Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chatterie

Piję i pić będe. Czy jest jeszcze ktoś,kto chciałby wypić ze mną?

Polecane posty

boshe... w tej robocie nie dość że gg nie chodzi to jeszcze youtuba nie mogę włączyć.... masakra... ja sobie obejrzę jak będę w domku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi hi... jakby miał odpisać to pewnie już by odpisał, ale wyobraź sobie co tam musiało być - TYLKO 8 SMS-ków ciągiem, jeden po drugim :D Przyjacióla twierdzi, że może koło grudnia odpisze- jak zrozumie i przetrawi :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba być dobrej myśli... może wcześniej odpisze... ja to mam problem z kolegą... wie, że już nie jestem z moim A., i chyba sobie coś nie coś naobiecywał... i jak tu zrozumieć faceta?? a ja go lubię, ale jako kumpla... teledysk trochę przerażający... takiej ilości alkoholu bym nie pochłonęła... ale sama zobaczysz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 👄 Poznaliście? he? :) taaak, to ja w wersji black - kocica ;) Ten teledysk... przerażający... coś ktoś chciał nam dac do zrozumienia???? Pomarańczka (ty czarnulo) - odpisał?? Tylko tu - Ty to jakaś jesteś namagnesowana - przyciągasz tych facetów ;) Miłego dzionka wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich:) Ostatnie 2 dni poswieciłam na uregulowanie spraw uczuciowych i wiecie co?Zakonczyłam moj zwiazek polegajacy na uzeraniu sie nad soba na wzajem...Z jednej strony boli a z drugiej czuje ulge...Mam 23 lata wiec zycie przede mna :) Kurwa mac!!!Dobrze zrobiłam????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)CZEŚĆ :) Najważniejsze jest to co czujesz... Jeśli czujesz się z tym dobrze to jest OK :) Jeśli zaś masz watpliwości... Wiesz co, bedzie trochę bolało...ale trzymam kciuki 🌻 Dzielne babki z nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamy wykupiona wycieczke na listopad...Zawsze marzyłam o egipcie i nie odpuszcze jej...Mam zamiar jednak mu pokazac co stracił przez ten miesiac...Nie kiwne kolo niego palcem...Niech sam po sobie sprzata,robi pranie ,gotuje itd.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ide dzisiaj na solarium i do fryzjera:) Jakies nowe ciuchy chyba tez sobie zafunduje...Niech patrzy kto mu ucieka sprzed nosa:)chudne caly czas i powiem ze laska sie ze mnie robi niesamowita:) przy wzroscie 176cm waze 61kg ale mam cycki 75D wiec one troche waza:) Wczoraj zrobiłam henne i zastanawiam sie nad tipsami tylko ze sa troche niepraktyczne przy mojej pracy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze od rana mam urwanie głowy. :/ Przestawiam meble :/ Co wy tak od rana o cyckach??? Tak na trzeźwo :D:D:D:D Jest wsród nas jedna, co bije nas rozmiarem na głowe, bo ja to mam raczej wklęsłe \"0\" :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi hi hi ;) Cycki temat dobry jak kazdy inny :D a nawet lepszy!!! :classic_cool: Moje to takie "B" takie normalne 75 B jak przytyję to nawet pełne B . Weź Ty daj spokój tym meblom - usiądz ze mną i się napij ;) Chociaz wirtualnie :) bo ja za to w pracy jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim ja już po najnudniejszych na świecie wykładach... wredziocha stosujesz taką samą taktykę jak ja... też zadbałam o siebie :D i co najlepsze ścięłam włosy, na złość jemu, bo wolał mnie z dłuższymi... i to chyba najlepsza taktyka, bo 2 takiej nie znajdzie :D a co do facetów, to oni mnie bardziej jak koleżankę traktują... to kwestia wychowywania się z facetami... chociaż mówią, że kokietka jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadnijcie co sie stało????? no wiec dzisiaj rano podjełam decyzje o rozstaniu...przed chwila zadzwonił do mnie mój były...Ale poprzedni...Nie mielismy kontaktu chyba z rok a tu w takiej chwili on siue odzywa...Ja juz dawno skasowałam jego numer a on moj zachował i przypomniał sobie o mnie akurat dzisiaj...Dziwne co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
życie często nas zaskakuje... z tą telepatią może coś być... ja zadatki na czarownice właśnie przez to mam ;-) czasem jak o kimś pomyślę, to albo spotykam tą osobę albo sms... ;-) itp... ale są sytuacje, że mam jakieś przeczucie i ono się spełnia!! a w totka 6 trafić nie mogę :( mnie to chyba coś ostatnio prześladuje, bo jak mnie jakiś facet zaczepia np na gg, to albo ma na imię tak jak mój ex albo jest z tej dzielnicy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam Wam o najważniejszym powiedzieć... dowiedziałam się dzisiaj, że podobno plotkuję o moim ex i przez to się wszyscy na roku na niego dziwnie patrzą!!! tak on myśli, normalnie jak to usłyszałam to on który nigdy się takimi rzeczami nie przejmował... a o tym, że z nim nie jestem powiedziałam 3 koleżankom, a że nasz rok liczy tylko 65 osób... to chyba nie trudno się domyśleć, że między nami coś jest nie tak, skoro ze sobą nie rozmawiamy... a może któryś z jego kolegów coś powiedział... a teraz jest na mnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktos widzial pomarańczke?? Jakos smutno mi bez niej :( Cały dzien trzymalam za nią kciuki, a dlaczego to pewnie sama Wam powie :):) Tylko_tu_ - faceci maja jakąś dziwna obsesje na swoim punkcie. Moze sie boi, że wszystkim podasz jego rozmiar :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tytlko_tu_
RozkojaŻona>> rozbawiłaś mnie:D ja siedzę i znowu gapie się na czarno-białą mapę i próbuje nanieść coś czego na niej nie ma :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety do tego projektu się nie przyda... :-( od 3 dni siedzę i gapie się na mapę i nic nie widzę... normalnie na studiach przypominam sobie jak się używa kredek, bo od 4 lat tylko kredki, mazaki, kredki, mazaki i tak ciągle... ale dzięki temu człowiek ma kolorowo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×