Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie nie nieeee

nigdy nie bede miec faceta........

Polecane posty

Gość nie nie nieeee

Bo nie chce...Bo nie moge...Bo mam halluksy i moje stopy sa okropne.. Nie moge sama na nie patrzec, a co dopiero jesli ktos mialby na nie patrzec:(:( nienawidze ich, sa moim utrapieniem, przez nie musze sobie odmawiac tylu rzeczy... Nie znioslabym tego ze musze sie krepowac przez nie przy moim facecie, nie moglabym sie normalnie przy nim zachowywac kiedy bylibysmy sam na sam... A seks?! Moge zapomniec... Nie przezylabym tego wstydu... Zostane wiec sama juz na zawsze, bo tylko wtedy bede mogla zyc spokojnie, nie muszac sie krepowac... I nie mowcie ze przeginam, albo ze jestem wariatka. Gdybyscie zobaczyli moje stopy, to byscie zrozumieli.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pulpecink
co to sa hallkusy? ja ma bardzo brzydkiego palca u nogi. a meza znalazlam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzeczywiście sierota
Ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nie nieeee
taa...... I myslisz ze dzieki nim pozbede sie wstydu?? Wstydu pozbylabym sie tylko wtedy gdyby te okropne halluksy zniknely...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzeczywiście sierota
Przecież to się leczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nie nieeee
a po co Ci moj wiek? ale ok - 22. co do foty- chyba zartujesz.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nie nieeee
juz leczylam, i to nawet operacyjnie... I niestety jest jeszcze gorzej niz bylo.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a chodzisz na jakies zabiegi np. ultradzwieki, krioterapie czy coś, zmienic obuwie ... ja wiem ze to od razu nie zniknie, nie jestem pewna ale wydaje mi sie że sklonność do halluksów moze być dziedziczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nie nieeee
a ja wiem duuuuzo na ten temat, bo w koncu z tym zyje. I nie zawsze jest dziedziczna - u mnie nie jest.... Zabiegi nic nie dadza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qrereqwr
No ja nie mogę... Inwalidzi mają partnerów, osoby zniekształcone od urodzenia... Nawet te dziewczyny zrośnięte głowami i posiadające wspólne organy znalazły adoratorów a ty sobie wkręcasz taką bzdurę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo to efekty ci nie przyjda po kilku tygodniach, tego sie ot tak nie przestawi. dlugo już sie z tym męczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nie nieeee
mam plaskostopie poprzeczne i od tego halluksy... Ale niewazne od czego mam. Wazne ze zatruwaja mi zycie od kiedy pamietam... I nie bede miec faceta, nie zwiaze sie z nikim, bo nie przezylabym takiego wstydu... wole byc sama i miec spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erqerqewr
Wiem! Znajdź sobie faceta a jak przyjdzie pora na intymność powiedz mu że masz fetysz: możesz się kochać wyłącznie w kostiumie Małej Syrenki i załóż ogon żeby nie widać było stóp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nie nieeee
wkladki - najgorsze gowno jakie znam, jesli chodzi o halluksy.. Mi zamiast pomoc, zniszczyly stopy... Cholerni lekarze Zdaje sobie sprawe z tego, ze sa gorsze przypadlosci i ze teoretycznie nie mam sie czym przejmowac. I na waszym miejscu tez bym tak myslala. Ale ja z tym zyje, i nic nie poradze na to, ze tak mi to przeszkadza w zyciu... Jak kazdemu jego COS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggggggf
nie wydaje mi się żeby to był wielki problem,mam koleżankę która ma wadę postawy i ogromną bliznę po operacji kręgosłupa-ale naprawde wielką i szpecącą-przez całe plecy-i jakoś faceta ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nie mowcie ze przeginam, albo ze jestem wariatka. Gdybyscie zobaczyli moje stopy, to byscie zrozumieli..... stopy to pol biedy....dobrze ze nie masz problemów z jama ustna:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nie nieeee
erq, super zabawne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nie nieeee
ggggf, wierz mi wolalabym miec ta blizne. Blizne zawsze zakryjesz bluzka, a stop np latem nie mozesz pokazac w sandalach....Albo w skarpetkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nie nieeee
mecze sie z tym od 10 roku zycia mozna powiedziec...I bede sie meczyc juz zawsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie, każdy ma jakieś przypadłości ale radzić sobie trzeba :D (ja bym się z tobą zamieniła na niedoskonałości, autorko tematu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nie nieeee
wierz mi ze nie zamienilabys sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggggggf
nie wiem czy bys wolała-operacja była po to żeby wyprostować kręgosłup bo wada była bardzo duża-ale nie został on wyprostowany do końca-wobec tego koleżanka ma krzywe plecy(co prawda mniej krzywe niż przed operacją) i do tego bliznę przez całe plecy-gruba i wklęsłą-więc o założeniu bluzki na ramiączkach lub czegokolwiek obcisłego może zapomnieć:) a faceta ma-od kilku lat i jakos sie z nim bzyka-czyli si,e rozbiera:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nie nieeee
gdyby Twoje niedoskonalosci byly tak niedoskonale jak moje (moja), to bys wybrala samotnosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nie nieeee
widocznie ta blizna przeszkadza jej nie tak bardzo jak mi moje halluksy.. A blizna jest na plecach, czyli jej sie nie widzi, kiedy patrzy sie na twoja kolezanke. A stpy sie widzi zawsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam samotna bardzo długo. A potem stwierdziłam że to nie ma sensu. A z tobą i tak bym się zamieniła. :D Wiesz co, potrzebujesz pomocy psychologicznej, a może popatrzenia trochę na ludzi którzy są w gorszej sytuacji niż ty a mimo to kochają i są kochani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nie nieeee
nienawidze swoich stop. Nie dbam o nie, bo po co skoro i tak ich nigdy nie pokazuje. Od czasu do czasu tylko zrobie im jakis masaz albo wklepie balsam, dbam o skore. Ale im juz nic nie pomoze....Same w sobie sa ochydne i zadne zabiegi nic nie dadza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrzuciłm sobie w google rzeczywiście kiepsko to wyglada, niemniej odpowiednie obuwie powinno zaradzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×