Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

GRUBA KASIA

głodówka 30 dniowa..o ile dam rade

Polecane posty

narazie jest dobrze przez cały dzień pije wode niegazowaną i jakoś się trzymam zobaczymy jutro co z tego będzie... Ale mam siłe na dziś i kolejne jutro żeby oczyścić się z tych wszystkich złych nawyków a przy okazji odchudzić ;) Możemy się wspierać co dzień ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boze brakuje mi slow po prostu
niczego sie nie nauczylas glupia dziewucho?!?! przytylas z 53 do 88 KG! domyslam sie jak wygalasz...do tego skora i rozstpey zwariowalas nie nauczylas sie ze dzieki wspanielej glodowce przytylas kolejne 15 kg od wagi wyjsciowej(73)??? napaarwde brak slow na taki idiotyzm zycze zebys po tej glodowce przytyla do 100. mzoe wtedy zmadrzejesz to nie ejst hop 30 dni bez zarcia i juz waze 60 kg do konca zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do boze brakuje mi słow... sam lub sama jesteś ..urwa głupi|a niewież w jakim czasie i dlaczego tyle przytyłam więc mnie nieobrażaj a swoje idiotyzmy schowaj w kieszeń porażka haaaaahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boze brakuje mi slow po prostu
hehe tak jasne pwoeidz ze masz chora tarczyce i dlatego tyle przytylas hehe wtedy glodowka jest na bank wskazana! pzoa tym ciekawa jestem ile przetrwa ten topic...dzien tydzien? potem autorki nagle sie ulatniaja dziwnym trafem a na kurwe przynajmniej sie nadaje nie to co Ty pasztecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głodówkaaaaaaaaaaaaaaa
boze brakuje mi slow po prostu ------ I co ulżyło Tobie?! Co Ciebie obchodzi ile kto waży i jak chce schudnąć?! Zajmij się swoim życiem a dziewczynie daj żyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiriririri
spoko postaram sie pisac codziennie:) nie przejmuj sie jakimis uwagami, bo to nie od dzis wiadomo, ze zdania co do głodówek sa podzielone.... a tym, którym brakuje kultury w wyrazaniu włąsnej opinii nie warto poswiecac nawet chwili;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na dzisiaj kończe siedzenie na topiku...;) musze zrobić mojemu mężusiowi obiadek jutro z rana napisze i dam znać jak się trzymam głodóweczki mo to papappapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tym razem będzie 20 kg w dół
i 40 kg do góry. i tak w kółko. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubasiu Kasiu
proponuję jeszcze wiecej zdrobnionek używać w twoich tekścikach.😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to co jest nie tak
hej dziewczyny załamałam się totalnie dzis zobaczy łam zdjecia z wesela okropnosc jak ja strasznie wygladałam , rozbeczałam aż sie od jutra głoduje kurde załamka totalna :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to co jest nie tak
ja nie zamieżam głodowac 30 dni , tylko 7 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiriririri
grubasiu Kasiu-->ale problem masz z tymi zdrobnieniami;] jak zwykle jakies pieprzenie trzy po trzy musi sie znalezc- norma:P to co jest nie tak--> kochana pamietaj tylko, ze zeby sie udało trzeba odnalezc przyjemnosc w głodowaniu:) fajnie ze do nas sie dołaczasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drugi dzień i nieczuje głodu kurcze ale świetnie się czuje;) zero burczenia w brzuszku ;P a wy jak sie trzymacie nagłodzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głodówkaaaaaaaaaaaaaaa
🖐️ Dziś mój 2 dzień i padam :( Ale zrobie wszystko by dać rade 7 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i jak tam
już po zmasowanym ataku na lodówkę? co tam wszamałyście? smakowało? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheheeh to co
hehehe to co GRUBA KASIU dzis 9 dzien głodóweczki?buhehehehehehhehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Grubej kaski
kasiu,czytalam wczesniej Twoje wypowiedzi na innych topikach zwiazane z dieta i moge zdecydowanie stwierdzic,iz nie radzisz sobie z dietami.Jestes slaba i obawiam sie,ze nigdy nie schudniesz. Na przelomie czerwiec / lipiec przeprowadzilam 34 dniowa glodowke.Czulam sie swietnieZrzucilam ok.19 kg z czego 4 wrocily.Nadal licze kalorie i uwazam na tluste posilki oraz slodycze.Wykluczylam ziemniaki ( juz od lat),pieczywo,makaron tylko ciemny,ryz jesli juz to nie bialy i ZERO SLODYCZYYY!!!!! (DOPUSZCZALNA GORZKA CZEKOLADA W MALYCH ILOSCIACH). Kasiu,zycze powodzenia i wytrwalosci.Wez sie za siebie a kiedy dojdziesz do upragnionego celu, bedziesz sie czula najszczesliwsza kobieta na swiecie. Pamietaj-badz wytrwala!!!! PS.po 34 dniowej glodowce stracilam barrrdzzzoooo duzo ilosc wlosow.Uwazajcie dziewczyny,szczegolnie te ,ktore maja problemy z wlosami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia znikła, albo ją głodówka wykończyła, albo poszła coś wszamać :D Ktoś dużo wcześniej, fakt niezbyt kulturalnie określił zachowanie Kasi za głupie, ale z prawdą się nie minął, tylko ujął ją w mało sympatyczne słowa. Jak po tym ja się nabrało o 15kg więcej po ostatniej głodówce, można zaczynać kolejną?? Dla mnie to też głupota. Nie rozsądniej by było po prostu powoli ograniczyć jedzenie i zacząć ćwiczyć?? Ale jak mówią głupota ludzka nie zna granic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulahahaha
30 dni bez zarcia czy wy jestescie tu noramalne , proponuje 30 dni u psychologa a potem dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głodówka 30 dniowa nie jest dobrym pomysłem, można sobie np robić jedno dniowe głodówki, ale nie 30!!! jeżeli chcesz zrzucić swoją wage powinnaś odchudzać się w mniej brutalny sposób, np zwykły chleb zastąpić lekkim pieczywem wasa, na kolacje jeść tylko lekki jogurt albo wogóle jej nie jeść i przede wszystkim uprawiać jakieś sporty. drobne regularne ćwiczenia naprawdę dużo dają, a przez taką głodówkę to można wpaść w anoreksję. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani A.
Panterro Gruba Kasia w anoreksje na pewno nie wpadnie skoro i tak tyje a po glodowce zamiast nie jesc rzuca sie na zarcie wiec to akurat jej nie grozi mnie tylko przeraza jej glupota. chcoiaz pewnie i tak nic nie wyszlo i tak jak sie wiekszosc spodwiewała gruba kasia zniknela w lodówce placzac sie i uzalajac ze jest slaba. a nie ejst slaba tylko zwyczajnie niemądra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popierammmmmm
ja tez zaczynam głodówke 30 dniowa od jutra Mój cel to zejsc z 75 do 60 Napewno sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pooooola
mam pytanie w jaki spposób powstrzymujesz (powstrzymywałaś ) sie od jedzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem na pierwszym dniu głodówki i się czuje tak sobie ale wytrwam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość987
poooola glod znika po 2 /3 dniu i juz go nie czujesz. Sama stosuje glodowki..no nie tak dlugie:-) Nie dam rady. Nikt tu nie napisal, ze po 10 dniachna samej wodzie (|to wazne by nie na pseudo glodowce tlko naprawde sama woda) nastepuje cos jak skasowanie nawykow i smakow. Ja mam tak ze nagle nie slodka herbata smakuje, porcja dziecinna wystarczyby sie najesc, sol moze nie istniec. Oczywiscie przy madrym wyjsciu a nie czekac 10 dni a potem zjesc caly swiat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
twoja waga i historia tylko pokazuje, że po porzedniej głodówce wróciło jojo. schudłaś 20 a przytyłaś 30. niczego cię to nie nauczyło? wypiłaś szklankę wody - łał. ile to kalorii? dobre :) przecież po 4 dniach bez wody człowiek umiera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość987
penny jak bedziesz siechciala nastepnym razem madrzyc to popatrz na daty ...grubej kaski to tu juz jakies 6 lat nie ma:-):-):-) Po co osadzasz jak masz tylko szczatki informacji..poprawia Ci to nastroj? Napisz cos konstruktywnego a nie marnujesz ludziom czas :-) Potrafisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny uważajcie na głodówki ja przytylam do 60 kg i tez raz zdecydowałam się na głodówkę dodatkowo ćwiczyłam aż ważyłam 43kg zaszłam w ciążę i po porodzie tak samo nie będę jeść gdy moja córeczka miała niecałe 3 miesiące ja ważyłam 47 kg. Dzisiaj moja milenka ma prawie 6 miesięcy a ja się lecze na wrzody i zwijam sie z bolu przez własną głupotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodatkowo nic mi nie przyjmuje nawet wody. Dodam ze nie miałam efektu jojo i czuje się osłabiona wszystko mnie boli a o zjedzeniu obiadu mogę zapomnieć bo wiąże się to z ogromnym bólem brzucha wystarczy ze cos złapie i zjem to umieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×