Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość juz_ nie_durna_pipa

Nie badzcie durnymi pipami!!!

Polecane posty

14:22 gwiazdki No i ok, a czemu niby miała tego nie robić przez ostatnie lata? Nagle jej przyszła ochota na zakupy..Dała się zmanipulowac męzatka i teraz czerpie z Tego profity..Poza tym już widze jak na nią leciało aż tyle facetów, Gdyby była swiadoma swojej wartości to juz dawno Misiek poszedłbyw odstawkę.Ale nie ona wolała trwac przy kims, kto ją ograniczał..No i teraz się pastwi za swoje błędy rzucając hasła, o tym żebyście dziewczyny korzystały z życia itp...To ja przepraszam bardzo, ale to nie moja wina że związała sie z "Misiem"..W zyciu kazy wybór jest świadomy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olejzpierwszego
w zasadzie sama piszesz o nim negatywnie... moze mial dosc tego ze uwazasz go za misa na ktorego zadna nie leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oderdobe--> wiesz co dużo kobiet ma wpojoną ideę poświęcania się dla domu i rodziny, i dają po sobie skakać i prasują koszule po nocy nawet jak są pewne siebie bo z domu wyniosły że "tak to jest w związku". jak się odkryje że warto zadbać o siebie i jeszcze ma to miejsce w takiej sytuacji jak autorki to zachłyśnięcie się swoimi potrzebami wygląda dokładnie jak u autorki...niech się zachłystuje na zdrowie, może jej się od tego zachłyśnięcia w głowie lepiej ułoży i za jakiś czas będzie umiała stworzyć normalny związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz_ nie_durna_pipa
A coz to za kopanie lezacego, co? oderdobe do cie szczegolnie mowie! Jak chcesz to -po lekcjach na garazach wyjasnimy se to i owo. Ale nie kop lezacego na forum, bo nie uchodzi. Sorrry jestem po zbyt wielu piwach. Ale przynajmniej nie zaliczam pozy wierzby placzacej... :) Moze sie jeszcze odezwe, moze nie ,chooj z tym. Wazne ze moje przeslanie brzmi- ideal siegnal bruku. To ja zawsze bylam oceniana jako ta prowodyrka, potencjalna zdradzaczka i inne takie pomyje. Od lat nastoletnich slyszalam wciaz, ze charakter mamm po babci zywcem wziety (a babcia zaliczyla w swym zywocie pol Polski, wiec pewnie z czescia rodzenstwa gadam). Znaczy, ze ja koorwa jestem. I jaka to ironia losu.... Bosesch ty moj az se czaju naparze. Kuzwa to nie ja zdradzilam. To nie ja dalam dooopy. Nie ja bylam Ewa... nie ja skradlam niebo... Itd. itp. Ciezko sie po procentach pisze, ide jednak lulu. Moj misiu-rysiu zaczyna cos chwytac, dobre i to. Przynajmniej rozgarnietego misia mam. A misia na swinie nie zamienie (jak mi radzono w tym bezecnym topiku) bo on w gruncie rzeczy zly nie jest... tylko goopi... Za gloopote placi i bedzie placil- no ale co ja poradze nie moj zwis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×