Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chatterie

Piję i pić będe. Czy jest jeszcze ktoś,kto chciałby wypić ze mną?

Polecane posty

cześć dziewczynki :-) ja wróciłam dziś do wawy... weekend jak weekend... z imprezy nic nie wyszło, bo kuzynka się rozmyśliła, a samej to tak głupio byłoby jechać... upiekłam bratu ciasto ;-) tak w ramach programu \"tuczymy rodzinkę\" przed wyjazdem z wawy wysłałam exowi maila... odpowiedź na pytanie.. zapytał, jak sobie poradziłam z rozstaniem... nic na to nie odpisał, ani maila, ani na gg, ani sms... a dziś jak na złość, jadę na zajęcia metrem, i go spotkałam... heh, cudowny początek tygodnia... nawet nie zauważył, że zmieniłam kolor włosów :/ w czwartek przed moim wyjazdem rozmawialiśmy na gg, wysłał mi zdjęcia znad tej Wisły i zaproponował, że możemy się jeszcze kiedyś wybrać... ja: ale się już cieplej ubiorę on: bo zmarźluch jesteś ja: nie jestem zmarźluchem, tylko jestem ciepłolubna ja: mogłeś mnie przytulić... on: jeszcze jest na to za wcześnie ja: poczekam on: tak będzie lepiej ja: może... i się skończyło, bo musiałam iść na autobus... nie wiem co mam myśleć o tej rozmowie... cały weekend moje myśli kręciły się wokół niego... wrrr... a co najlepsze w piątek w nocy, leżąc w łóżku uświadomiłam sobie, że 2 miesiące temu na tym samym łóżku leżałam wtulona w niego i planowaliśmy co będziemy robić jak wrócę do wawy i takie tam... masakra bo będąc w domu zaraz po zerwaniu mi się to nie przypomniało!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mona 35
ja dzis odwyk na aerobik wale ale przerąbane z tymi facetami, ja mam też syf w życiu uczuciowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajne :) i jakże adekwatne ;) ale miałam się tu już nie odzywać już, co by nie popsuć imprezy:) zapomniałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm raczej nie... my to tak w piątki i weekendy ;-) prowadzimy zajęcia z winoterapii i browaroterapii ;-) chociaż mi to by się przydało w głowę walnąć jakimś młotkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalambaka >>> tu zawsze jest impreza, tylko czasem bez alkoholu i nikt niczego nie psuje.Zrozumiano???? :) Tylko_tu_ >>> szkoda, że twoja imprezka nie wypaliła :( Mam nadzieję, ze nam na następną bibe tez upieczesz ciasto :D Zobaczysz wszystko bedzie dobrze, a jak faceta w łóżku nie ma to też są plusy, bo sie nikt nie rozpycha i nie chrapie. :D Zaznaczam, że nie istniejący regulamin topiku jasno określa, że pić mozna caly tydzień, a w weekend\'y to nawet trzeba :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje kochane towarzyszki 👄 Tylko_tu to sobie nie poimprezowałaś, ale co się odwlecze .... ;) Z tymi facetami to niestety tak jest, ale jak slusznie zauważyla kalambaka jak jest jeden to jest \"nudno\" ;) Po co się rozdrabniać, chociaż jedno piwko lepsze niż żadne... ;) Mona - ja jutro idę na aerobik :( Normalnie ja się do tego nienadaję, ale gdzieś trzeba tą kondycję zdobywać, bo pijąc przed komputerem to tak średnio... :D RozkojaZona 🌼 jesteś moja idolką w tych tekstach ;) Normalnie kobieto mnie rozkładasz na lopatki :D heheheh :D Pommaranczka się znalazla....? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z ciastem nie ma sprawy, z wielką przyjemnością, tylko któraś będzie musiała piekarnik udostępnić, bo w akademiku takowego nie posiadam... oj z tymi facetami to tak już jest, niby prości, ale za cholerę nie wiadomo o co im chodzi!!!!! ja teraz gadam z exem, znowu, normalnie chyba sobie kupie taki dmuchany młotek i sobie przyłożę... niby staram się zająć innymi facetami, ale dupaaaa, bo jak nie ta sama dzielnica, to to samo imię!!! masakra... ale z jednym mi się fajnie gada, może na spacer się wybiorę ;-) a tak to siedzę i męczę projekt, nawet promotor dziś na mnie nie krzyczał, że z pracą inż jestem w lesie :D tylko mam dylemat, a dokładnie to mogę mieć go dopiero jutro, czy chodzić na fakultet z fotografii przyrodniczej i krajobrazowej czy nie!!?? a dżampreze sobie odbiję, ostatniego października ;-) RozkojaŻona>> Ty to zawsze nas potrafisz rozbawić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć stokrotko 👄 Pomarańczka napisała do mnie na gg. Jutro będzie z nami, bo teraz to żandarm w domu i nie bardzo może :( Boże jak mój żandarm wróci do domu, to ja tez nie będę mogła :(:(:( Z kondycja to jest tak... Najpierw podnoszenie ciężarów (pucha z piwem), potem slalom gigant do łóżka, a na kńcu skok w dal... Albo trafisz na wyrko, albo spanko na podłodze :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D kobieto Ty normalnie bylabyś moim stałym gościem gdybyś mieszkala bliżej :( Rozumiem... pozdrów ją... A gdzie Twoj luby się zagubił? Czy może to marynarz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko_tu wiesz na wszystko niesty potrzeba czasu... i jeszcze raz czasu. Ale coś ja czuję, że Ty z tym "bylym" to jeszcze dojdziesz do porozumienia... A Ty może w Akademiku na Pradze Poludnie mieszkasz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokrotka_śniegu niestety nie jest marynarzem. Pracuje w Szwecji. Podpisalam pakt z Posejdonem o sztorm stulecia. Własna krwia podpisałam :D Tylko_tu_ zostań kiperem. Po całym dniu pracy wszystkie krajobrazy beda pieeeekne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serce może by i chciało, ale rozum się na zejście nie zgodzi, chyba, że przyjdzie z pierścionkiem ;-) z tym to oczywiście ŻARTOWAŁAM się złapałam nad tym, ze chciałam do niego "Miśku" napisać :/ RozkojaŻona>> oj taki wf to świetny wf ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RozkojaŻona >> piękno to pojęcie względne... moja dusza artysty ;-) wiele uważa za piękne, ale dla innych nie musi wcale takie być...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RozkojaŻona - ja chyba skorzystam też:) te wszystkie nieszczęścia u mnie to pewnie przez brak kondycji;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja uciekam, bo podobno dobry program na jedynce leci. Czasem trzeba troche informacji złapać. Zyczę miłych senków. 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też już zmykam, kończę wykresy i do łożeczka, bo jutro trzeba wstać o 6:/ a mieszkam w akademiku na mokotowie... dobranoc słodkich snów miodowych dziewczynki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jak ja dtarłam to juz nikogo nie ma, pół browara posaczyłam po tym aerobiku bo tak mnie wymeczyło te skakanie ze myslałam, ze do domu nie dojade miałam plan chodzic 3 razy w tyg ale nie dam rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka 👄 Co to sie tu narobiło... Już normalnie się człowiek napić nie może, bo go zgłoszą do usunięcia, albo go zbanuja. Musze się napić... na trzeźwo tego nie zrozumiem :) Byłam dzisiaj zrobić pazurki. Zaszalałam na maxa. Czarny french z dodatkiem srebra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RozkojaŻona --> a znasz jakiś sposób, żeby to cholerstwo odkleić? Bo ja się już trzeci miesiąc męczę, trzy odpadły, a reszta siedzi... piłuję, piję;) i nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki 👄 ja po 11h na uczelni wróciłam :) już nawet odżyłam... ale zaraz chyba pójdę spać... bo jutro znowu sajgonik... mam prezentację naszego dzisiejszego dzieła... nawet w xero się nabijali z tytułu pliku, koleżance się nudziło i nazwała go \"stosunki\" a chodziło o stosunek długości sieci kanalizacyjnej do wodociągowej ;-) a kiedy robimy zorganizowaną winoterapie/browaroterapie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×