Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość słowniczkowa

znalezc prace to jest chyba jakies mission imposible

Polecane posty

Gość Mar 30
Jdnak zostane bo i tak nie mam co robic moj partner wpadnie dopiero za pol godzinki to sie jeszcze zdaze przygotowac:D No dobra, miał być konkurs tyłeczków. Tylko jedna dziewczyna ma tu tyłek? Śmiało, nie wstydźcie się, wklejajcie zdjęcia swoich pupci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mar 30
jeszcze zapytam czy jest tu facet ktory sobie depiluje penisa i jadra.jesli tak to jak?pianka czy plastry?prosz eo rade bo golenie mnie juz drazni powoli a moj partner lubi je lizac i ssac jak sa gladziutkie. pozdrawiam i lece sie pomyc bo kupke robilem upss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaaaa
jesli dla was definicja ataku jest napisanie do kogos posta o tresci "mar wywyzszasz sie" to gratuluje znajomosci pojec :D nevermind. podszywacze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mar30
zabawne jest czytac jak jakies "nic" sie podszywa pode mnie bo samo nie jest w stanie napisac niczego sensownego.pewnie masz 16 lat i siedzisz z grupka kolegow przy piwie i masz ubaw .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mar30
w sumie to brnijcie na złamanie karku w tym topiku . celowo nie zaczernie nicka. miejcie ta marna podniete i z niego korzystajcie. do taaaa---- wysiadam z tego topiku . zycze miłego dnia. PAPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie nie macie co z czasem robic? taaa , a ty co sie tak w sumie ludzi czepiasz , ty idealna jestes? Mar30 zmien se nicka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Banda Kretynów
wypocznijcie lepiej przed poniedziłkiem jutro do pracy a jak tu mózg zlasujecie to jutro wydajność będzie równa minus 10. Opóście ten Topki tutaj jest dzieciarnia Mar 30 przyłaczam się zmień nika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasienkab, jestem tu nowy , tak jest zawsze? pyskówka i obrazanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mar30
kasienkab------- mnie nie tak łatwo wywalic z forum. banda------ zmieniam nicka , ale swoja droga czytajac to forum mozna sie załamac poziomem dyskusji w tym kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienkab
to dobrze :D nie daj się im!😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mar30
komu mam sie dac? lamerom, zazdrosnikom, dzieciakom czy tez niezadowolonym pannom co nikomu nawet doradzic nie porafia? kasienkab --- do zobaczenia na innym topiku, w sumie zmienie nicka dla swietego spokoju , poznasz ze to ja .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienkab
do zobaczenia;)🖐️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak na koniec tej dyskusji
aplikujcie do big4, tam nie obchodzi nikogo uczelnia, tryb studiów,a nawet kierunek czy doświadczenie. tam ważne są twoje umiejętności,przetestują co trzeba, a skoro jesteście tacy świetni to na pewno was przyjmą z pocałowaniem ręki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mar30
tak na koniec---- nie szukam juz pracy ;-) , skoro jestes taki swietny sam startuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mar30
Jeszcze jestem bo przyjaciel juz poszedl wiec skreta pale po zrobieniu loda facetowi zawsze pale i siedze z piwkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
forum dla gejów jest gdzie indziej a dla dzieciaków jest piaskownica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mar30
Teraz macie gdzie szczac, macie swoje miejsce na pierdu pierdu . uzywajta na całego . nick jest wasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowniczkowa
hehe ktos pisal ze pewnie bylam cienka bo mnie nie zostaiwli na stazu hehe, otoz zostawili nawet mialam podpisana umowe na czas nieopkreslony, ale to ja zlozylam wypowiedzenie. nie musze sie tlumaczyc jaka jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowniczkowa
zauwazylam, ze genearlanie tu sie wypowiadajacy to maja takie iq ze szok, brak mi slow, ale skoro przez to niektorzy potrafia sie dowartosciowac to prosze bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słowniczkowa , masz racje a w dodatku nagonka na tych co sensownie gadaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do slowniczkowej
ale pitolisz to cytat z ciebei nie chce ci sie wierzyc? to musialas miec niesamoiwte szczescie, bo ja takiego jak dotad nie mam. ale to prawda. czyli nie chrzan ze ci po stazu dali umowe na czas nieokreslony, bo to niemozliwe a poza tym nawet jesli to mega debilka z ciebie skoro nie przyjelas baju baju co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowniczkowa
do słowniczkowej..... ja pitole? hehe a dalczego nie mozna miec ? oczywiscie po stazu najpierw mialam umowe na okres probny czyli 3 miesiecy , a potem kolejna umowa na czas niekoreslony i nie pitole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowniczkowa
i pracowalam bo ja przyjelam, wiec najpierw czytaj dokladnie, a potem zlozylam wymowienie , niektorzy maja problemy z czytaniem tesktu ze zrozumieniem. a nie musze sie tlumaczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to dziwneee
no to czego mamroczesz ze nie mozesz pracy znalezc, skoro mialas prace na dobrych warunkach, dawali Ci umowe na czas nieokreslony a Ty wybrzydzasz? :D tysiace ludzi by sie z Toba zamienilo, brawo za odkrycie kart :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeezezj
juz ten text o czytaniu ze zrozumieniem swiadczy o niekoniecznej inteligencji slowniczkowej dupa wolowa i juz nawet jesli nie chciala miec umowy to glupia jak kilo gwozdzi a teraz bedziesz szukala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vcvcvxcv
znam slowniczkowa to niedojda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×