Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Złotka_

Kocham męża ale nie mogę...

Polecane posty

Gość Złotka_

Miesiąc temu wzielismy slub. kocham go nad wszystko :) wszystko bym dla niego zrobila, nigdy sie na mnie nie zawiodl wiem to napewno ale jest jeden problem.. ja niechce seksu, jakbym nie musiala sie z nim kochac. tzn jak sie kocham to nic nie czuje.. chyba nie jestem rozbudzona seksualnie albo niewiem?? zimna raczej nie, bo chcialabym bardzo ale to nie odemnie zalezy. po prostu bardzo czesto nic nie czuje. :( jest na to jakas rada :( ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dlaczego tak jest? - nie jest taki w łóżku, jakbys chciała, nie robi czegoś, czego Ty pragniesz, coś Ci się nie podoba??? Jest jakas przyczyna, która tkwi w nim???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a przed slubem jak bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Złotka_
niewiem,wydaje mi sie ze z nim jest ok, a ja nie czuje nic podczas kochania. to chyba ze mna jest problem. ZERO CZUCIA CZASEM. :( i tak sobie mysle moglabym i 2 tygodnie bez seksu, czasem jest fajnie np po tych 2 tygodniach ale na ogol nic nie czuje zadnych doznan. niewiem gdzie jest przyczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powinnas z nim porozmawiac, moze on poprostu nie wie co lubisz to sie zdarza, zafundujcie sobie romantyczna kolacje wspolna kapiel, jest wiele sposobow na pobudzenie przed samym aktem seksualnym nie wierze ze osoba ktora kocha druga nie ma porzyjemnosci z bliskosci tej ukochanej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Złotka_
robi wszystko co tylko zapragne. ponadto bardzo cierpie na PMS i moze to ma jakis wpływ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoolek
co znaczy nic nie czujesz , odbieram to tak , ze jak on ma fiutka w tobie to ty nie wiesz , ze go tam masz i nie odczówasz z racji tego zadnej przyjemnosci , ...a gdy piesci twa łechtaczke - też nic nie czujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Złotka_
pieszczoty czuje bardzo mocno, ale jak juz jest we mnie to kompletnie nic nie czuje on sie rusza a ja nic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Złotka_
tak jakby go tam nie bylo. niewiem co to moze byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynka rocznik 1971
nigdy z zadnym innym tego nie czułas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Złotka_
maz jest moim pierwszym i ja dla niego tez. moze dlatego nie mamy doswiadczenia? nie ejstem rozbudzona, ja sobie tak tlumacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dużo kobiet przeżywa orgazm czy odczuwa przyjemność tylko podczas pieszczenia łechtaczki w ogóle nie odczuwając przyjemności z pełnego stosunku. To całkiem normalne. Trudno o tym rozmawiać zwłaszcza że nie chce się zranić uczuć drugiej osoby. Na pewno z czasem się dotrzecie i będziecie oboje odczuwać przyjemność z sexu. Postaraj się go w czasie zbliżeń naprowadzić. Co ma robić i jak. Nie mów co robi źle tylko jak jest cudownie gdy robi to i to... Zapytaj go w intymnej chwili co by chciał żebyś ty robiła jemu i w zamian powiedz co on ma robić tobie. Udany sex to naprawdę ważna sprawa w związku nie ma co mówić że jest inaczej. W innym przypadku zaczniesz zbliżeń coraz bardziej unikać a on pomyśli że go nie kochasz albo masz innego. Po co Wam nieporozumienia. I nie słuchaj że z innymi może być lepiej. Jak się nauczycie nawzajem dawać przyjemność w sexie, będziecie siebie słuchać, realizować swoje pragnienia, to będzie ok. Nie wiem na jakim etapie jesteście np. czy uprawiacie miłość oralną. Może właśnie taka forma by Wam a szczególnie Tobie odpowiadała. Trzeba wszystkiego próbować. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleb
A próbowałaś pieścić się podczas stosunku? Albo nakłaniać partnera żeby to robił? Możesz też spróbować, pozycji w której łechtaczka przylega do partnera, wtedy jest cały czas drażniona. Jest jeszcze jedna genialna pozycja... ale nie będę jej publicznie zdradzać chyba;P Nie wszystkie możemy osiągnąć orgazm pochwowy... jakoś trzeba sobie z tym radzić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleb zdradź
też jestem zainteresowana :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spróbujcie na łyżeczki
czyli leżycie na boku, partner za tobą, wchodzi w Ciebie od tyłu może musicie wypróbowac różne pozycje, bo każda kobieta ma wrażliwe inne części pochwy.... ja np przy misjonarskiej czyli pozycji klasycznej nie czuję nic, to samo na jeźdźca, a we wszystkich pozycjach od tyłu po prostu osiągam mega orgazmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Złotka_
no tak od tylu i bokiem tak z 2% czuje a tak to kompletne zero. a pieszczopty przerozne czuje maxi. a orgazm mam przez piersi i lechtaczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To czym się martwisz. Ciesz się z tego że w ogóle masz orgazmy. Nie każdej to pisane. Uznaj to za normalne i eksperymentuj dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Złotka_
martwie bo nie lubie seksu jak on wpycha tak...raz to mi sie slabo zrobilo wole pieszczoty a i to nie zawsze czuje tylko czasem jak jestem podniecona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh.... po ślubie się za seks zabierają... to teraz będą mieli przeprawę :P Właśnie, ciesz się że w ogóle masz orgzam. A pochwowy - średnio po 2 latach współżycia podobno występuje. Możesz sobie ćwiczyć mięśnie kegla (w googlach poszukaj), wtedy powinnaś więcej czuć. Dlaczego Ci się słabo robi? Czy Wy na sucho to robicie? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domino dancing
rece opadaja..mezatka i taka pusta:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj oj ojjoj
ja mysle,ze powinniscie na razie nie uprawiac sexu.... do momentu az najdzie cie ochota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Złotka_
kupilam durex play ale i tak mam niesmak jak wchodzi mimo zxe jest slisko. po prostu w srodku jest nieprzyjemnie raz naprawde mi sie slabo zrobilo, niewiem dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Złotka_
w dodatku mam nadżerke, co to dokladnie jest ? lekarz powiedza\ail ze pasuje ja wypalic wymrozic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wylecz nadżerkę
może dlatego nie masz ochoty na seks ja tak miałam, zdarzały się bóle, krwawienia po stosunku....potem się bałam że znowu coś się stanie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×