Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

droga pod górę

Jeśłi całe życie spędzę w samotności....

Polecane posty

Gość regressssssss
nikt oprócz Ciebie, jęśli to jest samotność z wyboru to ok, ale jeśli czujesz się samotnie bo tak los chciał... to dołujące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sensie,że umrze z analizowania ?:-o Bezedury,to się tyczy każdego,kto jest sam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość regressssssss
o co Ci właściwie chodzi ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość regressssssss
a czego oczekujesz, przyznania racji, wsparcia, czy przekonywania, że się mylisz ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawałek rozmowy wyrwanej z kontekstu..Albo opowiesz co Ci leży na wątrobie-wtedymoże jakoś rozwiejemy Twoje świrki psychiczne.Innej opcji nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi mi o obojętność że się cżłowiekowi wydaje że coś znaczy . a to śmiech pusty.. bo nikogo to nie obchodzi, czy zdechniesz w samotności, czy się jeszcze kiedyś w zyciu bzykniesz, czy jeszcze ktoś cię pocałuje.. Kogo to obchodzi? nikogo. Więc co ja sie tak spinam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to już jest..
każdy cię ma w dupie, jesli jesteś ładna albo masz wpływy, znajpomości, bogata rodzinę, kasę to kręci się koło ciebie tłum który chce sie ogrzac przy blasku twej świetności ale jak jesteś brzydula, nie masz kasy ani wpływów to nawet jakbys skoczyła z okna to gówno to ludzi zaintereuje poza twoja najbliższa rodziną 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie na przykład obchodzi.Ale widzę,że Ty jesteś teraz na "nie".Czy w związku z tym cokolwiek do Ciebie przemówi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na przykład jestem sama,nie wierzę w miłość:-o,wszyscy to kłamcy,słucham poezji,noszę kalosze,jestem z tych biednych.Ubieram się w ciucholandach.I nikogo nie obchodzi mój los?Odpycham pomocną dłoń?Z tego analizowania mam siebie dość.I co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale przecież ludzie umierają w samotności. to sie przecież często zdarza. dlaczego ja bym miała być lepsza? dlaczego mi się wydaje że koniecznie jeszcze musze się w zyciu z kimś kochać z miłości..? gówno, przecież nie ma takiego przymusu. wcale nie musze. i nikt ze mną niemusi. na co ja czekam? czemu mi sie wydaje że mija kolejny rok , a ja jestem przez to bliżej szczęscia? przecież to głupota i naiwnośc. z każdy rokiem jestem blizej smierci, a nie szczęscia ani wyjścia z samotności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinnaja
a ja myślę, że autorka albo sama nie wie o co jej chodzi, albo się strasznie nudzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doskwierami samotnosc
a mozesz naswietlic problem? i skad masz w ogole tyle czasu na myslenie? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Kochana,tego to ja Ci nie powiem.Żyj a nie wegetuj .Nie analizuj tego,na co wpływu nie masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doskwierami samotnosc
ja rozumime samotnosc Cie meczy, ale skad to sie wzielo? pracujesz, nie pracujesz? bo zaleznie od kontekstu mozna podjac rozne decyzje.. jeden jest bardziej wrazliwy inny mniej... nalezy miec tez jakis program na zycie ja np. ciesze sie, gdy moge zasnac, powaga-bo bezsennosc odbierala mi sly do zycia a tak gdy moge zasnac to jzu jest powod do radosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakby w dordze do domu ktoś mnie dziś zadźgał sztyletem, to nikogo by to nie obeszło.. no, może tylko służby do sprzatnia, bo ciało by trzeba uprzątnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doskwierami samotnosc
kobieto, nie analizuj - ja sie na analizowaniu przejechalam, widac masz nature refleksyjna jak ja🖐️ poza tym sama stworz swoja wartosc w tym swiecie - dodaj otuchy komus, gdy masz mozliwosc i czas zobacz jak trudno komus czasem pomoc, ilu bezdomnych jest, le dzieci w domach dziecka 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinnaja
i przestań się użalać nad sobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×