam sie opanowac..... :-0 Ale wierze w Ciebie!!!!!! bede tu qkac i cie wspierac!!! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje takie posty jak twój bardzo mni mobilizuja ;) o pierwsze burczenie ww brzuszku ale jesc nawet mi sie niechce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu, a jak dalas rade 4 lata temu przez 30 dni sie glodzic? Ja tez jestem gruba. 25 lat, 168cm, 70kg. :( Chodze do fitness clubu od kilku dni, ale i tak mam napady obzarstwa. Dzis kupilam 1 brzoskwinie, 3 nektarynki, 1 gruszke, truskawki, umylam i pokroilam w paseczki i do plastikowanego polmiska. Duzo tego wyszlo. I w 10 minut juz ponad polowe zjadlam. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA to zrobiłam tak popatrzyłam w lustro na swojąsylwetke i niewygląda to za dobrze poprostu musisz mieć silną wolle musisz tego chcieć naprwde to wtedy schudniesz ...ja 4 lata temu jak mi wpychali jedznie do gęby powiedziałam sobie stop to jest niezdrowe niedobre bleble i udało sie ...teraz też się uda... kochana jesli niemozesz opanowac sie z jedzeniem to chociaz odrzuc słodkie i tłuste przejdz na sałatki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( Stram sie jak moge. Wczoraj wszystkie slodycze, jakie mialam w domu dla siebie wyrzucilam do kosza na smieci. A syn mial w lodowce mleko w tubce, bo on lubi. Wypilam je. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubaskaaa18
Czesc mam na imie Paula i mam 18 lat waze 78 przy 158!!!!!!!!!!! nie wiem nawet kiedy mi sie az tylke uzbierało tego sadliska:( plakac mi sie chce strasznie ze doprowadzialam sie do tego stanu! czy od jutra moge byc z wami na tej diecie???:) dzis juz jadlam;/ ile wy wazycie przy jakim wzroscie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiriririri
heja;) ja dzis drugi dzien głodówki:) tylko było jedno małe odstepstwo... musiałam zjesc dwie łyzecxki serkka wiejskiego , bo mi sie niedobrze zrobiło:( a to pewnie dlatego ze łykam bardzo duzo tabletek:P ogólnie estem chora, ale jeszcze jakies na włosy, zeby mi nie wypadły :P i odchudzajace( dajace poczucie sytosci) dziewczeta nie wiem czy byłabym w stanie wytrzymac az 30 dni:P ja planuje tak 14, z tym ze jak mi sie zrobi słabo bardzo to jabłko zjem lub np ten sereK:"P ogólnie czuje sie nawet niezle:) i cwicze codzinnie godzinke ( zawsze tak samo bo mam na kasecie taki trening). dzis mi było bardzo ciezko, bo chyba zwyczajnie zaczynam pozbywac sie sił. ale ogólnie czuje sie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do mayor of london: -To niechodzi o to żeby wyrzucać słodycze do kosza...musisz się jakoś powstrzymać od jedzenia słodyczy wiem ze jest ci trudno ...postanów sobie coś a wkońcu ci się uda Do grubaskaaa 18 czesc paulo fajnie ze do nas dołączysz..jak zacznie głodować to staraj się powstrzymać od jedzenia na początek pij herbatki i duzo wody ..tylko pamietaj ze po głodówce niemozesz wrocic znów do niezdrowego jedzenia bo bedziesz miała efekt jojo Ja mam 172cm i 88kg do tiriririri jestes juz 2 dzien na głodzie powiem ci tak kochana jak jestes chora i bierzesz tabletki tio niepowinnaś prowadzić głodówki bo zasłabniesz i co wtedy a jedzenie tabletek na pusty żoładek to jest niedobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiriririri
no niby tak ale kiedys musiałam zaczac:P Kasienka ile masz lat?( jesli mozna wiedziec:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiriririri
ja mam 18 lat, 68 kg i 170 cm. ogólnie odchudzam sie ze wzgledu na to ze chciałabym ładnie wygladac na studniówce no i na sylwestrze:) i wiesz moja waga wydaje sie byc prawidłowa, lecz niestety jestem strasznie niproporcjonalna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tojaaaaaaa
głodówka to mamy jednakowa wage tylko tyle ze ja to zrzuce w ciagu 6 miesiecy do 50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tojaaaaaaa
jak zrzucisz tak naraz to przybedzie ci podwójnie a tak kilo na tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tojaaaaaaa
ja jem tylko obiady zero słodyczy i chleba i to działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiriririri--a ile chcesz tak naprawde schudnąć bo ja by ci proponowała do 56-58 kg przy wzroście 168cm wtedy powinnaś być proporcionalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiriririri
no ja własnie tak sobie marze o 55:) jakbym zobaczyła takie dwie piątki na wadze to bym skakała z radosci...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiriririri
dziekuje, a za Ciebie tym bardziej trzymam, bo TY planujesz troszke wiecej dni... a nawet nie troszke:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×