Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nieprzeczytana książka

Kobieta to stworzenie które w miłości

Polecane posty

Gość nieprzeczytana książka

lubi cierpieć, lubi niepewność, ciche dni, zrywania i powroty...jest wtedy o czym żalić się koleżanką, jest powód by słuchać dołujących piosenek i oglądanie bzdetnych komedii romantycznych....one po prostu nie lubią spokojnie, za mało emocji, wrażeń itd Dlatego dranie mają kobiet jak rękawiczki a nieśmiali i spokojni są wiecznie sami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość in your room
koleżanką? Koleś, Twoja nieprzeczytana książka to chyba słownik:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eefwef
hahahahaha! in your room, trafnie podsumowałaś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10.10.2008] 13:11 nieprzeczytana książka No i kolego taki jest świat;)Pamietaj jednak,że to co napisałeś jest fikcją jeżeli kobieta nie pokocha faceta..wtedy możesz byc draniem,chamem itd, ale i tak nic nie wskórasz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ke? "koleżankĄ"?? nie wiem, jakie ksiazki czytales, ale siakies takies z "blendami". a co do reszty, to wszystkie opisywane przez ciebie stany emocjonalne maja jedynie cos wspolnego z miloscia - WLASNA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poznaniak85
a dla mnie to dziwne bo firefox nie widzi tego jako blędu ...więc jak z tym słowem jest ?...by nie robić oftopu autor ma racje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość in your room
Poznaniaku, chyba jesteś autorem, bo gadasz jak on:O A co do frajerfoksa i błędu, to istnieją dwa słowa: koleżankom i koleżanką. Tylko są to zupełnie różne słowna, ale z kim ja w ogóle rozmawiam... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieprzeczytana książka
wali mnie ortografia, skończyłem polibudę więc ona mi zwisa i powiewa, za to co napisałem to obserwacje normalnego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość in your room
Normalnego? Sfrustrowańca chciałes napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OT. firefox nie widzi bledu - przeciez istnieje slowo \"kolezanka\". a autorowi nawet nie chce sie zajrzec do tej \"nieprzeczytanej ksiazki\", zeby sprawdzic, jaka jej poprawna pisownia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poznaniak85
nie znam się mam dysortografię ( teraz możecie po mnie poejchać) :P a powiedz mi w czym on nie ma racji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poznaniak85
po to stworzyli firefoxa i worda by nie musieć zaglądać do słownika, dla mnie szkoda czasu :), a że czasami jakiś błąd się wkradnie ? no i co z tego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10.10.2008] 13:19 in your room A jaki to ma związek ze sfrustrowańcem?Przecież chłopaczyna piszę najprawdziwszą prawdę...Większość kobiet była,jest i będzie trwała w podobnych związkach...Więc o co tak dokladnie ci chodzi? Problem sfrustrowańca pojawia się wtedy kiedy ktos wypisuje same epitety pod kierunkiem kobiet, a tu czegos takiego nie było..;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle, ze to nie jest zwykly blad, kolego :classic_cool: a dysortografia mozna sie zaslonic - z tego najlatwiej jest korzystac. moze masz jeszcze dyskalkulie? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poznaniak85
nie mam :P na inżynierskim kierunku było by z tym trudno :P...co w dzisejszych czasach znaczy ortografia ? NIC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość in your room
Nie, nie pojedziemy, w dzisiejszych czasach większość ludzi ma dysmózgowie, to zupełnie normalne:) Ci dranie mają kobiet jak rękawiczki, i nie wiem czy zauważyłeś, ale dla nich liczy się ilość a nie jakość. Tak samo dla tych dziewczyn - imprezy, pieniądze, wrażenia, i owszem, niektóre kobiety lubią być poniewierane. Chyba ty też chciałbyś nieco "pozaliczać" takie laski , a jesteś nieśmiały i spokojny? Stąd twoja frustracja. A kobiety są różne , tak jak faceci - są lepsi i gorsi. To, że w swoim życiu trafiasz na beznadziejne laski, nie znaczy, że wszystkie takie są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poznaniak85
w dzisiejszych czasach większość ludzi ma dysmózgowie zgadzam się:) dlatego nie było lepszego pomysłu niż obowiązkowa matura z matematyki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×