Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość radek_z_miastka

Ile dzieci?

Polecane posty

hehehe samo życie :) No ale tak jest 150 kazda wizyta + badania + dojazdy leki :) wizyt jakies 20 no czyli z piątkę do porodu :) poród - znieczulenie 500, cesarka kolejną piątkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a potem się dopiero zacznie :) pieluchy: około 10 dziennie - paczka pieluch 40-50 zł lekarstwa, szczepionki (tu jest masakra cenowa), kosmetyki, odżywki, ciuszki itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja broń Boże nie narzekam :D wydaje mi się tylko, że autor topiku w ogóle o tym nie pomyślał :) ja będę mieć napewno dwójkę dzieci. jeśli finanse pozwolą to w późniejszym czasie sprawimy sobie trzeciego dzieciaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ja uzywam pieluch z rossmana i wcale nie sa gorsze od pampersów a w promocji kosztują 20zł troche zawyżacie te koszty ps. mam dwojke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podpucha totalna
tylko nie bardzo wiem, w jakim celu. Przeciez wiadomo ,ze szesciorga od razu nie urodza. Zrobia jedno , zobacza, jak im z nim i zdecyduja co dalej. Kretynska dyskusja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość My mamy czworke
I nie narzekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a niech mają i 10tkę
przynajmniej innym wystarczy 1-2 dzieci by ogólny rachunek sie zgadzał.:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś pewien, że jak już ta szóstka dzieci będzie na świecie to Ty będziesz nadal miał pracę i wysokie zarobki??? Nie patrzysz obiektywnie w przyszłość. Nie, żebym nie lubiładzieci,ale im dzieci starsze, tym więcej kosztują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×