Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie śmiać sie proszę

Kiedy seks?

Polecane posty

Gość nie śmiać sie proszę

Spotykam się od niedawna z facetem i zastanawiam się, kiedy najlepiej byłoby się kochać, żeby on nie pomyślał sobie, że jestem łatwa i żeby nadal chciał sie ze mną spotykać i myślał po mnie poważnie. Jak uważacie? Po którym spotkaniu powinno to nastapic, może sa jakies konieczne rzeczy poptrzedzające?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też złotowłosa
w Twoim przypadku... to pewnie za jakieś 2 lata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość passive aggressive
"Po którym spotkaniu powinno to nastapic, może sa jakies konieczne rzeczy poptrzedzające?" a wiec: niesmiale pocalunki, smielsze pocalunki, smielsze pocalunki + jego raczki, smielsze pocalunki + twoje raczki + jego raczki, petting (tylko jezeli bedziesz sie stawiac), konsumpcja. biorac pod uwage, ze kazdy krok zajmie wam 1-2 randki, mozesz sobie dokladnie wyliczyc kiedy to sie stanie, zakladam, ze na kazdym spotkanie bedziecie "cos" robic a nie np. grac w karty, co tez czasem sie zdarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie śmiać sie proszę
Dlaczego za 2 lata? passive aggressive To juz wszystko bylo... Sugerujesz więc, że nastepne spotkanie będzie dobra okazją? No to super:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie śmiać sie proszę
Najwyżej będzie na Was:P Dzięki za odwew:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko nie zganiaj na mnie:O bo ja w tej dyskusji nie uczestnicze... ps.sama powinnas wiedziec kiedy....a nie pytac sie:O o wyznaczniki i przyjete normy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złośliwa w.....
Jak facet bedzie chciał powiedzieć ze jesteś łatwa to to zrobi bez względu na to kiedy...... to zrobicie. Wiec pytanie kiedy jest bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie śmiać sie proszę
Wiem, że chcę. To podstawa. Ale liznąć troche użytecznej teorii chyba nie zaszkodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złośliwa w.....
Nie wolisz lizać coś innego tylko teorię>:P:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie śmiać sie proszę
A, zamierzam. Ale przed a nie po:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złośliwa w.....
a wiesz kiedy lizać? na pierwszej randce trzymanie sie za rączki' na drugiej pocałunek na trzeciej...no może by c :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak już mam
Mysmy sie kochali pierwszy raz po 4,5 roku bycia razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złośliwa w.....
4,5 roku:O jestem kosmitką😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie śmiać sie proszę
Fajnie w sumie po takim czasie... Ja bym tyle wolala nie czekac, zeby mi chec (a jemu tym bardziej) nie opadła:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złośliwa w.....
To Ty jestes od tego by nie opadło:O jak Ty mało wiesz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złośliwa w.....
Prawiczek 30 po rozwodzie?czy Ty coś sugerujesz?:P:P:P ja tylko raz sie kochałam z mężem było ciemno i zimno ,i od tego mam chorobę sierocą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie śmiać sie proszę
No właśnie wypada na szóstej... Ale czy wypada, żeby tak wypadało? Kostka jakoś podejrzanie milczy... Ale serio pytam, nie chcę czegos schrzanić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złośliwa w.....
kostka zawsze prawde Ci powie:classic_cool:wiec na 6 idz z NIm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idź na żywioł... wszelkie programowanie namietności jest sztuczne jak gumowa lala:p Daj sie ponieśc. Zaprogramowac trzeba tylko antykoncepcję:) reszta.... chęci, nastrój i to coś, co nie pozwala już dłużej czekać:) Jedni nazywają to roztapianiem się, inni zespołem bolącego brzucha, a ci z erotycznego niepohamowaną żądzą..:p Idź na całość. Co się może stać? [albo co może nie stać]:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawiczku... tobie nie wolno. Patrz punkt siódmy, podpunkt trzeci, ustęp czwarty, podpunkt 3c: "Kobieta jest najwyższą formą uwielbienia dla Prawiczka. Jest ezoteryczna i subtelna jak nieznośna lekkość bytu... Nie wolno bezcześic jej bez potyrzeby. W razie potrzeby - uszczypnij się w pośladek. Na pewno przejdzie."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie śmiać sie proszę
Stać będzie. Juz moja w tym głowa (i inne części ciała:P) To mi pomogliście, ale się cieszę na jutro:P Oby tylko efekt nie był przeciwny do pożądanego, bo myślę o nim poważnie, póki co, z wzajemnością...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie śmiać sie proszę
No. Ptak trzymany długo w klatce może sobie nie poradzić na wolności... Za wysoko to on nie poleci, oj nie:P Oby tylko nie spadł i skrzydełek nie połamał przy pierwszej próbie wzniesienia sie pod niebo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie sypiam z komiczne
min. po 10 spotkaniu; wczesniej nie mozna jesli dba sie o reputacje wieci ze faceci i wymieniaja sie informacjami. taka ktora za szybko pojdzie do lozka (moze nawet na pierwszej randce) jest rekomendowana kolegom jako latwa zastawialyscie sie skod puszczalskie maja takie powodzenie..wlasnie stad ze w meskim gronie sa znane z latwego popuszzcania kroku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madlennnn
swoją drogą bardzo głupie to pytanie. Sama powinnas to widziec kiedy poczujesz ze to ten facet ze go kochasz a on Ciebie, kiedy bdziesz czula ze nie zrani Cie a nie potem głupie idotki są w ciaży a tak naprawde dobrze nie znaja oojca dziecka amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawiczku, własne wymagania to święte prawo każdego. Nikt ci nie odbiera marzeń, planów ani nie prostuje swiatopoglądu naginając go do własnego. Rób jak uważasz. A w przyszłości uważaj jak robisz:p Autorka się cieszy na jutro:) My też, my też:) Czekamy na słowa zachwytu "po" (mam nadzieję...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złośliwa w.....
Nie sypiam z Komiczne--nie zgadzam sie z tym:)prawdziwy mężczyzna nigdy nie chwali sie przed kumplami kiedy i jak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×